Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 19.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Швеция - Англиянови [re: El Capitan]  
Автор Christianssen (Надалист)
Публикувано16.06.12 00:06



Мда,издъни я много яко.Трябваше да я остави на Окс-а да я вкара и да се нарадва на макс младежа



珠穆朗玛峰

Тема Re: Швеция - Англиянови [re: El Capitan]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано16.06.12 00:07







Тема Re: Швеция - Англиянови [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано16.06.12 09:30



Ахахахаха, Дани Уелбек гоооооооооооооооооооооооооооол, а за Златан с рязаното чушле черният на Уелбек в ушите.



Тема Re: Швеция - Англиянови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано16.06.12 09:53



Бля бля. Малдини да не коментира Англия преди 90 FT. Абе дразним се просто. Са ше видиш как ше излезат като мишки от дупките си след евентуалното отпадане алесандрона, малдини, гнома ( центъра ), радко-пиратко и оня швестер жабаря! Само брой копеле!





Тема Re: Швеция - Англиянови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.06.12 10:36



Ахахах, превъзбудил си се нещо, копеле. Нищо, така е по-сладко като ви го намушат до ушите. Шведите ги бихте веднъж от половин век и полудехте тука, па като гледах вчера тия скандинавци играят в тоя състав от по десетина години, Мелберг мислех, че отдавна се е пенсионирал, а той даже два гола ви вкара.


Иначе респект за Ходжсън, че играе с ДВАМА нападатели. Според мен Рууни изобщо не ви трябва титуляр. Има обаче време да си ви изклатят зверски. И преди да ми кажеш за Италия, аз Италия съм ги писал да не излязат от групата, щото първо нямат някакви особени играчи и второ - твърде много нещастия им се натрупаха преди тва първенство, земетресенията, поредното Калчополи и т.н.




Тема Re: Швеция - Англиянови [re: TheExorsist]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано16.06.12 10:41



Ако се върнеш към мнението ми ще видиш, че не съм казала, че дърварите са отпаднали. Казах, че се спекоха начолото на второто, защото за пръв път бият шведите в официален мач. Все пак е малко срамно рендето Мелберг да ти вкара два гола. Може и малко по-назад да се върнеш да видиш, че казах, че шведите играят супер зле в тоя мач още след първото полувреме.
Иначе палете по една свещичка за Уолкът, защо без него Уелбек щеше да се чуди какво да прави. А и преди да изпаднеш в оргазъм и да си татуираш кръст на свети Георги някъде, се замисли, че англичаните, както е тръгнало да свършат втори в групата, се нанизват директно на Испания на четвъртфинала. Как ти се струва?



Тема Re: Швеция - Англиянови [re: alessandron]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано16.06.12 10:48



Е то италианците обикновено катаклизмите ги мотивират, обаче тоя състав разчита само на Пирло и той като се поумори след първото полувреме нямат идея какво да правят.
Цялата политика в Италия по отношение на младите играчи е много сбъркана. Футболистите, които са ядрото на немския национален отбор, са на по 23-24 и играят от много млади в отбори като Байерн. В Италия е много по-трудно да пробиеш след младежките формации. Още дълги години ще берат ядове заради това.



Тема Re: Швеция - Англиянови [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано16.06.12 11:02



Е при Ювентус нещата май не стоят така.



Тема Re: Швеция - Англиянови [re: Vendome]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано16.06.12 11:06



Вярно е, ама не им стига класата за да дърпат цялата Скуадра напред. А и такива футболисти като Дел Пиеро и Тоти се раждат веднъж на 15-20 години. Не можеш да ги вземеш от конвейр някъде.



Тема Re: Швеция - Англиянови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано16.06.12 11:34



Абе баце, ква Италия бе, що си мислиш, че ше те контрирам с Италия, се едно ми пука за адзурите...

Ти само ме дебнеш да изръса нещо и ми налиташ като на гол намазан гей баси...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.