Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 01.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Андреа Пирлонови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано30.06.12 17:04



Ми не, просто ми писна топката да се дава заради брой голове в Испания. Има си награда за това - казва се Златна Обувка. Не на всички футболисти работата им е да вкарват.
А и Андреа поначало играе издърпан назад - не му е работата да дава асистенции, а да разпределя играта. Тия 13 са си много за тая позиция.
И аз мисля, че Роналдо заслужава Златната Топка повече от Меси, ама нали сещаш, че Пирло и Роналдо при сегашния формат имат общо 1% шанс да спечелят.



Тема Re: Андреа Пирлонови [re: Maldini]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано30.06.12 17:11



Права си за много неща ,но пропускаш най главното: Юве не игра в ШЛ през изминалия сезон ,докато и Роналдо и Меси стигнаха полуфинали което не е малко имайки в предвид с каква тежест е този турнир.Не 4е не искам Пирло да вземе топката ,но за да го постигне тябва да направи с Юве фурор в ШЛ до края на годината

Такива са реалностите днес за съжаление ,ако не постигнеш нещо там просто не ти обръщат днеобходимото внимание.
Не 4е имма гаранция като вземем за пример Снайдер ,но все пак е предимство



Тема Re: Андреа Пирлонови [re: jabar]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано30.06.12 17:15



Е то и Меси беше като сянка 2010 на Световното, ама кой го е грижа..Не ми напомняй за Снайдер - това беше пълна гавра с футбола.



Тема Re: сигурно не си гледал много световнинови [re: sky76]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано30.06.12 17:16



Изте4е му договора на Пирло ,а не Милан го продадоха

А и Милан му предложиха подновяване но при по слаби финансови условия от предишния договор и имайки в предвид възраста а и слабия му последен сезон в отбора донякъде имаше резон.



Тема Re: Андреа Пирлонови [re: Maldini]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано30.06.12 17:18



За Снайдер съм съгласен и за Меси също





Тема Re: сигурно не си гледал много световнинови [re: Balleta]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано30.06.12 17:29



Е аз като съм гледал НБА по телевизията освен дифенс и 2-3 други възгласа друго не съм чувал, не знам как може да се сравни това с цял пеещ стадион, както е в Европа. Американски футбол не съм гледал, ама един приятел скоро беше в щатите и ходи на хокей (Анахайм срещу Ред Уингс) и каза, че е било супер зле откъм публика - викали Гоу Ред Уингс и това било общо взето.

Иначе и в САЩ си имат футболни ултраси, не знам дали сте виждали:







Тема Re: сигурно не си гледал много световнинови [re: sky76]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано30.06.12 17:31



Е, преувеличено е това за Герена. Аз си ходя на всеки мач и никога не съм имал проблеми - ходя си в А и всичко си е ок. Не знам какво имаш предвид за извън стадиона, проблеми може да има само на мача с чорбата, ама и там си зависи от теб, ако не се буташ между шамарите трудно може да ти се случи нещо.



Тема Re: сигурно не си гледал много световнинови [re: Suprs]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.06.12 17:36



Чакай сега, никой не е казал, че пеят, отделно едното е стадион, другото е зала, аз ти казвам, че е пълна лудница, а ти си мисли каквото искаш, шума е невероятен, а обстановката е наелектрезираща, пусни си финала от тази година и ще ти е достатъчно.
Нямам намерение да споря и за американския футбол и кой какво бил казал, аз съм гледал достатъчно за да знам какво става по стадионите, въпреки, че както казах на НФЛ не съм бил на живо



Тема Re: сигурно не си гледал много световнинови [re: rogach]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.06.12 19:02



Гледал съм доста световни, първото, което гледах доста подробно, беше Италия`90 (помня смътно и блясъкът на Марадона от 1986 г., макар че бях много малък, за да разбера нещо точно тогава). На Евро`88 следях всеки мач и се влюбих в играта на Холандия на Ринус Михелс.

Та футбола го следя някъде от края на 80-те, виждал съм класата и на Марадона, Гулит, Бастен, Ромарио, Стоичков, Уеа, Зидан, Роналдо... Гледал съм също някои от най-добрите изпълнения също на Пеле, Кройф, Еузебио, Пушкаш, ди Стефано, Мюлер, Бекенбауер, Чарлтън...

Може би наистина не е имало такъв гений като аржентинеца. Особено и като се има предвид, че го прави в съвременната епоха, когато футболът се е развил много повече тактически и дефанзивно. Със сигурност има голяма разлика между отбелязването на голове през 50-те и 60-те при тогавашната система 4-2-4, предхождаща тоталния футбол, и сегашната действителност.



Тема Re: сигурно не си гледал много световнинови [re: jabar]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано30.06.12 19:07



Абе изпуснаха го, без значение детайлите! Факт е, че се оказа грашка, че напусна Милан! Ако в МИлан е играл слабо, а в Юве силно, а сега на Евро и уникално, значи проблема е в треноьра на Милан, а не в Прило!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.