Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 09.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Офф топик -ТОКЪТ СКАЧА с 13%, а народът си трае!  
Автор centur (ентусиаст)
Публикувано30.06.12 23:10



Мисля че тази тема засяга и вас, затова трябва да присъства. Вярно, не е свързана с футбола, но е някакъв вид съпоставка на фона на борбеността на адзурите и овчедушието на нашата нация.

Редактирано от centur на 30.06.12 23:13.



Тема Re: Офф топик -ТОКЪТ СКАЧА с 13%, а народът си трае!нови [re: centur]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.06.12 23:15



При ЦАРвуля надолу ли се движеше цената?



Тема Re: Офф топик -ТОКЪТ СКАЧА с 13%, а народът си трае!нови [re: Vendome]  
Автор centur (ентусиаст)
Публикувано30.06.12 23:17



Не знам. Но при ЦАР"вуля" доходите растяха. Доходите растяха и при Костов. И при Станишев и ламята пак растяха. Но при ГРОБ и герберастите от 3 години вече са ззамразени и дефакто намаляват. С бързи темпове при това. Как е? Гот, а?



Тема Re: Офф топик -ТОКЪТ СКАЧА с 13%, а народът си трае!нови [re: centur]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.06.12 23:19



Вярно е, растяха, особено неговите от откраднатите гори.



Тема Re: Офф топик -ТОКЪТ СКАЧА с 13%, а народът си трае!нови [re: Vendome]  
Автор centur (ентусиаст)
Публикувано30.06.12 23:21



Аз съдя по моя джоб. Не по неговия. Съдя по моя хладилник, а не по това което говори телевизора. Гот е значи според теб, че пенсиите са замразени и намаляват, а ? Понеже са много големи. хахах

Редактирано от centur на 30.06.12 23:22.



Тема Re: Офф топик -ТОКЪТ СКАЧА с 13%, а народът си трае!нови [re: centur]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.06.12 23:23



Моите доходи пак нарастват, пенсиите да се оправят, те винаги са били с мизерни доходи, независимо, кой управлява.



Тема Re: Офф топик -ТОКЪТ СКАЧА с 13%, а народът си трае!нови [re: Vendome]  
Автор centur (ентусиаст)
Публикувано30.06.12 23:27



Само че допреди да дойдат Герберастите доходите растяха. На всички. Твоите за да нарастват може и да пооткрадваш, не те знам откъде си ги набавяш че и по-високи. Аз ти говоря за честните трудови хора, дето са на заплата. За пенсионерите кво да кажа, геноцид е това което става.



Тема Re: Офф топик -ТОКЪТ СКАЧА с 13%, а народът си трае!нови [re: centur]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.06.12 23:29



Честните трудови хора не ме вълнуват, те са грижа на леваците като Мейджъра. ЦАРвуля крадлив уцели период на бум в световната икономика, затова доходите растяха всеобщо.



Тема Re: Офф топик -ТОКЪТ СКАЧА с 13%, а народът си трае!нови [re: Vendome]  
Автор centur (ентусиаст)
Публикувано30.06.12 23:39



Ааааа, изплю камъчето, дето ви е оправдание на всичкото Герберасти. Преди имало бум в икономиката, а сега кво ? Имало кризааааа. Само дето в чужбина никой не говори за никакви кризи и въобще не се усеща неква криза. Кризата е в главите на некои, които вместо глави имат шамандури и още верват на една мутро-пожарникарска Тиква. Дето не е спряла да лъже, откакто стана Кмет, а сетне Премиер.



Тема Re: Офф топик -ТОКЪТ СКАЧА с 13%, а народът си трае!нови [re: centur]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.06.12 23:46



Какъв гербераст бе малоумник? Ти верно си много тъпо парче. Кризата си е глобална, а у нас е криза повече от половин век.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.