Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 27.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Волейбол -офф  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано11.06.12 17:50



Един голям КУР за данчо лазар-офф, за бойко мутрата и всички останали боклуци от федерацията! Едно нещо читаво имаме и зор и него да съсипем!!



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: sky76]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано14.06.12 13:00



Абе преди 2 години аз тука писах, че най-много искам Радо Стойчев да замени Силвано Пранди, далеч преди да са уволнили италианеца.

Обаче какво направи Радостин ? Не можахме да минем едно ниво нагоре като резултати както всички се надявахме, дори може да се каже че има лек регрес.
За 2 години така и не можа да се разбере с хората от федерацията, говореше си с тях посредством Иво Константинов. Последния се опитваше да направи баланс и да играе развален телефон само и само отборът да се запази, но явно в един момент всичко рухна.

И сега какво - ще играем на олимпиадата и на домакински финали в световната лига без Матей Казийски благодарение на Радо ?! Типична българска простотия.

Аз съм съгласен, че Данчо Лазаров и Любо Ганев са пълни боклуци и трябва да си тръгват, но за мен да се правиш на интересен, да демонстрираш сила и да взимаш лична победа (тръгва си след успешни квалификации) с цената на това България да страда при първото си домакинство на голям форум и на най-важното състезание, което е веднъж на 4 години... Е заеби, не го разбирам това и не мога да припозная Стойчев като "моя човек".



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: sky76]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 13:04



Лесно е бате, когато имаш Тренто зад гърба си, да врякаш.

Национален идол в случая не е бай Лазаров, който може и да е пълен олигофрен, но не виждам проблема в случая с квалификацията.

Стойчев му трябваха 2 домакинства, пълен ташак.

Националните герои, от които родината им очаква да играят на олимпийски игри, са Казийски и треньорът. И би трябвало публиката да не е щастлива от дезертьорството им, а то е точно обратното.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: shevchenko]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 13:09



Абсолютно, освен това този негов реванш е срещу Пакистан, Джибути и Хондурас, и се касае за КЛАСИРАНЕ за олимпийски игри, това е формалност при повечето спортове, какво да говорим за волея, който е доста непопулярен в световен мащаб и с ниска конкуренция. Трябваше като ДОМАКИН да бие Франция, не е май толкова трудно.

Това прави неуспеха на Стойчев в първия квалификационен цикъл тотален провал.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: sky76]  
Автор centur (непознат )
Публикувано14.06.12 13:14



Подкрепям! Особено в частта за Боко мутрата. Ако тука повечето сте анти-ГРОБ настроени, мисля че бих ви обикнал. Все пак от Форума на СЕГА идвам, където ситуацията е почти революционна.

Редактирано от centur на 14.06.12 13:16.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 13:15



Айде и тук една тайфа разбирачи ще ми правят анализ на най-добрия треньор в света. Гледайте си ритнитопката и потъвайте на село!!! Айде да ви е честит тумбака Стоев - един посредственяк, който напълно да ви отговаря на нивото и претенциите!!!







Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Meйджъp]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 13:26



Абе депресар, какво те ебе тебе бе, ще си правим анализи на каквото щем!

Мартин е точен пич и е мъж, за разлика от костюма Стойчев.

Даже ще прогресираме на Олипмиадата с него.

На мен определено не ми викай да ходя на село, че съм от единствения град в държавата ни, една от най-старите столици на Европа (последното е много смешно, ама ти го навирам в мутрата за авторитет).





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: centur]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 13:28



Те може и да са, ама са и против Бекапе, та не се знае много.

Във форумите всички са Костовисти, или фенове на антибългарина, приел декларация против Възродителния процес, и приватизирал всичко за своя изгода, ама извън тях е друго.

Все още Борисов има голяма подкрепа, което мен много ме учудва.

Надявам се лявата вълна, заляла Европа, да продължи. И то не защото съм ляв (аз гледам само себе си, това не е ляво), а защото имам ИНТЕРЕС!



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор centur (непознат )
Публикувано14.06.12 13:32



БЕКАПЕТО е живо и е превъплътено в ГЕРБ. Не виждаш ли че лека полека сякаш се възстановява режимът през 60-те г. на миналия век.

И аз не съм ляв, но вече нямам нищо против, дори много искам да управлява БСП. Не за друго, а за личен интерес, както и на мои близки пенсионери, чиито пенсии не са мръднали за тия 3 год нито с лев! Но айде да не се отклоняваме от темата, която и без друго е оff.

Редактирано от centur на 14.06.12 13:33.



Тема Re:нови [re: centur]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 13:37



Мутряка само го играе загрижен за волейбола, дори може да стигне дотам да свали номанклатурчика Лазарофф фиктивно (както си преписа връщането на Радо), за да се хареса на хората, обаче си остава главна движеща сила от страната на комунягите и номенклатурчиците! Ако си спомняте, още навремето искаше да разклати сериозно Стойчев чрез верния си пудел Нейков (онези прословути интервюта, отчети и ултиматуми на спортния министър от края на миналата година), ама нали е мишка и половина, никога не посмя да заеме явна позиция срещу Радо, защото после няма да може да стъпи в залата от народната любов.

А защо срещу Радо? Защото такива като Радо са най-големият враг на номенклатурното статукво - защото са независими като мислене и финанси и се ползват с огромна обществена подкрепа. Само с едно интервю могат да обърнат обществените нагласи срещу някоя корумпирана личност (видяхте и в случая - 95% се обърнаха срещу Лазарофф, без дори да знаят защо). Номенклатурчиците направо ненавиждат в червата си такива като Радо и ден и нощ се стремят да ги очернят и разкарат. Сигурно си спомняте и друг епизод от цялата тази сага - когато всички правеха наколенки на Мутрата за новата зала, Тогава Радо излезе за няколко интервюта и каза, че отборът трябва да тренира във Варна и Благоевград, защото наемът на прехвалената залата бил твърде висок. Представяте ли си какво нахалство - докато всички медии се надпреварват да пишат възхвални за "уникалното съоръжение", което ще ни поведе към нови олимпийски върхове, излиза Радо и казва на всеослушание, че една от най-богатите федерации не може да си позволи тренировките в залата заради наема и разкарва отбора из цяла България.

Няма ли един нормалне журналист в тази държава да ги постави тези въпроси на дневен ред. Засега се изява една пасмина сервилни подмазвачи, начело с плазмодия Сашо Йовков, които се надяват да пътуват за Лондон като куфари на разноски на федерацията. Да го духате, лизачи!!!








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.