Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 20.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема равносметката след първите срещи  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано12.06.12 09:48



е май не може да се оплакваме, с малки изкл. като Ингилизите гледаме добър нападателен футбол, по 2.5 гола на ма4, не липсваха изненади. Няма откровени грубости , дори на по твърдия ма4 на Ейре ( те винаги са били отбор юмрук, биеш ги но са ти избили зъбите).

Единствено лошо впе4атление ми направи на няколко пъти продължаването на играта при паднал противник (шнур за шведите), по новите директиви на ФИФА е по преценка на съдията, а никой не се прави на Ди Канио.

Фаворитите играят малко тежко (Германия, Италия за Холандия да не говорим) или предпазливо , а някои стъпиха и накриво.

Руснаците показаха доста добър футбол и като нищо може да объркат сметките на...Холандия например.

След о4акваните равенства между И-И и А-Ф вторите ма4ове в тези групи ще са решаващи и на пръв поглед фаворитите имат пове4е аргументи, но дали така мислят Украйна и Хърватска.

За сега няма рязко оптли4аващ се от другите отбор, което е добре за играта.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: равносметката след първите срещинови [re: pirx]  
Автор TCNQ ()
Публикувано12.06.12 18:05



Холандия е разочарованието на турнира, а Ирландия, Гърция и Чехия са аут.



Тема Re: равносметката след първите срещинови [re: TCNQ]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано12.06.12 19:36



Дали? Ако Полша падне днес, нищо не се знае в последния мач.



Тема Re: равносметката след първите срещинови [re: Vendome]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано12.06.12 19:40



Полша е доста вероятно да падне, а чехите с един хикс, както казваш в последния мач, може да продължи!



Тема Re: равносметката след първите срещинови [re: TCNQ]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано12.06.12 19:46



Те ирландците бяха ясни...

За чехите не съм толкова сигурна обаче - дори и с домакинския фактор и всичката помощ, Полша не успяха да бият гърците. Та не виждам как ще се промъкнат нагоре. Ама ще видим.

А Холандия... очаквано си загуби първия мач. Има още време за странни въртележки в тази група макар че се съмнявам.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: равносметката след първите срещинови [re: Beнaбили]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано12.06.12 19:53



Абе не ги отписвайте поляците, руснаците се видя, че имат проблем в защитата, просто чехите нямаха нападател, който да реализира положенията, а Полша имат такъв. Освен това, двете нации имат вековна вражда и мачът ще е на кръв и това винаги помага за изравняване на силите.



Тема Re: равносметката след първите срещинови [re: Vendome]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано12.06.12 19:57



То това ясно. Но поляците не са с най-желязната защита също и не съм сигурна чии нападатели ще спечелят надлъгването. А и Русия ще се опита да си спечели класирането още днес - Гърция ще се опитат да се надиграват с тях другия кръг доколкото могат.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: равносметката след първите срещинови [re: Vendome]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано12.06.12 23:55



Жалко, че го уговориха за равен:)))))



Тема Re: равносметката след първите срещинови [re: sky76]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано13.06.12 07:15



Психиката е ключов елемент във футбола, както и във всяка друг сфера.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.