Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 24.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Поредна велика победа на Барселона  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано30.09.12 00:54







Тема Re: Поредна велика победа на Барселонанови [re: shevchenko]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано30.09.12 11:41



Разбрах, че както винаги, Севия са легнали на Барселона, Балета го чакам само да разкаже как точно



Тема Re: Поредна велика победа на Барселонанови [re: shevchenko]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано30.09.12 14:46



мда,верно е,че е велика победата- малко отбори могат да обърнат от 2-0 тази Севийя на Пизхуан. стана ми много кеф накрая, защото знаех,че хейтърите пак ще изпълзят. червеният картон по всички правила си беше такъв- има замахване и лек удар без топка (или трябва да му изкърти зъбите, за да е чист) такива като Медел не трябва да се толерират ако не искаме футбола да се превърне в корида.
след това при изравнителния гол има игра с ръка на Тиаго, която не е прилепена до тялото- по принцип трябва да се свири фал, но съдията беше само на няколко метра и явно е преценил, че е неволно. разбирам голът да е паднал веднага след ръката, да се спори... но Тиаго даде на Меси, той излъга един, подаде на Сеск- демек чак след 3 ситуации. с 2 думи- смешен плач!

Виска БАРСА!



VAMOS!

Тема Re: Поредна велика победа на Барселонанови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.09.12 15:32



съдията си свърши перфектно работата, предполагам си доволен от ръцете, театрото, еднопосочното свирене на съдията, вярно велика победа


И няма смисъл вече да спорим - сега ще ми докарате от 9 планини, как всичко е било нормално, докато ако бяха в мач на Мадрид щеше да е настанал края на света.



Тема Re: Поредна велика победа на Барселонанови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано30.09.12 16:03



не знам, бе, не съм гледал мача, не се и интересувам от Барселона особено вече, любопитно ми е само как точно Севия са легнали - както винаги - на Барселона:)

съдийската подкрепа я дъвкаме от сто години, да кажеш, че сте по-различни от Барселона е комедийка



Тема Re: Поредна велика победа на Барселонанови [re: A.Agassi]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано30.09.12 16:05



играта с ръка, недолепена до тялото, е нарушение, независимо дали е умишлена или не - освен ако не спира топката по пътя й към аут, тъч или нещо подобно(и е неумишлено, разбира се). "Умишлеността" важи когато се чудиш дали да дадеш картон или не. Сиреч игра с ръка, която ти носи някаква полза - както е в случая - трябва да бъде санкционирана с фаул, ако е неумишлена няма картон, тва е



Тема Re: Поредна велика победа на Барселонанови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.09.12 16:41



баце, аз ти говорех за един определен период от време, през който Севиля си беше подлога на Барса, а се хвърляше на кръв с Реал (те и сега си се хвърлят на нас), в последните 1-2 години си играят момчетата от Севиля, нямам претенции, жалко, че вчера съдията реши да става основен герой.
На комедиите на безвсякаквото, че Атлетико е подлога на Реал аз какво да кажа и да падна от стола от смях все тая, момчето си вярва, нищо, че може да докара някой удар на мадридски фен на Атлетико.

П.П. Що не се интересуваш вече от Барса



Редактирано от Balleta на 30.09.12 16:42.



Тема Re: Поредна велика победа на Барселонанови [re: A.Agassi]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано30.09.12 22:55



Честито баце, Фабрегас е велик сигурен си че го е заболяло и че се е хванал за главата защото го боли, а не симулираше... Каква игра с ръка Барса са великани, а Меси е извънземен!



Тема Re: Поредна велика победа на Барселонанови [re: пeтльo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано30.09.12 22:56



Глупости, играта с ръка на Тиаго не трябва да се свири защото е от Барселона. Виска Барса, Меси най-велик на този свят!



Тема Re: Поредна велика победа на Барселонанови [re: shevchenko]  
Автор smaragdus ()
Публикувано30.09.12 23:09



Вчера Барса, днес Реал, червени картони, дузпи, засади, все едно. Испанският футбол отдавна не става за гледане, убит от съдиите и строящите зад тях клики на двата висши отбора. Иска ми се Атлетико на Симеоне направи нещо, но при подобно съдийство е невъзможно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.