Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 09.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Centur  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано27.06.12 03:01



Koplence malco 6ibano: 6e imam pone polovin respekt kym tebe, ako prodylji6 da pi6e6 vyv foruma po princip. EBI si maikata i stoi si tam kyde te typ4at ne6tastnite ciganiori i ne se otfariai na belite hora. Ti si bokluk i drugite ne mogat da go promeniat! Typo kopele nevmeniaemo, imbecil otsiakyde. FUCK YOU!

Редактирано от TheExorsist на 27.06.12 03:02.



Тема Re: Centurнови [re: TheExorsist]  
Автор centur (член)
Публикувано27.06.12 08:19



Добро утро, брато,

нещо си изнервен, но не знам защо. Едно обаче е ясно - изобщо не си наясно, че ИТАЛИЯ върви към Финал. Искам да я видя Шампион! А относно тва, дали ще продължа да пиша тук и след Евро 2012, ще видим.

Редактирано от centur на 27.06.12 11:08.



Тема Re: Centurнови [re: centur]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано27.06.12 11:36



Може и да продължиш ама ще си сам



Абе Центурионе, признавам си че не смогвам да ви изчета, ама що толкова си раздразнил народа, бе? То самият факт, че си хем жаба, хем кокошка е достатъчно извратено само по себе си ама надали само това е причината



Тема Re: Centurнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор centur (член)
Публикувано27.06.12 11:42



И аз си го помислих. Пък и няма да има за какво да пиша. От футбол се интересувам само на големи първенства - световни и европейски. От вътрешните гледам Калчото чат-пат. Но ся ще почна и Френското да наглеждам, запали ме по него Смарагдус, по-точно любопитен ми е този Гуркюф. Иначе, започнах да свиквам с вас, много сте готини и бих искал да идвам тук, ако сте тука де.

И ако и вий ме искате също.

А за нервите на некои кво да ти кажа, не знам що съм ги изнервил толкоз. Е то верно, че от време на време се бъзикаме, ама ко толкоз. Некои не носят на майтап всъщност.

Редактирано от centur на 27.06.12 11:45.



Тема Re: Centurнови [re: TheExorsist]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано27.06.12 11:47



абе кво се занимаваш, сигурно е някой 10-12 годишен лапешник да е жив и здрав ще улегне и по-малко ще дразни.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Centurнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор centur (член)
Публикувано27.06.12 11:49



И що пък да е извратено да съм хем жаба, хем кокошка, оопс петел де ?

Аз дори смятам, че е нормално човек, харесващ Италианския футбол, в същото време да си пада и по Френския. Логично е даже. Двете школи са доста близки като стил, техника и изящество на играта.

Редактирано от centur на 27.06.12 11:49.



Тема аахахахахахахахаахнови [re: TheExorsist]  
Автор BULTRAS 4 LlFE (proud)
Публикувано27.06.12 11:59



настанал е тотален МОР за феновете на Ингилизия, някои са изпушили тотално вече


чак се чудя защо още са тук и си причиняват тази болка
един се кефи на италия, друг на испания, трети държи за германия, четвърти псува Гейналдо ....а за Англия нищо
защото Англия пак я няма аахахахахахаха



Тема Re: аахахахахахахахаахнови [re: BULTRAS 4 LlFE]  
Автор centur (член)
Публикувано27.06.12 12:18



Опитах се да бъда по-деликатен за да не му вкарвам повече болка, но ти му го каза направо.

Ма тва ингилизките фенове са недостижими по разум, още не вдяват къв посредствен футбол играят всъщност.



Тема Re: Centurнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано27.06.12 12:23



щото е като некъв последовател на харе кришна, баси, като подхване една песен и я повтаря в такъв захлас, че чак на редовите почитатели на някой от възхваляваните отбори ни става неудобно





Тема Re: Centurнови [re: nerra]  
Автор centur (член)
Публикувано27.06.12 12:26



Не е тъй баш, ама карай. За тебе пък сефте научавам, че си била за Скуадра Адзура. Чакаш да стане Шампион и тогава да ни го кажеш, голяма си хитряга. Или който стане там, а?



Редактирано от centur на 27.06.12 12:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.