Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 14.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Испания на Финал, ХАХАХА  
Автор centur (член)
Публикувано30.06.12 18:35



Пълен смях. Затова и сега, ден преди финала, някак си тръпката ми не е толкова голяма. Може би щото считах Германия-Италия за истинския финал на Евро 2012.

Испанците са ми доста скучни и досадни като ниво и можене на терена. Играят грозно и никога не съм харесвал техния стил, номера и блудкав футбол. Дори когато станаха Евро и световни шампиони. Пълна досада е тоя мангалски отбор. СКУАДРА ще ги бие поне с 2:0, а може и с повече голове разлика. Бахти тъпите каруцари са Фурия ла роха. Не мога да ги трая, лъха адска скука и див провинциализъм от това пошло отборче, докопало се абсолютно късметлийски до Финала.Тяхното присъствие просто съсипва шампионата. Добре че е СКУАДРА да вдигне нивото.

ФОРЦА!



Редактирано от centur на 30.06.12 19:29.



Тема Re: Испания на Финал, ХАХАХАнови [re: centur]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.06.12 20:48



Смешно ли ти е центърче

Лаик си и лаик ще си останеш, само с четене от форума едва ли ще вденеш нещо повече от Форца Адзура и Вива Франс.
Ако може да ми обясниш какво общо има Испания от предното Евро, Испания от Световното и тая Испания, че ми е забавно - три първенства, три различни стила, ама лаик като тебе ще се изкаже винаги неподготвен



Тема Re: Испания на Финал, ХАХАХАнови [re: Balleta]  
Автор centur (ентусиаст)
Публикувано30.06.12 21:31



Лаик или не, Испания играе грозно. Винаги е играла грозно, елементарно, без стил и идея, абсолютно повърхностен футбол с безброй номера и симулации. Късметлийски футбол с една дума. Все едно дали ще го признаеш като фен на Испания. Аз и не искам. Въпрос на вкус вероятно. Дори когато стана световен шампион, испанците не ме впечатлиха. Не ме кефи това отборче и тва е. Ко ще и лаик да съм.



Редактирано от centur на 30.06.12 21:37.



Тема Re: Испания на Финал, ХАХАХАнови [re: Balleta]  
Автор centur (ентусиаст)
Публикувано30.06.12 21:40



И още нещо. Аз като съм лаик, ти да не би за професионалист да се бараш ?

Тук никого не съм обидил и не съм правил квалификации на член на форума. Не знам на какво отгоре наричаш мен лаик, а ти голем разбирач го раздаваш. Сигурно затва досега само глупости срещу Скуадра си писал. Тва е от обективност сигур, хахах

Редактирано от centur на 30.06.12 21:43.



Тема Re: Испания на Финал, ХАХАХАнови [re: centur]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.06.12 21:50



два поста си ми треснал на едно мнение и двата редактирани, явно мислиш по по бързо отколкото пишеш





Тема Re: Испания на Финал, ХАХАХАнови [re: Balleta]  
Автор centur (ентусиаст)
Публикувано30.06.12 21:54



Така е. Като напиша един пост и вече се сещам за нещо друго.

И се допълвам. Затва изчакай малко или брой до 10 преди да ме четеш изобщо.

Редактирано от centur на 30.06.12 22:01.



Тема Re: Испания на Финал, ХАХАХАнови [re: centur]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.06.12 23:17



Ти не си в ред ли си? Няма друг отбор в Европа и света с такова количество класни играчи.



Тема Re: Испания на Финал, ХАХАХАнови [re: centur]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.06.12 23:18



Те италианците нe симулират, ама никак.



Тема Re: Испания на Финал, ХАХАХАнови [re: Vendome]  
Автор centur (ентусиаст)
Публикувано30.06.12 23:19



Това е клише. Опитай с друг аргумент. И пак ти казвам - играят грозно. Блудкав футбол. Не ме кефи.



Тема Re: Испания на Финал, ХАХАХАнови [re: centur]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.06.12 23:20



Кое е клише бе хомлес?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.