Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 13.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ще излезе ли Скуадра от групата?нови [re: sky76]  
Автор centur (непознат )
Публикувано13.06.12 22:03



Това което исках да ти кажа е, че никой не може да ми казва на кого и кога да ръкопляскам. Та и с фаворитите е същата работа -бошлаф работа демек.





Тема Re: Ще излезе ли Скуадра от групата?нови [re: centur]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано14.06.12 04:37



А ти защо реши, че тя има предвид вкараните голове?

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ще излезе ли Скуадра от групата?нови [re: centur]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано14.06.12 12:01



Саки...Италия...извънземен футбол...ахахахахха


Да ти кажа силната страна на Италия не е точно извънземния футбол ;)
А точно извънземната Италия на Саки през 1994-та година едвам излезе от групите, класирала се на трето място в своята група. И на всичкото отгоре трябваше да чакат другите резултати, за да разберат дали ще се промъкнат и тогава Малдини беше казал: Да чакаш друг да реши класирането ти напред е нещо, лишено от чест. Та те това е извънземната Италия на Саки. :Р
За 96-та даже няма да споменавам, че още ме е яд като се сетя.
Та така:)
Италия през 90-та година имаше запомнящ се отбор. Нататък нещата винаги са били по-бледи.



Тема Re: Ще излезе ли Скуадра от групата?нови [re: nerra]  
Автор centur (непознат )
Публикувано14.06.12 12:32



хахах, Да, Италия в САЩ игра на Финал, ръководена от саки. Но аз имах предвид най-добрата игра на Адзурите, а тя беше през 1996-та на Евро шампионата в Англия, ако не се лъжа. Тогава Италия може би нямаше запомнящ се отбор предвид уникалните промени в състава, които правеше Саки. Но имаше запомняща се игра на терена. Ех, мама му стара, не мога да се сетя кой беше немският национал, играещ в Калчото, който адресира към Италия и Саки своето възхищение от играта им, въпреки отпадането на Адзурите.

Мисля че беше Оливър Бирхов, сегашният тренер на Германия.

Редактирано от centur на 14.06.12 12:48.



Тема Re: Ще излезе ли Скуадра от групата?нови [re: centur]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано14.06.12 12:47



Абе моля ти се, бе, ти пък къде ни откара в 96-та година, дето трябва да е срам за всеки, който харесва Скуадрата


Тогава Саки се луташе като муха без глава с тоя състав, правеше постоянно некакви малоумни промени и всъщност не само, че не играха запомнящо се, ами играха запомнящо се зле, проваляйки се при положение, че всъщност в отбора имаше достатъчно футболисти, способни да го направят шампион...



Тема Re: Ще излезе ли Скуадра от групата?нови [re: nerra]  
Автор centur (непознат )
Публикувано14.06.12 12:51



Да, не отричам че тогава играта им не беше резултатна, но играха страшен футбол. Такъв, какъвто нито един запалянковец не би приел, защото нямаше голове примерно в решителния мач с Германия, доколкото си спомням беше равен. Но, представлението на Скуадрата беше уникално. Най-добрият тим и най-добрата игра, която съм гледал. Няма да се повтори, защото са рядкост такива ексцентрични треньори, какъвто несъмнено бе Ариго САКИ.

В онзи момент след мача им с Германия Оливър Бирхов похвали Италия за играта и изрази възхищението си пред Саки.

Редактирано от centur на 14.06.12 12:54.



Тема Re: Ще излезе ли Скуадра от групата?нови [re: centur]  
Автор TCNQ ()
Публикувано14.06.12 15:16



ако не паднат от Хръватска ще излезнат.



Тема Re: Ще излезе ли Скуадра от групата?нови [re: pirx]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 15:25



Помните ли великия Базил Боли в отбрана? Майсторството на Абеди Пеле (Гана)?

Над всички за мен беше прекрасният майстор на волето, неповторимият ЖПП!



Тема Re: Ще излезе ли Скуадра от групата?нови [re: centur]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 15:26



Ако бият Хърватска, защо не. Някакси трудно ми изглежда обаче, и ако искаш от мен директен отговор, ще кажа не.

Най-много симпатизирах на Италия на Евро 2000. Мачът им с Холандия бе класика.



Тема Re: Ще излезе ли Скуадра от групата?нови [re: centur]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 16:23



Глупости. 96-та беше позор и като игра, и като резултат. Един мач с Германия, в който Италия имаше предимство, но не такова, квото го рисуваш - просто малко по-добри от немците бяха и толкова.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.