Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 03.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Галиани и Берлускони погребват Милан...  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано12.07.12 11:30



с активното съдействие на Алегри, Милан лаб и другите големи "миланисти" Анчелоти и Леонардо. Чудно ми е от толкова много футболисти в света и неограничения бюджет как пък ПСЖ не си хареса някои други футболисти ами все напира за Силва и Ибра въпреки няколкото отхвърлени оферти и уж нежеланието на двамата да заминат за френската столица. Това стана по-досадно и от опитите на Реал и Ман Сити да вземат Кака. Стана традиция ръководството на Милан да обяснява как заради голямата любов на Ил Кавалере отклонява оферти за супер звездите си, но няколко месеца по-късно или както е в случая седмици все пак да ги приема...

Ибра е пичага и трудно ще бъде убеден, но онази хиена Мино Райола със сигурност иска да побара милионите на шейховете и ще даде всичко от себе си.

Ясно е че големият проблем на МИлан е че парЕ нема, а на Берлускони не му се налива собствени, но с крайно неефективното управление на клуба това е напълно логично и няма да се промени скоро. Милан лаб прави всичко възможно всяка година в най-важната част от сезона да имаме поне една дузина контузени, а накрая се гласува доверие на некадърника Алегри въпреки страхотния провал този сезон, който го е страх да наложи млади футболисти и щеше да пуска пенсионерите и до 40 години, ако не си бяха тръгнали и друго освен да се прави на шут на пресконференциите не прави.

Редактирано от shevchenko на 12.07.12 11:31.



Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.07.12 13:35



Офертата на ПСЖ първо изобщо не е приета още, щото квото и да говорим Лига 1 изобщо не може да бъде стъпка напред спрямо калчото - все още не.
Според мен само се прави ПиАр на Берлу и трансфери в крайна сметка няма да има. Иначе е факт, че Милан трябва да скъса с Берлускони, ама това много трудно ще стане.
Колкото до "миланистите" - естествено, че ще гледат играчи на росонерите, ти ако си работил успешно с даден екип и отидеш на друго място, няма ли да искаш да работиш пак със същите хора? Логично е да искат да ги вземат.




Тема Е вече е факт сделкатанови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.07.12 08:59



Потегляме към Серия Б ...




Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: alessandron]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано13.07.12 09:06



Според моето скромно мнение няма поводи за тревоги.
А това, че татко Карло си тегли играчи от бившия си отбор, е нормално. Анчелоти си остава миланист.
Във връзка с трансферите искам да спомена ,че Кака, който ту напускаше ,ту оставаше в Милан, ту проливаше сълзи свои и на феновете, сега искал да напусне Реал и да се върне в Милан. Тук - без коментар.



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: alessandron]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано13.07.12 10:19



Според мен е кра4ка напред за Милан защото си спестява 150 млн. евро от 2 та договора.Робинио най вероятно също поема за Сантос.Матиа Дестро,Астори от Каляри са 90 % нови попълнения за Милан. Тевес и Дзеко също са опция която не трябва да се подценява.А и без Ибра в атака Алегри ще има по голямо такти4еско разнообразие в отбора.Матри също е под наблюдение и обект на разговори.



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.07.12 10:27



Ясно е, че си разочарован, но футбола е бизнес, а Берлускони вече не е на власт!
Милан е класен отбор и Серия Б е чиста емоция! Не виждам обаче кой ще конкурира дъртата чанта през новия сезон!



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: jabar]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.07.12 11:35



Стига с тия опции - ква му е опцията на Алегри, Пато ли? Дето 75% от сезона е контузен. Него трябваше да продадем, не Ибрахимович.
Иначе ако Джеко дойде, аз ще съм доволен, но не виждам как Арчеби ще замества Тиаго Силва. Оставаме без централни защитници реално, защото 90% попълнение не е 100%. То Шевченко и Кака като си заминаха пак се говореше за нови имена и никой не дойде. Сори, ама Матиа Дестро ??? Кой е тоя, къв е - некъв анонимник ще замества 30+ гола на сезон на Ибрахимович - айде стига смешки.
А 150 млн. се спестяват точно никой като не вземем, щото класни заместници на Ибра и Силва пак ше глътнат пари и изобщо няма да е толкова спестяването - тая сметка е повече от смешна. Тя само показва как в Милан не се търси качество, а се правят глупост след глупост.




Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: alessandron]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано13.07.12 16:09



То пък щото Тиаго не е контузен 50% от сезона


Споко, сега ви идват Карвальо и Ласана



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.07.12 16:18



на тоя пич на снимката зад Адриана, дали не му е хубава работата, само дето сигурно е обратен



А по темата - спестявали, дрън, дрън, глупостите на Берлу, е как спестяваш, това да не е банка, ами то по тая логика и Мадрид и Барса ще спестят, ако пуснат Роналдо и Меси Милан остават без двамата си най-добри защитника - Неста и Силва и без най-добрия си нападател Ибра, не знам кой ще вземат, ама тоя сезон май ще се борят за 3-о, 4-о място.



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: alessandron]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано13.07.12 16:22



Матиа Дестро е голмайстор и център на младежкия нац. отбор,с две думи футболист с голямо бъдеще и за него в момента се води битка между Юве, Милан и Интер.Астори е защитник на Каляри и трябваше да играе на еврото,но по разли4ни при4ини не беше викнат и бъди сигурен 4е щеше да се представи по добре от Киелини.В напреднала фаза са и преговорите за Роландо от Порто който е заместник на Тиаго Силва.
Само за статистиката ще спомена 4е Ибра ,Тиаго и Робинио вземат общо 23 млн. евро на година заплати и няма лошо ако в криза като тази се наблегне и на млади итал. игра4и.Резултата няма да е веднага но в бъдеще е добър ход.
Колкото до Пато съм съгласен с теб,но Милан сгреши зимата а сега ще не ще ще трябва да го регенерира защото цената му клони към нула.



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: Balleta]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано13.07.12 16:27



4акай сега, ами те Барса и Реал са на кредит за заплатите на тия двамата, само 4е на тях и Европа им плаща с тия 30 млрд. които наляха в банковата система на шпаниолите

Или с 2 думи и Барса и Реал са на пе4алба от банковата криза в Европа



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: jabar]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано13.07.12 16:52



Точно Меси и Роналдо си избиват заплатите от продажба на артикули... няколко пъти. Той Роналдо даже май за има няма отрицателно време си беше изплатил трансфера от 70 и кусур милиона. Та не ги мисли тях. Те дълговете са трупани във времето... и кредитите са от едно време. Реал М в последните две години не харчи почти нищо- сравнено да речем с последния огромен харч.



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: jabar]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано13.07.12 16:58



Крачка напред може да бъде само и единствено, ако клубът имаше някаква стратегия, а не да се кърпи на парче всяка година. Ако имаше добър треньор, който да има ясна идея за това какво ще представлява Милан за в бъдеще... Айде да не давам примери след една друга продажба на Ибра... През тези две години, в които Алегри е треньор, Милан разчиташе само и единствено на индивидуалните качества и класа на играчите си, която вече няма да я има.

А какво прави великана Галиани, облизва се за Тевез и Джеко ? А те по-малки заплати ли ще имат и с кеф ли ще се откажат от космическите такива, които им се дават в Сити ?

И каква последователност има в дейността на Милан ? Преди 2 години се купува Ибраимович, чиято заплата става много по-голяма от на всички останали в клуба, но идеята е че ще носи купи и слава. Шведът си свърши работата вече 2 години под ред и вкарва много голове и има огромно влияние върху играта, но сега решаваме да го продадем, а ще го заменяме с някой от тия на Сити дето идея си нямаме дали ще паснат ?! Робиньо се взима и той под ентусиазма на сделката с Ибра да засили ефектът въпреки, че е скъп за моментните финансови възможности на отбора, сега се чудиме кво да го правим... Силва се привлича за 10-тина млн, става един от най-силните централни защитници в света и се продава... Явно следващата функция на Милан е да прави готови играчи на клубове като... ПСЖ.

Нека си кажем истината право, Милан се спуска по наклона, а обратен път не се вижда да има скоро... Тия Ачерби, Мачерби, Астори и т.н. съм ги чувал много пъти, то не бяха Щтрасери, Албертацета, ганайчето голмайстор на младежкото световно, Палоски, Ел Шаарауи, Де Шильо, Ганц, Меркел и пр. Истината е че докато ръководството не може да се ориентира в съвременните условия, няма реална и дългосрочна стратегия и държи един послушен треньор със селски манталитет ще става от лошо - по-лошо...



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: jabar]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано13.07.12 17:01



И още нещо колега, какво ми цитираш некви си смешни цифри, които Милан щял да спести ?! Моляяя


Ми те на Тиаго нали сега преди 1 седмица му дигнаха заплатата, да вдигнат ако искат и на Ибра и да кажат, че не 150, ами 240 млн са спестили. ЕБати смехът

И още нещо гледам някакви публикации, че този път вече феновете на Милан няма да протестират, дано са някакви спекулации на близки до Берлускони медии. Ако и феновете се примирят с настоящето положение, явно всичко лека полека наистина угасва



Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано13.07.12 17:06



Аха, Реал М и Марка били много лоши, че искали Кака, ама Анчелоти и Леонардо си е ОК, че от неколко месеца не спират с мераците си, няма двоен стандарт, тъй да знаеш...



Иначе и двамцата са работили с Ибра, моляяя ?!?!, а пък със Силва само Карлето ?!?! Деба боклука, да не му беше вързало на финала 2003 при дузпите и можеше сега да се е говорило за онзи Милан повече отколкото за Барса на Гуардиола

Апропо тоя паляк сега ще стане ли шампион на Франция или са му малко тия играчи за такава трудна цел ?!



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.07.12 17:31



това със 150 милиона беше смешно оправдание на Берлу, колкото да каже нещо за пред феовете, колкото до тевез, чията форма бе под всякаква критика след, като се върна в игра за Сити и Дзеко дето беше закотвен на скамейката си много прав за това дали и как ще паснат ... ако изобщо ги вземат. По скоро си мисля, че Кака ще се върне при вас, но цената му е 35 милиона и ще трябва да си намали и претенциите за заплата. А и ако пускаш Ибра и Силва за 62 милиона и взимаш Кака за 35 + още някой за долу горе толкова ...





Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: Balleta]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.07.12 17:33



Няма някой толкова луд, че да даде 35 мил. за Кака! Ако Милан са толкова тъпи, ок, ма не го вярвам! Кака не струва и 10 мил. По-добре Бербатката да вземат, той поне не е толкова чуплив!!



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: Balleta]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано13.07.12 17:40



Кака, преко сили 20 мил
Реално, както писа колегата- около 10

Тевес се включи много силно в края на първенството за Сити. Направо ги реанимира, че се бяха сдухали и 8 точки анти буфер с МЮ направиха. Джеко няма как да играе, при положение, че Манчини често е в схема с един централен и Агуеро е топ титуляр. Де факто Манчини с този финансов гръб всяка година може да върти по петима топ нападатели. Като са тъпи да се връзват да ходят в отбор в който я помиришат терен, я не...

Реал М може да им пусне освен Кака, още Карвальо и Ласана...



Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.07.12 17:47



баце с тия играчи във Франция, ако не станеш шампион по дбре да си вземеш треньорската тапия и да я изхвърлиш в тоалетната


Ибра, Лавеци, Пасторе, Тиаго Силва, Тиаго Мота, Алекс, Сисоско, Максуел, Менез, а напират и за Модрич и кой знае още кой до края на трансферния прозорец ... ще направи трипъл Карлето - Италия, Англия, Франция



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.07.12 17:53



Реал няма да пусне Кака за 20, това е лудост, по скоро ще го оставят, това за 10 е неква смехория.
Баце какво силно се включил Тевез той едва ходеше по терена, беше наддал яко, никаква физическа подготовка, цял мач не можеше да издържи. Ласана май остава в Мадрид, освен ако не изкочи нещо добро за него, но засега няма оферти, виж Карвальо и Гаго се продават





Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.07.12 18:02



Абе кур за Моуриньо, аре стига си ми циврил за стандарти

Медиен натиск за Силва и Ибрахимович изобщо не е имало, при тва три години, както беше с Рикардо. Отделно отдавна съм писал, че Берлускони и Галиани бяха главните виновници тогава и то предимно щото не взеха по-млад заместник. Сега положението е същото.
И понеже явно само Моуриньо в цял свят за теб е треньор, пребоядисай се в бяло - кво толкова, смени Родик бързо-бързо като беше време, няма сега да направиш особено впечатление.




Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.07.12 18:06



Ми дръжте си го, хаха. Милан пари за Кака няма да даде, както не даде за Шевченко, когато Андрий се върна посран от Челси. И да, Кака струва пряко сили 10 млн., но за мен даже и толкова не е - той отдавна е свършил физически за футбола.




Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.07.12 18:15



Тук въпроса е, че не ти даваш парите и определеноо не ти решаваш дали и колко ще дадат, а иначе кой и от кого ще вземат ще видим с времето.

По логичното е, че Милан нямат пари за Кака в момента, ама при изкукалия Берлу и това не е много ясно.
То ти на тая сделка вчера и викаш само пиар, ама ето, че вече е факт



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.07.12 18:46



Да, сметнах, че може и да е ПиАр. А за Кака не се надявай да се дадат 20 млн. - Берлу е изкукал, ама в посока да не дава, а не да дава.




Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: Balleta]  
Автор Takeshi (ентусиаст)
Публикувано13.07.12 19:11



Хех, че то реално какво пречеше още тази година да ги направи шампиони?!?
Пое отбора първенец и завърши втори?! При тотално обезличения Лион, никаквата Марсилия, трагичния Бордо... и с тези футболисти които имаше!



Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: shevchenko]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано13.07.12 21:52



Ако вземат играчи като Дзеко (Джеко), продажба на циганина ще е ОК, защото той е на 31 години и такава сума си е ОК, а и Златко Резняка по-добър няма да става. Тиаго Сила често се контузва, да, добър е, ама с тези контузии полза няма, трябва му заместник, по-добре, че го шитнахте.



Тема Re: Е вече е факт сделкатанови [re: shevchenko]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано13.07.12 23:56



Виж сега колега

,ще запо4на отзад напред. Първо ти си живееш в миналото и имаш прекомерни о4аквания за сегашния Милан.Не си виновен защото си фен на отбора и те боли 4е си заминават игра4и със световен авторитет,НО .....................икономи4еската ситуация в момента е такава 4е ако нямаш арабски собственици или големи инвеститори трудно ще направиш звездна селекция.
И защо си заревал за тези дваматаТиаго е защитник и си е лудост ако не го продадеш за 40 млн.За да бъдеш добър защитник се изисква една добре смазана машина отзад която ти позволява да блеснеш на тази позиция така 4е Тиаго ако не е 4аст от добра дефанзивна линия ще има да 4ака признание доста по дълго от предполаганото.
За нападателите е разли4но защото сами могат да направят разликата в даден ма4 и Ибрахимови4 е един от тях.Но той е една бомба в съблекалнята за Милан защото е ве4ното мрънкало а за капак взима една огромна сума пари за завиждане.
И да дойдем на фактите : Ибра за 2 години в Милан вкара незнам си колко голове ,НО в Европа си е кръгла нула, стана само един път шампион на Италия а е ставал и с Интер и с Юве или нищо ново под слънцето.
Колкото до Тиаго ,кой защитник е продаван за 42 млн. еврои да вдигнаха му заплатата но той така и не я полу4и
Айде със здраве и не се коси,нещата се слу4ват за добро ще видиш



Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: Vendome]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано14.07.12 01:40



Между другото в4ера видях Пеп Гуардиола на плажа тук в Пескара.Не успях да го снимам ама карай,той ще е в града още една седмица на гости в приятели.





Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: jabar]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано14.07.12 18:44



Ee, jalko. Triabva6e kato mesten paparak da go izdebne6 i da go snima6 pod du6a dokato se preobli4a i da prodade6 malko snimki! Moje6e i siga da sloji6!





Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: TheExorsist]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано14.07.12 21:02



еми не съм истинска жаба и затова се отнесох





Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: jabar]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано15.07.12 02:53



A ako mu izvyrti6 i edna svirka, ei togava 6e stana ot Italia!





Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: TheExorsist]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано15.07.12 13:23



а бе най добре си остани от ингилизите.


На мен ли ми се струва или напоследък си обърнал резбата



Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: jabar]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано15.07.12 14:55



Ot jegata e predpolagam. V4era slyn4asah cel den v parka i iavno birata ne mi se otrazi mnogo dobre, poludeh v toia grad. Sled 2 sedmici duhvam kym adriAtika malko.



Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: TheExorsist]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано15.07.12 21:39



Прско4и от тука да пием по бира





Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: jabar]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано15.07.12 23:03



Риека. За няколко дена съм, ако останат кинти ше се метна на ферито. Интересно ми е така или иначе, защото никога не съм бил в Пескара, а съм обиколил половината Италия.



Тема Кви 35 милиона бе братнови [re: Balleta]  
Автор HYanev ()
Публикувано16.07.12 00:38



15/16 милиона ще е успех за Кака в момента.

Като сметнеш , че заплатата му е 9 милиона демек 14/15 не знам колко трябва да платите за да вземе той чисто 9...

С оглед , че купувате Модрич и наддавате за Моура къде го виждаш кака? Пари имате , но по добре да разкараш човек на който ще му платиш 25 милиона евро за 15 (общо 40) отколкото да го погребеш на резервната скамейка.

Реал според мен ще го дадат под наем с опция за закупуване за 14/15 милиона.



Тема Re: Галиани и Берлускони погребват Милан...нови [re: TheExorsist]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано16.07.12 15:40



Тук съм до 20 август ,после се прибирам в БГ за месец да си по4ина,ако преско4иш обади се






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.