Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 02.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Германия-Гърциянови [re: Diavolo]  
Автор mOnstErlnc ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано22.06.12 23:56



Относно Клозе не съм съгласен с теб. Имаше някаква статистика, че за 3-те мача в групата Гомес е докоснал топката за 28 секунди. Е извинявай, но за отбор като Германия смятам, че това е смешна статистика и в днешно време от нападателите се очаква много повече. Клозе е много по-подвижен и комбинативен футболист, а и не смятам, че отстъпва на Гомес в някой показател, така че за мен напълно закономерно беше предпочетен на 1/4 финала.

ОП-а беше писал нещо за Батщубер, според мен Хумелс е по-слабия централен защитник и на няколко пъти днес покриваше засади на гърците, а и честно казано това е един от малкото постове в немския отбор където няма особена конкуренция и ако трябва да се играе с бавния Мертесакер и висока линия на отбраната за пресиращата игра на германците това би било самоубийствено.

пп. Льов го искам в Юнайтед след някоя друга година, предпочитам го и пред Мауриньо и пред Гуардиола да не говорим за някой други смешни кандидати като Мойс.

пп2. това за централните защитници било в другата тема


Редактирано от mOnstErlnc на 22.06.12 23:58.



Тема Re: Германия-Гърциянови [re: centur]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.06.12 00:01



(o_o)(o_o)(o_o)(O_O)(o_o)(o_o)(o_o) <--- Намерете Месут Йозил



Тема Re: Германия-Гърциянови [re: mOnstErlnc]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано23.06.12 00:04



Не съм съгласен! Хумелс е много добър защитник! Много по-добър избор от Пер.
Йоги не се надай да дойде в крайните квартали на манглачестър!!
Той ще бъде още дълго на поста в Германия!!!



Тема Re: Германия-Гърциянови [re: mOnstErlnc]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано23.06.12 00:11



Съгласен съм, че Клозе е по-техничен футболист и владее повече топката и е по-комбинативен, особено в сравнение с доказано дърво като Гомес.
Само че Клозе е на годинки вече и не е в добра форма според мен, това последното независимо от годинките. Гомес пък не спря да вкарва с Байерн и Германия и когато един голмайстор вкарва важни голове срещу силни съперници е разумно да го пускаш да играе, а не да губи ритъм на пейката.

А иначе за защитницте аз не съм писал нищо, друг трябва да репликираш. :)



Тема Re: Германия-Гърциянови [re: Diavolo]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано23.06.12 00:15



Това е оптималната защита! По-добра няма на този етап! Не казвам, че е велика, или кой знае какво, но това са реалностите в защита! Германия е уникален отбор, но трябват по-класни играчи на опеределни постове!!!



Тема Re: Германия-Гърциянови [re: centur]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано23.06.12 00:16



Не ви виждам срещу англичаните





Тема Re: Германия-Гърциянови [re: sky76]  
Автор mOnstErlnc ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано23.06.12 00:33



При игра 1 на 1 или глуха отборана бих избрал Хумелс, а той определено е и физически по-доминиращия защитник, но позиционно има какво да се желае от него, а Батщубер е най-добрия защитник на Германия именно в този елемент.

Относно Льов - доколкото знам подписа нов 2 годишен договор, демек до след световното в Бразилия, а след това ще видим

. Просто сега се сещам за едно интервю на Фъргюсън преди година, две в което изчетка много сериозно Льов, а и аз отдавна се надявам един ден да го видя начело на Юнайтед.



Тема Re: Германия-Гърциянови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано23.06.12 00:33



Освен това на прима виста не се сещам германски треньор да е правил нещо забележимо в Англия. Така, че нищо чудно Йоги да се издъни евентуално с който и да било. Но това е само хипотеза.



Тема Re: Германия-Гърциянови [re: TheExorsist]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано23.06.12 00:37



Щом ще се дъни да ходи в ман.ю.



Тема Re: Германия-Гърциянови [re: mOnstErlnc]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано23.06.12 00:38



Абрама вече е говирл с Йоги! Демек е едни гърди напред! Колкото до Хумелс, Груев одеве каза, че е избран от немските журналисти за играч на отбора до момента! Холдер е много стабилен и аз не споделям мението на Смарагус! Той каза, че Йоги бил неудачник, което е смешно и не смятам да го коментирам!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.