Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 02.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема * ИТАЛИЯ - АНГЛИЯ *нови  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано20.06.12 02:11



Ето една вечна класика, но позабравена малко на национално ниво през последните години.



Така какво имаме до тук като ХТХ:

Италия - Англия
общ баланс:
9 победи за Италия, 6 равни мача и 7 победи за Англия при голова разлика 28:26 за Англия.
-
На СП
само 1 мач и победа за Италия с 2-1 (за 3/4 място на Мондиале' 90)
-
На ЕП
пак само 1 мач и победа за Италия с 1-0 (в Италия' 80)
-
квалификации за СП (2-1-1)
за Мондиал' 78
Италия - Англия 2-0 в Рим
Англия - Италия 2-0 в Лондон
за Мондиал' 98
Англия - Италия 0-1 в Лондон
Италия - Англия 0-0 в Рим


Италия е побеждавала 3 пъти Англия като гост, а Англия е побеждавала Италия 2 пъти като гост.

Любопитното също така е, че за последните 9 мача между двата отбора Англия има само 1 победа.




И двата отбора имаха своите проблеми, много хора очакваха да отпаднат още в групата и никой не очаква кой знае какво от тях, като крайно постижение, но ето, че един от тези два отбора ще играе полуфинал срещу единия от двата топ фаворита - Германия.
И двата отбора са непобедени до тук, не блестят, но са стабилни.
Италия демонстрира отлична игра в защита и ефикасност в атака. Англичаните струва ми се имат голяма доза шанс до тук и някак си минават между капките, но в този мач ще трябва да играят много по-силно отколкото до тук в групата ако искат да продължат.
В крайна сметка очаквам по хитрия и грамотен отбор да излъже противника си или Италия да играе полуфинал.

ФОРЦА АДЗУРИ!



Тема Re: * ИТАЛИЯ - АНГЛИЯ *нови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано20.06.12 02:16



ШЕ ВИ ПРЪСНЕМЕ АНАЛИТЕ!





Тема Re: * ИТАЛИЯ - АНГЛИЯ *нови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано20.06.12 02:18



Междудругото, това е НЕ стара, а древна класика!



Тема Re: * ИТАЛИЯ - АНГЛИЯ *нови [re: Diavolo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.06.12 07:21



Класика силно казано, няма паметни мачове между двата отбора. Тегаво ще е, ама дано англичаните се стегнат и най-накрая покажат читава игра, комбинирана с победа.



Тема Re: * ИТАЛИЯ - АНГЛИЯ *нови [re: Diavolo]  
Автор centur (минаващ)
Публикувано20.06.12 08:32



Калчото срещу Премиър шит-а. Адзурите срещу ингилизките лапнишарани или лапнимухи. Италианската школа срещу английския анти-футбол. Такава е задачата. И без съмнение АДЗУРИТЕ ще насметат Англия, търпение му е майката.



ФОРЦАААААААААААААААААА



Тема Re: * ИТАЛИЯ - АНГЛИЯ *нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.06.12 10:16



По ирония на съдбата дотук успях да гледам повече англичаните, отколкото италианците. Прави ми впечатление обаче, че и двата отбора залагат на колективизъм и показват силен дух плюс добра тактическа дисциплина.
Срещу Англия според мен титуляри трябва да са Ди Натале и Балотели, с целия риск Марио да бъде изгонен, щото ингилизите го знаят къв е, но пък те не умеят да играят провокативно. Вчера си пролича англичаните как се огъват при бърза игра с топка по земята, а Ди Натале и Балотели го могат това упражнение, докато Касано е малко по-бавен и по-добре резерва да е.
За англичаните казах и преди снощния им мач - мисля, че Рууни повече им пречи в момента, класика 4-4-2 с двама тарани като Уелбек и Керъл е по-силна формация при тия играчи, дето имат Англия сега. Рууни е по-подходящ когато Англия поведе в резултата, за да се поотворят пространства.
С интерес чакам неделя вечер, определено ще има какво да се види.




Тема Re: * ИТАЛИЯ - АНГЛИЯ *нови [re: alessandron]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано20.06.12 10:41



Щом по-добрата формация на Англия включва Керъл, съвсем са я загазили... От друга страна, нито е първото, нито последното дърво, което е изненадвало на тази позиция...



Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: * ИТАЛИЯ - АНГЛИЯ *нови [re: Diavolo]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано20.06.12 11:42



ако жабите минат през Англия сигурно ще играят финал. Германия и е мъка с италианците.

За този ма4, по-скоро жабите ще бият, колкото и да не ми се иска, винаги когато са били раздирани от скандали са пе4елили.

От друга страна Англия още не си е направила ма4а на първенството, от този отбор няма о4аквания, ще са освободени и тръгне ли им играта могат да бият всеки.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: * ИТАЛИЯ - АНГЛИЯ *нови [re: Diavolo]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.06.12 16:21



и двата тима - не са "цветущи"!
НО определено - ще са срещата на това европейско!!!

като фен на Италия - ясно Е на кого залагам победа...поне 2 победни гола за Италия...
А как ще се дебнат - ще скъсат нервите на феновете си;)

пп добре че вкъщи сме с 3 приемника - защото аз фен на Италия...мъж ми за Англия!(само за футбол спориме И караме

)
ще ГО излъжа с хубаво мезе в трапезарията - А аз на голямата плазма в хола



Тема Re: * ИТАЛИЯ - АНГЛИЯ *нови [re: Beнaбили]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано20.06.12 17:08



Момчето не може да играе с Пуул, но за Англия се справя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.