Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 04.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Много теми , много нещо :)  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано02.07.12 01:18



Затова тук, честито на всички фенове на Еспаньола - Алабао, Тонзос, Смарадгус, Агаси, Ледо, Петела, Редо, Безпътния, май и Фогела и Значката, и всички останали, Джой е фифти-фифти, та не знам радва ли се или скърби



За мача какво да говорим, тотална доминация на Испания, страхотен гол на Алба, който дефакто реши мача, кофти контузии на италианците, но дори и при 11 на 11 испанците имаха тотален контрол над мача. Уникално испанско поколение, след мача даваха кой на колко години е, тия, като нищо изкарват и световното в Бразилия, само Шави ще е на 34 тогава. За Торе бях сигурен, че ако влезе ще вкара, Мата пък щастливеца с първото докосване и гол на финал на европейско
4-6-0 ще остане в историята, както и Дел Боске, който толкова критикувахме, с тоя потенциал обаче това очевидно е печеливша стратегия, а днес испанците дори не бяха никак скучни, ама те и не играха типично тики-така, владеенето беше 50-50, но темпото през цялата среща се контролираше от Ла Роха.
Тоя отбор колко радост е донесъл в Испания не е истина, епохални - от лузърите четвъртфиналисти до първия отбор с три титли на големи първенства и само втория в Европа с три европейски заедно с Германия.
Касияс с купата над главата - безценно

П.П. Сентур научи ли кои са испанците или още се смееш, аре след две години пак

Редактирано от Balleta на 02.07.12 01:35.



Тема Re: Много теми , много нещо :)нови [re: Balleta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.07.12 01:21



Тотална хегемония на испанската школа в Европа. Към момента държат европейските титли за мъже, юноши до 21 години и юноши до 19 години.



Тема Re: Много теми , много нещо :)нови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.07.12 01:26



Уникален мач на испанците. Респект. Раздадоха се в най-важния мач.
Алба игра страхотно, жалко че отива на Кампа сега. Силва също направи страхотно първенство и заслужено се разписа на финала.
Торес от как докара оргазъм на Гари Невил през Април е друг човек сякаш. Личи си, че напускането на Лузър...Ливърпул (

) ще започне да му се отразява добре, особено при условие че Ди Матео остава. Само остава да се замислим как щеше да играе Испания, ако Ел Ниньо неше изкарал повече време на терена.
4-6-0, 6-4-0 е по-скоро Челси в последните си 2 мача в ШЛ.



Тема Re: Много теми , много нещо :)нови [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.07.12 01:27



Като играч на Пуул, Торес вкара на финала с Германия. Стига с тази детска хейтърщина.



Тема Re: Много теми , много нещо :)нови [re: Vendome]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано02.07.12 01:29



И днес вкара като играч на Челси!!!



Тема Re: Много теми , много нещо :)нови [re: Vendome]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано02.07.12 01:29



Да, точно това щях да напиша.
Гледах евопейското до 21 г. и да ти кажа, че отдолу излиза зверско поколение. Обаче и там играят също тики-така. Това е положението. Учат ги да контролират топката от малки още, а и се работи адски много над фитнеса и издръжливостта. Четох, че в отделни школи прилагат методика при каквато се подготвят маратонците например.
В Испания футболът и тенисът последните 10 години са нещо като държавна политика и се развиват както при китайците щангите при жените, скоковете във вода и тенисът на маса


тия ще доминират много зверски години наред.



Тема Re: Много теми , много нещо :)нови [re: Vendome]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.07.12 01:30



Това беше по-скоро майтап. Нали се сещаш какво можех да кажа, ако исках да хейтя. То не че при мен е всичката мара втасала. Само финала на РГ ще ме топли тая година.

Редактирано от Maldini на 02.07.12 01:31.



Тема Re: Много теми , много нещо :)нови [re: sky76]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.07.12 01:31



ОК, ама е несериозно да се твърди, че вкарвал важни голове за Испания, щото се махнал от Пул. Още повече, че този днес не беше решаващ, а онзи реши титлата във Виена.



Тема Re: Много теми , много нещо :)нови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано02.07.12 01:32



Смарагдуса се отрече от тази Испания ;) матапя се де, мен ме кефи, чатка ги нещата :)

иначе аз честитих на теб и Тонзо, Алабао и Ледо учудващо изчезнаха от клубовете от доста време, но да се чувстват и те поздравени, защото са фенове на Испания от край време.
Иначе Петала е за Холандия, Агаси е за Франция, Редо и Фогела са от Аржентина, виж за Значката не знам... Джой си е тифозка, не я закачай и така. :)

Редактирано от Diavolo на 02.07.12 01:37.



Тема Re: Много теми , много нещо :)нови [re: Vendome]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано02.07.12 01:32



Така си е, но все пак перспективите да спечели нещо с Челси и с Пуля към момента как ги преценяваш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.