Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 10.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Честита победа на истинските фенове на Италия!нови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано30.06.12 03:58



Batka, za pryv pyt se kefa na Italia! Mnogo dobre igraiat i ako spe4eliat titllata 6e se izkefa. I iskam zadyljitelno da dadat pari za jertvite ot zemetresenieto.



Тема Re: Честита победа на истинските фенове на Италия!нови [re: Less Than Xero]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано30.06.12 04:28



E az imam samo edna rodina sled Bulgaria -England!





Тема Re: Честита победа на истинските фенове на Италия!нови [re: El Capitan]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано30.06.12 04:33



Az pa sym za Italia, za pryv i posleden pyt! I az ne gi obi4am, ama igraiat maikata si traka.
P.S. Abe glei kvo stava v Kolorado be kopele...



Тема Re: Честита победа на истинските фенове на Италия!нови [re: TheExorsist]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.06.12 05:31



Глей са, ше цитирам Самюъл Джаксън от Pulp Fiction: ''a sewer rat may taste like pumkin pie, but I'll never know, coz wouldn't eat the filthy motherfucker. Tва е идеята, не ме интересува кво играят и как, просто са мазни мангали. Ти защо не обичаш най-великата футболна нация в света???


Az pa sym za Italia, za pryv i posleden pyt! I az ne gi obi4am, ama igraiat maikata si traka. P.S. Abe glei kvo stava v Kolorado be kopele...



последно кое е бе баце





Тема Re: Честита победа на истинските фенове на Италия!нови [re: Forest fan]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано30.06.12 13:18



Всеки който вкарва хеттрици на Бразилия с изключение на Лео Меси, не е хубав човек.....



Тема Re: Честита победа на истинските фенове на Италия!нови [re: Balleta]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано30.06.12 13:53



Ima6 jestoka pamet kopele! Fik6yna go znam naizust, no ima kultovi linii, koito vajat v absolutno vsi4ki sferi na jivota. I vse pak 4estno da ti kaja prez kura mi e koi 6te spe4eli finala, no sym edna ideia pove4e za Italia, za6toto tezi hora izstradaha mnogo v severna Italia.



Тема Re: Честита победа на истинските фенове на Италия!нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.06.12 14:16



Е то освен Роси и Меси, друг май няма.



Тема Re: Честита победа на истинските фенове на Италия!нови [re: El Capitan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано30.06.12 14:51



Хайде за последн път да кажа! На Германия съм фен от 1982, когато бях на 7 години! Сега 30 години след това, нали не мислиш, че ще почна да викам за Англия, защото по стечение на обстоятелствата вече карам пета година на Острова! За Челси мисля, че сме говорили! Като всеки левскар от едно време викахме и пеехме за Челси! Норич, няма как да не ги харесваш, ако живееш в този град! Просто тук всичко се върти около отбора и мачовете, без значение дали е в ПШ, или Лиг 1!!



Тема Re: Честита победа на истинските фенове на Италия!нови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано30.06.12 14:54



Теб въпреки, че много ме издразни тези дни, искам те питам нещо! Преди време ми разправяше, че искаш в Норвегия да ходиш! Не знам колко е сериозно и дали не си бил пиян, но ако това е така и някой ден идеш там и заживееш, за кой ще викаш на СП, или на Евро? За АНглия, или за Норвегия????
Мерси!



Тема Re: Честита победа на истинските фенове на Италия!нови [re: Vendome]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано30.06.12 14:55



ХАхах! Пак ше ги аналим с 4 гола!! ю




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.