Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 18.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Лондон 2012нови  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано13.07.12 14:57



след 2 седмици почва Олимпиадата.

Какви са ви очакванията? Как ще се представим?


Според имаме шанс за 2 златни медала (в борбата) + още няколко други.

Търсех статистика на най-успешните ни олимпийци и нищо класифицирано не намерих. Та въпросът ми е Мария Гроздева ли е най-успешния ни олимпиец с нейните 2 златни и 3 бронзови медала?


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Лондон 2012нови [re: falkenbach]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано13.07.12 21:56



Слабо ще е, ама поне се надявам, че ще начукат канчето на китайските зомбита. И разбира се, злато за Леброн, Коби, Дюрант и ко.

Редактирано от Vendome на 13.07.12 21:56.



Тема Re: Лондон 2012нови [re: falkenbach]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.07.12 23:15



Надявам се Станка Златева да не вземе медал! Кой е другият златен за който се надяваш?



Тема Re: Лондон 2012нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.07.12 11:09



И защо се надяваш Златева да не вземе медал???






Тема Re: Лондон 2012нови [re: alessandron]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано14.07.12 11:15



Щото тва не е спорт, а извращение. Не искам България да се свързва с подобни срамни неща.



Тема Re: Лондон 2012нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.07.12 14:24



Аха, ясно. Е това си е твое мнение - аз мисля, че всеки може да изразява себе си както намери за добре, стига да не пречи на другите. Мен не ми пречи, че Златева е решила да е борец, а не балерина.




Тема Re: Лондон 2012нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано14.07.12 15:04



На колене пред царица Златева от Крушаре!





Тема Re: Лондон 2012нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Suprs (старо куче)
Публикувано14.07.12 17:16



Абе, бате, ти май прекалено много общуваш с Мейджъра - гледам, че на повечето спортове си намираш причина да си срещу българите - на футбол заради малката перука, на борба щото било извращение, на волейбол сигурно искаш да падаме, за да не излезе инженера победител, изобщо...

Пожелавам ти Ники Михайлов никога да не отиде в Евертън и/или Ботев, че тогава съвсем няма да ти остане за кого да викаш





Тема Re: Лондон 2012нови [re: Suprs]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.07.12 20:06



Има хора, патриотарчета, които вземат, че се загърнат с националния флаг на някое спортно състезание (в по-тежкия вариант - облекат тениска "България на три морета"), попеят някоя инфантилна песничка от типа "бъл-га-ри ю-на-ци" (много бавно и много провлачено) на стадиона/залата и се мислят за големите родолюбци. Иначе мълчат срещу неправдите, щото можело "да обезпокоят момчетата" или да попречат на "доброто им представяне на големия форум (разбирай 9-то място на олимпиада или достойно отпадане в квалификациите за световно). Това са абсолютни латентни нихилисти. Има и други хора, критични и неподатливи на вреслив популизъм, които са над някакви преходни успехчета в спорта (като например да биеш Грузия на ритнитопка), ненавиждащи гнилочта, мутрящината, дембелащината и искащи пречистване на родния спорт на каквато и да е цена. Това са истинските патриоти и родолюбци. Но ти, Спърсе, май си падаш по първата група и ти е малко трудно да я разбереш тази работа.

Туй принципно, че ме намеси по много груб начин.

Иначе и аз не виждам какво лошо против Станка може да има бай Момчиля - един от малкото спортисти у нас с позитивно излъчване. Спортът (женска борба) наистина си е малко, как да кажа, нетрадиционен за нашите архаични разбирания, но Станка е пич (ако трябва да вярвам на мои приятели, които са тренирали с нея в юношеските години, и тънкия си усет за хората) и заслужава един голям връх в края на спортната си кариера.

п.п. Вдигане на тежести за жени, както и женски хокей на лед - ей това вече са абсолютни извращения. Женската борба си има своите традиции още от древността.





Редактирано от Meйджъp на 14.07.12 20:08.



Тема Re: Лондон 2012нови [re: Suprs]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано14.07.12 23:59



Относно борбата никога не съм викал против българите. Ама говорим за онзи спорт дето е измислен и практикуван в нашите географски ширини, а не за онова чудо плод на феминистки комплекси. Женските борба и щанги са извращение и ако ти си горд с медалите в тези спортове, то мен ме карат да се срамуват. А кво ще стане като след няколко години вкарат мъжката художествена гимнастика в олимпийското движение? Азис ще спечели на обръч и кво - ти ще се гордееш с тоя златен медал ли? Ебаси и педеращината...

За волея никога не съм викал против национала. Да против хинжинера съм. Ако искаш може да ти обясня що.

За футбола - темата е друга, но основно смятам, че провала на националният ни отбор води до отслабване позициите на перуката. Затова и не искам успехи докато той е начело на футбола у нас.

Спомена Ботев. Еми ако си следил ситуацията в тоя отбор през последните години ще разбереш и позицията ми за националния. Изживяхме своя катарзис до В група. В момента се връщаме по-силни и пречистени.

Тва е. Просто е ти си умен чиляк - дано вдянеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.