Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 02.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Рой Ходжсън провали Англиянови [re: Vendome]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано26.06.12 06:04



Пълни глупости. С тия играчи - толкоз.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: тоя път не съм съгласеннови [re: rogach]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.06.12 07:32



Ходжсън не постигна нищо, именно защото е слабак.



Тема Re: Рой Ходжсън провали Англиянови [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.06.12 07:34



Я ми кажи, къде съм писал, че Италия играела грозно на шампионата? На Англия стилът става такъв заради треньорите й. Последният път, когато Англия игра така, както е характерно за нея на Евро 2004 и тогава беше провалена от пропуските на Оуен и безумните смени на Ериксон.



Тема Re: Рой Ходжсън провали Англиянови [re: naja_haje]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.06.12 07:38



Играчите не са виновни, че имаха треньор идиот. Същите тея от есента (естествено има изключения като некадърника Хендерсън и житния бегач Даунинг, ама те са си пак избор на Ходжсън) пак ще се скъсват да играят на високо ниво, ама в клубовете си имат мениджъри, които не а неудачници като Ходжсън.



Тема нарочно ви провокирахнови [re: rogach]  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано26.06.12 14:10



яд ме че му се нахвърляте, мога да кажа че на фона на никаквите очаквания към Англия тоя път , отбора игра съвсем прилично и ако им беше вързало можеше да идат и до финал, това при положение че жабите играят много много по добре от всички прогнози, оставете го на мира тоя треньор, мисля че той е човека



Тема Re: Рой Ходжсън провали Англиянови [re: Vendome]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано26.06.12 14:31



Разбира се англичаните са невинни като агънца и са по-добри от Италия във всяка една линия, хихи :)
Пак треньора е виновен, късмета и какво ли още не, а Италия пак късмет имала (това не към теб) и пр.
Феновете на Англия имате изключителното умение като минат 24 часа и да се опитвате да замажете поредния провал.
Истината е, че англичаните са посредствени футболисти и ако не бяха чужденците в премиършип и треньорите, които не са англичани щяха да са същата трагедия и на клубно ниво. Последния истински силен английски отбор за мен беше 1996 г. на домашното Евро и пак не можаха да играят финал. Сегашната Англия е посредствена, всеки един по-грамотен и техничен отбор ще ги победи.



Тема Re: Рой Ходжсън провали Англиянови [re: Diavolo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано26.06.12 14:41



Истината е, че англичаните са посредствени футболисти

Е тука написа ултра УЛТРА глупост. Призовавам те да се покаеш!





Тема Re: Рой Ходжсън провали Англиянови [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано26.06.12 14:45



Бъди снизходителен, все пак като на терена излязат величия като Диаманти и Мотовилко ли беше там, човек се заслепява от блясъка им





Тема Re: Рой Ходжсън провали Англиянови [re: El Capitan]  
Автор centur (член)
Публикувано26.06.12 14:46



Аз потвърждавам, че ингилизите са ултра посредствени футболисти. Ма добре пак че беше Капело да ги понаучи как да си пазят вратата.

И те само тва правят, понеже освен посредствени са и хипер малоумни.

Редактирано от centur на 26.06.12 14:47.



Тема Re: Рой Ходжсън провали Англиянови [re: centur]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.06.12 20:07



Ти си като развален грамофон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.