Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 30.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вувузела или Писък на Шарапова  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.06.12 15:49



Кой от двата звукови ефекта в спорта ви е по-противен?
За мен вувузелите бяха колоритни, докато на Маша истеричните писъци не мога да ги дишам. Дано Цвети освободи от Пискливото Миме, както направи с другата превзета рускиня Звонарьова миналата година.
Маша е хубава, ама с тия викове се чудя дали да не изключа звука на мача. Жал ми е за Цвети, че трябва да го търпи това на корта.



Тема Re: Вувузела или Писък на Шарапованови [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.06.12 16:06



Ами като ти пречи, ще си смениш канала, просто и ясно е, аз ли да ти го обяснявам ....

И какво общо има Маша с ЕФУ, както винаги напоследък си много логична

П.П. Още не си ми отговорила за дузпите, късмета и балъци или майстори са Рамос и Швайни ???



Тема Re: Вувузела или Писък на Шарапованови [re: Maldini]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.06.12 16:13



Вувузела




Тема Re: Вувузела или Писък на Шарапованови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.06.12 16:32



Идеята ми е, че разни хора мрънкаха от звука на вувузелите преди 2 години. И то, ако става дума, само заради коментатора по ТВ+, дори и без Кресливото пиле, си струва да смениш канала
Евала му на Рамос - трябват много топки след пропуска и подигравките да пробва Паненка. А Швайни само доказа теорията ми на финала на ШЛ - беше се спекъл заради изравняването и дузпата на Робе, нормално беше да не е много в час при дузпата. На мен идеята ми е, че ако в ситуацията си спокоен, а не примерно да те е страх да погледнеш вратаря, ще вкараш. А не че Швайни е някакъв изключителен свръх-човек, който го бива на дузпи. Защото примерно Роналдо и Меси като са спокойни си вкарват.
Просто над Рамос имаше много повече напрежение предния път, а и сега беше допълнително мотивиран покрай всички майтапи, които отнесе.



Тема Re: Вувузела или Писък на Шарапованови [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.06.12 16:42



Всъщност Рамос е перде, Капитана е прав, макар, че той използва синоним на 'перде' - тъп, абе перде, тъп, Стоичков, луд все тая



Между другото, Рамос изрично е искал да бие дузпата, а после като са го питали след мача за изпълнението е казал - "Дел Боске знае, че съм малко луд"



Тема Re: Вувузела или Писък на Шарапованови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.06.12 16:44



е тъй де, днес ще има яка вувузела за жаборята, чак Центурчо ще я усети





Тема Re: Вувузела или Писък на Шарапованови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.06.12 16:45



Кур за Дриспаньола






Тема Re: Вувузела или Писък на Шарапованови [re: alessandron]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.06.12 16:48



По-скоро Барсеньола.



Тема Re: Вувузела или Писък на Шарапованови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.06.12 16:51



Респект. Той си беше казал веднага след полуфинала, че ако трябва пак ще бие. Личи си, че малко или много ги е премислил нещата и си е казал - ако я бия пак силно като нищо ще я пратя в орбита при първата. А и може би вратаря не очакваше Паненка точно от него. Браво на Серхио, въпреки че ми беше много тежко като тичах за влака след мача.



Тема Re: Вувузела или Писък на Шарапованови [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.06.12 17:01



ама аз това ти казвам, че има, много, много шанс в дузпите, това, че оня път така му се получи удара .. ами кой знае може да е отишла топката половин сант в страни, нагоре, надолу и да е придобила тая треактория, Бекс като се хлъзна/спъна за оная прословута дузпа - какво ще кажеш, че не е дузпаджия, точно Бекс дето може да сложи топката където си иска и когато си поисика, 2 санта встрани вчера и дузпата на Фабрегас щеше да се отбие от гредата само, че навън .... то е ясно, че може би 60% е психика и изпълнение, 10% вратар, ама останали 30% са си шанс, или айде може да не са точно така разпределени.



Редактирано от Balleta на 28.06.12 17:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.