Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 23.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Браво....нови  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано20.08.12 21:54



Почваме кампанията с ИДЕАЛЕН състав, думи нямам.....Тони В на десния бек, Карик в двойка с Видич централни защитници, играта ше се връзва от Сколс, който е само на осемстотин и три години, Ван Перси е на пейката......ИДЕАЛНИ СМЕ да му еба майката.........



Тема Re: Браво....нови [re: El Capitan]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано20.08.12 22:41



Акакакак копеле, дедото с дъвката ше изкуфява все повече и все повече не виждам кво те учудва =)

Аз лично съм много разочарован от мача защото камерата постоянно следи РВП и не знаеме каква физиономия прави Митко Барбуков!



Тема ето го бееенови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано20.08.12 23:16







Тема Re: Браво....нови [re: El Capitan]  
Автор TCNQ ()
Публикувано20.08.12 23:55



Ами поредния безидеен МЮ, просто Сър-а явно не вдява, че с пейсе и шес-седем нападатели гол не се вкарва! Как не вдена тактиката на Дел Боске 4-6-0 не разбирам.По едно време РВП се сблъска с Кагава в полето, бе смех голем. Обаче не видехме Бербо как джвака на пейката...





Тема Re: Браво....нови [re: El Capitan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано20.08.12 23:59



Преди няколко месеца като ти пожелах Фърги до гроб при вас ми се смееше, а сега нещо си недоволен! Вземи сега на Фелейни арабския кур и лека нощ:)))))



Тема Re: Браво....нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано21.08.12 00:40



Чудесни сме бате,спор нема.....имаме нападател за десен бек, имаме нападатели за халфове,абе имаме нападатели за всичко,просто перфектни.....




Дейба тъпанарите......



Тема Re: Браво....нови [re: TCNQ]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано21.08.12 00:43



Бербо е пътник, нема смисъл да говорим за него,за кво беше изобщо на пейката не разбрах, пак няква форма на тънка гавра явно, еми като не се изнесе още миналата година,да го духа не мога и него да го мисля...

Иначе...е не мое да ни връзва постоянно да вкарваме в продълженията,нема как...баси тъпия уикенд.....



Тема Re: Браво....нови [re: sky76]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано21.08.12 00:44



Кво злорадстваш па ти бе,нали ше дойдете на Трафорд и ше ядете на Робин големия кур,ше си говориме тогава....



Тема Re: Браво....нови [re: El Capitan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано21.08.12 07:48



Хахах! Ти и за Ботев така викаше, ма.....
Иначе как няма да злорадствам? Аз съм си признал ,че съм хейтър и всяка загуба на катуна от покрайнините на индийчестър ми пълни душата:))))))



Тема Re: Браво....нови [re: El Capitan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано21.08.12 07:51



Барби е пич! Седи си и бърка до гърлото на червения нос в гъза, с ината си да не иска да си ходи! Докато някой не му предложи близка заплата, като в мангалчестър, той само ще си прави оглушки и ще продължи да товари бюджета на дъвката!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.