Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 30.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Роналда е недоволеннови  
Автор HYanev ()
Публикувано03.09.12 15:44



Ей тоя е страшен ревльо. Рева като пиче,че Иниеста взе наградата, а вчера скочи и на ръководството на Реал.

Версиите са 4
1- Приятелите му Кака/Рикардо/Фабио/Йозил са резерви и той е сърдит .
2- Марсело защити Касияс за златната топка и каза , че Меси е най-добрия футболист в света
3 - Повече пари иска от ръководството
4 - Сърдит е , че клуба официално не го промотира да спечели златната топка а искат Касияс да я земе..

Като цяло мисля , че е съвкупност от 4те неща, но ако имах някакви съмнения дали Меси ще вземе топката вече се разсеяха тотално. Просто тоя с неговите циркове е страшен тупан. Кви са тея истерии кво е тва нещо. В Марка пишеше , че дори се разплакал в съблекалнята .

Въобще Реал са като тиктакаща бомба в момента и Роналдо е на път да я взриви. Отделно Моуриньо и той полудява и само критикува отбора. Ако стане някой фал и Реал направящ грешка в първенството а не дай си боже да паднат от Систи направо не знам какво ще се случи



Тема Re: Роналдо е недоволеннови [re: HYanev]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано03.09.12 16:13



на кво отгоре Меси да я печели, за това, че загуби и Суперкупата ли


Моу знае много добре какво и на кого говори, ако има титла за най-добър психолог сред треньорите той щя я вземе.
Роналдо не го мисли ще се оправи, даже като е недоволен по добре играе



Тема Re: Роналдо е недоволеннови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано03.09.12 16:26



Е то и 2010 си мислихме същото за Меси, ама я взе нали? Не забравяй, че топката вече се дава от капитани и треньори на държави от тихоокеанския басейн, които много-много футбол не гледат.

Според мен е по-скоро 3 - иска повече пари. Рууни също беше така недоволен преди две години преди да му подновят договора.

Обаче може и да има някаква депресия момчето. Това може на всеки да се случи. Възможно е просто нещо да не му понася живота в Мадрид (спомнете си Тевез колко пъти рева, че мрази Манчестър).

Лошото за Рони е, че с неговия договор няма никакъв шанс някой да го купи, така че и да не иска е вързан с Реал до 2015. Кака има шанс да го пуснат, ама Роналдо след 150 гола в 149 мача - няма как да стане.



Тема Re: Роналдо е недоволеннови [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано03.09.12 16:37



абе не е за пари, пари ако иска ще му дадат, да не говорим, че той и не взима малко, Реал в момента е 50% Роналдо на терена, да не мислиш, че няколко милиона в повече ще спрат Перес





Тема Re: Роналдо е недоволеннови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано03.09.12 16:48



Тогава не мога да разбера какъв му е проблема. Разбирам Кака да ревеше, че е нещастен. А даже обратното - бил излязал и казал, че Роналдо имал "Пълната подкрепа на отбора". Знае ли човек какво става в тая съблекалня.

А парите винаги може да са ти малко - не помниш ли миналата година мизерията в НБА?



Тема Дай да вържем за златната топканови [re: Balleta]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.09.12 16:48



Тук не ми се спори кой я заслужава повече а директно може да се обзаложим кой ще я спечели.

Аз съм 99% сигурен , че Меси ще я вземе особено след последните циркове. Малко или много след като наградат се дава главно от капитаните/треньорите повече биха подкрепили Меси. Просто тези скандали не правят услуга на Реал Мадрид.

Голяма част от хората които гласуват не харесват Роналдо и според мен няма шанс за още една златна топка с този формат.
През 2010 Меси има 22% от гласовете Роналдо остава -6ти със 3% а вкарва като разпран пак.
През 2011 Меси има 47% срещу 22% на Роналдо.

Аз дори си мисля , че съвсем спокойно Кристиано може да е на 3 място дори 4ти. Не ти го говора като фен на Барса, но според мен и ти виждаш такъв вариант в който класирането е следното Меси/Касияс/Иниеста/Роналдо



Тема Re: Роналдо е недоволеннови [re: Maldini]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.09.12 16:49



Той днес Кристиано трябваше да даде пресконференция в Лисабон ,но е избягал и никой не го знае къде е



Тема Re: Дай да вържем за златната топканови [re: HYanev]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано03.09.12 16:56



за какво да вързвам, след като тая награда е пълна измислица по начина по който се определя в момента, иначе Меси да речем щеше да има с една по малко


Аз ти говоря дали я заслужава - ами не, не я заслужава .. освен ако наградата не е за най-добър дрибльор .... виж Малдини спомена НБА, там има МВП на сезона.
Дали ще му я дадат това е друга бира



Тема Re: Дай да вържем за златната топканови [re: HYanev]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано03.09.12 17:02



Не че нещо, ама тая награда ужким се даваше за игра! Хич не ме е грижа Роналдо колко хора не могат да го дишат, ако играе добре, заслужава наградата не по-малко Меси. Проблемът е, че наградата се дава от хора, които не гледат футбол. Ако можеш да ми обясниш по-каква логика Меси заслужаваше топката 2010 повече от Шави, ще ми е много интересно да я чуя.
Просто Меси се продава по-добре. Евала на Адидас, ама това не значи, че в годината, в която единственото постижение на Барса е Купата на Краля заслужава да вземе наградата за най-добър футболист в Европа. То дето се вика, дай и Кавани да го сложим фаворит, защото взе Купата на Италия. Головете са си голове, ама не би трябвало да може футболист, който се е скатал в трите най-важни мача през сезона, да взима наградата за най-добър на континента.
Златната топка се дава за календарна година, не за цялостно творчество.



Тема Re: Роналдо е недоволеннови [re: Maldini]  
Автор Suprs (старо куче)
Публикувано03.09.12 17:08



Понеже доста пъти го споменаваш това, да те питам, защо смяташ, че капитаните и треньорите от тихоокеанските държави не гледат футбол? По каква логика форумните специалисти разбират футбола повече от хора, на които това им е професията, пък било то и в тихоокеанска държава?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.