Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 05.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кралете на футбола  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано19.06.12 23:45



Напълно очаквано и както бях прогнозирал Англия печели КАТЕГОРИЧНО групата и продължава напред. Много съм доволен,че се разминахме с Испания и ше играеме срещу циркаджийската жабарска формация предвождана от човек като Касано =)

Иначе имаше чист гол за украйна, жалко,че не го зачетоха....трябваше бройлерите да отпаднат още в групите, но от друга страна щяхме да изпуснеме ПУБЛИЧНОТО АНАЛЕНЕ от Крал Торес



Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 19.06.12 23:47.



Тема Re: Кралете на футболанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано19.06.12 23:51



Копелеее, толкоз ми е гот в момента, че ще бия чекии с Нина Хартли в главната роля!





Тема Re: Кралете на футболанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.06.12 23:55



Нямаше да отпаднат кокошките при реми на нашите, щяха да се класират заради победата в директния мач с Украйна.



Тема Re: Кралете на футболанови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано19.06.12 23:56



Е да ама при 1-1 Украинците можеше и да си поверват =) Така или иначе е без значение кой е втори защото ше бъде анален =)



Тема Re: Кралете на футболанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор TCNQ ()
Публикувано20.06.12 00:00



В интерес на истината съм прогнозирал 1ото място на Англия, но досега са много, ама много зле!!! Биха швеците почти без да си искат, сега със съдийско рамо, с франсоа май също са били траджеди... Но съм прогнозирал и да опънат жабарите.



Тема Re: Кралете на футболанови [re: TCNQ]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано20.06.12 00:04



Нормално е Англия да победител в групата. Украинците дори не са ми и симпатични първо шото са неква измислена държава и второ щото играят с един нападателен "дует" откакто гледам футбол май =)
Само с желание не става - виде се и при Полша.
А шведите излезе че не са никак слаби след това, което причиниха на кокошките така,че нема никакво значение дали са имали късмет,. дали съдията е помагал и т.н. Обикновено е точно обратното и много по-силни формации са отпадали точно поради тия 2 фактора. Са е обратното и аз немам нищо против =)

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 20.06.12 00:05.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.