Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 07.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Дай да вържем за златната топканови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано03.09.12 19:38



И аз съм на същото мнение за Касияс. За Торес не толкова, защото нито в Челси, нито за Испания беше титуляр. Обаче някакси само за Роналдо изглежда реалистично да се сетят за него гласуващите.

Идеята ми, че като топката се даваше само от журналисти в Европа беше много по-близко до реалността. А още от 2010 ми стана ясно колко е паднал престижа на тая класацията като Снайдер дори не влезе в тройката, затова споменах Италия.

Тоя спор е безсмислен, то е ясно, че Меси пак ще я вземе, нищо че Барса няма как да вземат друг трофей до края на годината.



Тема Pak glposti govorishнови [re: Maldini]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.09.12 21:05



Престижа и е паднал в твойте очи. Като гледам Роналдо е на път да си тръгне от Реал щото не го защитават за златната топка. Всеки си мечтае за нея , но като не я спечели неговия човек престижа и бил паднал



Тема Re: Pak glposti govorishнови [re: HYanev]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано03.09.12 21:10



Не е само при мен така, мисля че много неутрални фенове бяха доста учудени 2010. А Снайдер и Роналдо е много силно да кажеш, че са мои хора. Нито Реал, нито Интер са ми особено симпатични. Меси си заслужаваше напълно топката през 2009 и 2011, ама 2010 си беше изсилване с оглед на развитието на сезона.



Тема За Европейското не си правнови [re: Balleta]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.09.12 21:12



Ако говорим само за през 2012 меси сигурно води поне с 20 гола.

Само 5 парцала заши на Леверкузен и след това още 2 ако не се лъжа. Отделно накрая за първенството вкараше хет трик след хет трик


За Португалия и европейското може да се гледа по следния начин

1. Роналдо рева , че не вкара гол на Дания и като я заши негрото беше бесен, че не е вкарал той
-Почна да хули по Меси без никакви причини.
-Верно на 1/8 финал би , но биха Чехия. Евала за което все пак е 1/8
-1/4 Финал закопа отбора. Първо фрапиращ пропуск в 90тата минута отделно ако не се лъжа стреля 7 пъти без да уцели вратата. И накрая ситуацията с дузпата. За мен европйеското на му беше най силното . Ако беше вкарал на Испания с две ръце щях да гласувам за него за златната топка ако можех.

Спора е безмислен и двамата може да го караме до утре. Все пак и аз мисля като Спърс тея хора малко или много разбират повече от нас. Със сигурност ще има пристрастия, но журналята много пъти се е насирала.

Пример ограбиха Стоичков и я дадоха на Ван Бастен в сезона когато Ицака взе ШЛ и първенстовто и беше гол майстор на отбора а ван Бастен се отказа от футбола и беше вкарал 4 гола на некви анонимници.
Същите глупаци на дадоха на Зизу златната топка , докато беше в Реал и пренебрегнаха РОБЕРТО карлиуш в супер сезон



Тема Ма преди също става такива нещанови [re: Maldini]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.09.12 21:17



Виж Снайдер заслужаваше, но топката нали се дава уж за календарна година. Той през втората половина на 2010 не игра. Беше контузен Интер беше супер слаб и беше скандално.

Но ей ти 3 примера

1992 Ван Бастне в взима на Стоичков когато Ицо прави СУПЕР сезон. Взима ШЛ и Ла Лига. А Ван Бастен освен с 4 гола на шведски анонимници друго запомнящо се няма

Dадоха я на Оуен не на Раул също за мен беше скандално.

Като я дадоха на Роналдо дебелака а не на Роберто Карлуш за мен беше обида към Роберто.

Зидан не помня след кой супер сезон дори не влезна в тройката



Тема Re: Ма преди също става такива нещанови [re: HYanev]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано03.09.12 21:45



1. На Оуен я дадоха 2001, след годината с 5 купи, когато Байерн бяха спечелили ШЛ. Но да като цяло е тъпо, че футболист като Раул не я спечели поне веднъж, ама същото важи и за Алекс Дел Пиеро например. Просто някой футболисти са гениални и радват феновете на отборите си с години, ама никой не ги забелязва като се правят такива класации.
2. Карлуш беше със супер сезон, ама Роналдо като че ли беше с по-голям принос тогава за световната титла. Иначе и аз си мислех, че е ред на Роберто тогава, ама не би.
3. За Марко и Камата не мога да коментирам - тогава съм била на 4, освен един престой в болницата след гърч, друго не помня


4. Да, за жалост на Снайдер, през 2010 в Интер дойде Бенитез.

Като цяло може да се направи много дълъг списък с играчи дето е трябвало да вземат златната топка, но по една или друга причина не са. И си мисля, че ПР-а донякъде оказва влияние на това, особено в последно време.



Тема Re: За Европейското не си правнови [re: HYanev]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано03.09.12 21:46



с Чехия беше 4-т финал, с Испания полуфинал и не разбирам какво е виновен, че беше оставен да бие 5-и дузпа


Малдини пита за головете 2012, аз и ги давам за Роналдо, нямам идея колко точно са на Меси и не казвам, че са по малко, добре е че си спомняш безсмислените голове на Меси в края при решено първенство и милионите дузпи, които биеше само и само да направи рекорда

за Стоичков, Бастен и Зизу си е така



Тема Re: За Европейското не си правнови [re: Balleta]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.09.12 21:50



E to w предишния сезон като стана шампион Барса, Роналдо вкара 12 гола в 4 мача ма се радваше.

Общо взето винаги има некви супер издънки за златната топка. Самия факт , че Оуен я взе пред Раул след като спечели Комюнити шилд/ уефа/карлинг куп .

Зидан през 2001/2002 не е в тройката дето е престъпление кво да се коментира



Тема Re: Роналда е недоволеннови [re: HYanev]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано03.09.12 22:07



Този не Е мъж откъдето и да го погледнеш. Този е циганин. Демек циганите не са хора.



Тема Re: Роналдо е недоволеннови [re: Balleta]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано03.09.12 22:22



Батка, Роналдо ако види змия с каква скорост ще се наака, с 0,2 или с 0, 3 от секундата???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.