Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 30.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сега си лафя с Кедъра във ФБнови  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:38



За малоумните им гости, вижте, какво ми написа:

Станиславе, ела да ги наемеш ти! Да не си мислиш, че не сме пробвали да съберем минимален кръг от интелигентни коментатори? За българските футболни "експерти" е много по-важно да отидат на морето! Предлагам ти следващия път да те включим в нашия екип "гости"!

Викам а световното в Бразилия да предложим Дявола, смарагдус и още един и най-накрая да гледаме качествени анализи по ТВ.



Тема Re: Сега си лафя с Кедъра във ФБнови [re: Vendome]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано01.07.12 15:46



трябва да си луд, Девола, като сложи очилата и става страшно, пълна неадекватност, за какъв качествен анализ говориме тук





Тема Re: Сега си лафя с Кедъра във ФБнови [re: Balleta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:46



Дявола е разумен човек и по ТВ никога няма да ги сложи, пък и могат а бъдат предупредени да не го викат за мачове на Италия.



Тема Re: Сега си лафя с Кедъра във ФБнови [re: Vendome]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано01.07.12 15:50



Девола е зомби баце, спи по един час, в останалото време гледа спорт и филми, а очилата почти не ги сваля, заради сенки под очите





Тема Re: Сега си лафя с Кедъра във ФБнови [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано01.07.12 15:54



Недей да скромничиш, ами иди!
Това хич не в кръга на шегата!
Дявола също е добро предложение!
Абсолютно досадно става с тези малоумници, които канят!



Тема Re: Сега си лафя с Кедъра във ФБнови [re: TCNQ]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:58



А не, аз не съм по протяжните дълги анализи. Шевченко, алесандрон или жабара (ама той не е наличен тук), анфо и резо също са добри предложения.



Тема Re: Сега си лафя с Кедъра във ФБнови [re: Vendome]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано01.07.12 16:39



хехе :)
А отговори ли (ако си го питал конкретно) защо канаят рокаджии, металяги и пр. хора дето си нямат никаква представа за този спорт?
И другото нещо, което ме дразни е, че и Кедъра и особено Манченко много често прекъсват гостите си, тамън някой да каже нещо важно или смислено и те му вземат думата по средата и почне да се говори за съвсем друго нещо.
Също така Ели Гигова прекалено много се лигави, оная другата въпреки, че не може да говори е много по-добро попадение.



Тема Re: Сега си лафя с Кедъра във ФБнови [re: Diavolo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 16:56



Той ми отговори генерално.



Тема Re: Сега си лафя с Кедъра във ФБнови [re: Diavolo]  
Автор centur (ентусиаст)
Публикувано01.07.12 17:14



Точно. А Елито Гигова е ебати лиглата.



Тема Re: Сега си лафя с Кедъра във ФБ [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.07.12 19:14



Ми освен да се дигаме за следващото първенство и готово. Все ше има за кво да се заядем, особено предвид факта, че нема как всички да сме за един отбор т.е. ще има за какво да се палим и да правим шоу.







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.