Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 09.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Гавра с трупа на американския посланик OFF  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано12.09.12 17:39





Ужас!

ПП: На втората снимка тарамбуката дето е захапал мобилен телефон е фен на мангалчестър грознайтед! Цялата паплач по света са фенове на циганите...
Сега трябва мощен кур за тия боклуци!!!!!!!!

Редактирано от sky76 на 12.09.12 17:39.



Тема Батка,нови [re: sky76]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.09.12 18:06



не ги защитавам тия изверги, обаче каквото повикало - такова се обадило. Не те видях да пускаш нищо, когато в Афганистан войници от НАТО (американци) изгориха Корана, а след това един луд отиде и изпозастреля цяло село афганистанци, убивайки 16 души, от които 12 жени и деца. С някои неща като религията шега не бива, защото хората с чувствителни. Пасторчето, дето прави такива филми, що не направи и един за Инквизицията? Или за другарчетата си педофили, дето мине се не мине и току избухне поредният скандал в САЩ кой свещеник какво е правил с най-малките си енориаши?




Тема Re: Гавра с трупа на американския посланик OFFнови [re: sky76]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано13.09.12 02:35



Не те ли е срам копеле?

Ако не, споко, мен ме е срам и заради теб.......



Тема Re: Гавра с трупа на американския посланик OFFнови [re: sky76]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано13.09.12 11:47



Ти си психично болен! Отдавна съм спрял да ти отговарям, защото си болен хейтър, но това минава всякакви граници. Взимай мерки, може би все още имаш шанс за нормален живот.



Тема Re: Гавра с трупа на американския посланик OFFнови [re: El Capitan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.09.12 13:43



Аз съм по-възмутен от теб от случилото се, но не можах да издържа на изкушението. Знаеме се из форумите от доста време, предполагам, че си направил разликата, къде съм сериозен и къде съм се захапал с вас.
На глупака, който е писал под теб, даже няма да му отговарям.



Тема Re: Гавра с трупа на американския посланик OFFнови [re: sky76]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано13.09.12 16:30



Брато....това е трагедия...недостойно,не-мъжко и нечовешко е да продължаваш гаврата, това просто е идиотско....в смисъл....изобщо не е смешно разбираш ли.....?



Тема Re: Гавра с трупа на американския посланик OFFнови [re: El Capitan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.09.12 16:51



И какво съм продължил? Намерих го в нета и го пуснах като новина. Недей да ми приписваш вини на мен. Нито се гавря с някой, нито имам подобно намерение.



Тема Re: Гавра с трупа на американския посланик OFFнови [re: sky76]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано13.09.12 16:53



Хайде просто да млъкнем, искаш ли?



Тема Re: Батка,нови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано17.09.12 14:31



Не били компютри, а компоти, та същата се оказа работата и с амрикански евреин и израелските спонсори - не били евреи, а коптски християни, които след взимане на властта от Братството в Египет са все по-репресирани. Не, че това е начинът, ама всеки с подръчните си средства.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.