Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 13.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Волейбол -офф  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано11.06.12 17:50



Един голям КУР за данчо лазар-офф, за бойко мутрата и всички останали боклуци от федерацията! Едно нещо читаво имаме и зор и него да съсипем!!



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: sky76]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано14.06.12 13:00



Абе преди 2 години аз тука писах, че най-много искам Радо Стойчев да замени Силвано Пранди, далеч преди да са уволнили италианеца.

Обаче какво направи Радостин ? Не можахме да минем едно ниво нагоре като резултати както всички се надявахме, дори може да се каже че има лек регрес.
За 2 години така и не можа да се разбере с хората от федерацията, говореше си с тях посредством Иво Константинов. Последния се опитваше да направи баланс и да играе развален телефон само и само отборът да се запази, но явно в един момент всичко рухна.

И сега какво - ще играем на олимпиадата и на домакински финали в световната лига без Матей Казийски благодарение на Радо ?! Типична българска простотия.

Аз съм съгласен, че Данчо Лазаров и Любо Ганев са пълни боклуци и трябва да си тръгват, но за мен да се правиш на интересен, да демонстрираш сила и да взимаш лична победа (тръгва си след успешни квалификации) с цената на това България да страда при първото си домакинство на голям форум и на най-важното състезание, което е веднъж на 4 години... Е заеби, не го разбирам това и не мога да припозная Стойчев като "моя човек".



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: sky76]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 13:04



Лесно е бате, когато имаш Тренто зад гърба си, да врякаш.

Национален идол в случая не е бай Лазаров, който може и да е пълен олигофрен, но не виждам проблема в случая с квалификацията.

Стойчев му трябваха 2 домакинства, пълен ташак.

Националните герои, от които родината им очаква да играят на олимпийски игри, са Казийски и треньорът. И би трябвало публиката да не е щастлива от дезертьорството им, а то е точно обратното.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: shevchenko]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 13:09



Абсолютно, освен това този негов реванш е срещу Пакистан, Джибути и Хондурас, и се касае за КЛАСИРАНЕ за олимпийски игри, това е формалност при повечето спортове, какво да говорим за волея, който е доста непопулярен в световен мащаб и с ниска конкуренция. Трябваше като ДОМАКИН да бие Франция, не е май толкова трудно.

Това прави неуспеха на Стойчев в първия квалификационен цикъл тотален провал.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: sky76]  
Автор centur (непознат )
Публикувано14.06.12 13:14



Подкрепям! Особено в частта за Боко мутрата. Ако тука повечето сте анти-ГРОБ настроени, мисля че бих ви обикнал. Все пак от Форума на СЕГА идвам, където ситуацията е почти революционна.

Редактирано от centur на 14.06.12 13:16.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 13:15



Айде и тук една тайфа разбирачи ще ми правят анализ на най-добрия треньор в света. Гледайте си ритнитопката и потъвайте на село!!! Айде да ви е честит тумбака Стоев - един посредственяк, който напълно да ви отговаря на нивото и претенциите!!!







Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Meйджъp]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 13:26



Абе депресар, какво те ебе тебе бе, ще си правим анализи на каквото щем!

Мартин е точен пич и е мъж, за разлика от костюма Стойчев.

Даже ще прогресираме на Олипмиадата с него.

На мен определено не ми викай да ходя на село, че съм от единствения град в държавата ни, една от най-старите столици на Европа (последното е много смешно, ама ти го навирам в мутрата за авторитет).





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: centur]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 13:28



Те може и да са, ама са и против Бекапе, та не се знае много.

Във форумите всички са Костовисти, или фенове на антибългарина, приел декларация против Възродителния процес, и приватизирал всичко за своя изгода, ама извън тях е друго.

Все още Борисов има голяма подкрепа, което мен много ме учудва.

Надявам се лявата вълна, заляла Европа, да продължи. И то не защото съм ляв (аз гледам само себе си, това не е ляво), а защото имам ИНТЕРЕС!



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор centur (непознат )
Публикувано14.06.12 13:32



БЕКАПЕТО е живо и е превъплътено в ГЕРБ. Не виждаш ли че лека полека сякаш се възстановява режимът през 60-те г. на миналия век.

И аз не съм ляв, но вече нямам нищо против, дори много искам да управлява БСП. Не за друго, а за личен интерес, както и на мои близки пенсионери, чиито пенсии не са мръднали за тия 3 год нито с лев! Но айде да не се отклоняваме от темата, която и без друго е оff.

Редактирано от centur на 14.06.12 13:33.



Тема Re:нови [re: centur]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 13:37



Мутряка само го играе загрижен за волейбола, дори може да стигне дотам да свали номанклатурчика Лазарофф фиктивно (както си преписа връщането на Радо), за да се хареса на хората, обаче си остава главна движеща сила от страната на комунягите и номенклатурчиците! Ако си спомняте, още навремето искаше да разклати сериозно Стойчев чрез верния си пудел Нейков (онези прословути интервюта, отчети и ултиматуми на спортния министър от края на миналата година), ама нали е мишка и половина, никога не посмя да заеме явна позиция срещу Радо, защото после няма да може да стъпи в залата от народната любов.

А защо срещу Радо? Защото такива като Радо са най-големият враг на номенклатурното статукво - защото са независими като мислене и финанси и се ползват с огромна обществена подкрепа. Само с едно интервю могат да обърнат обществените нагласи срещу някоя корумпирана личност (видяхте и в случая - 95% се обърнаха срещу Лазарофф, без дори да знаят защо). Номенклатурчиците направо ненавиждат в червата си такива като Радо и ден и нощ се стремят да ги очернят и разкарат. Сигурно си спомняте и друг епизод от цялата тази сага - когато всички правеха наколенки на Мутрата за новата зала, Тогава Радо излезе за няколко интервюта и каза, че отборът трябва да тренира във Варна и Благоевград, защото наемът на прехвалената залата бил твърде висок. Представяте ли си какво нахалство - докато всички медии се надпреварват да пишат възхвални за "уникалното съоръжение", което ще ни поведе към нови олимпийски върхове, излиза Радо и казва на всеослушание, че една от най-богатите федерации не може да си позволи тренировките в залата заради наема и разкарва отбора из цяла България.

Няма ли един нормалне журналист в тази държава да ги постави тези въпроси на дневен ред. Засега се изява една пасмина сервилни подмазвачи, начело с плазмодия Сашо Йовков, които се надяват да пътуват за Лондон като куфари на разноски на федерацията. Да го духате, лизачи!!!







Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано14.06.12 13:41



Той и Овчия е голям капацитет, хахахах.

Сега сериозно - София, кога е била столица? Доколкото съм запознат с историята е имала огромният шанс да стане столица на Византия, при император Константин, който се чудел между нея и Бизантион, но изборът е бил предопределен предвид стратегическото място на вторият.

Самият Константин е бил от тракийски (демек български) произход, откъдето и идва слабостта му към София.

бтв. И като си такъв голям жител на единственият град в държавата ни, да те питам - ти съгласен ли си с датата на празника на София?



Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор centur (непознат )
Публикувано14.06.12 13:41



Е, кво да ти кажа - поздравления за написаното! Аз не се интересувам от волейбола, но си прав за всичко. Повдига ми се от натегачи и лизачи, но най ми се гади от Борисов. Няма такъв помияр в цялата ни държавица жалка. Или може би има - тези, които го харесват.

Редактирано от centur на 14.06.12 13:42.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 13:42



Ще ти викам каквото ми е на душа, защото си същият слагач и лизач като повечето ти "колеги". Иначе никой не те е спрял да си правиш анализите на село с овцете. По горния въпрос обаче е редно да се подготвиш малко. Аман от безкритични подлоги!





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: centur]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано14.06.12 13:43



То пък БКП щото не беше превъплатено в СДС и Костов. Големи лапнишарани сте фанатиците седесари.





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор centur (новак)
Публикувано14.06.12 13:45



Не съм седесар бе!

Не ме обиждай. То всъщност седерастите и десебари подкрепят мутрите от ГЕРБ. Аз съм центрист, по ника ми се вижда.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: centur]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано14.06.12 13:48



Останах с впечетление, че подкрепяш Костов. Всъщност всички играчи на политическата сцена са екс БКП, малко или много.

А иначе ГЕРБ се самоопределят като център. Каква ирония, а?



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор centur (новак)
Публикувано14.06.12 13:49



Самоопределят се НЕ като център, а като дясна партия, а са всъщност тъмно-червени леваци. В буквалния смисъл на думата. Дори станаха член на ЕНП не без помощта на седесариата и Костов. А относно Костов, негов най-върл враг съм, но на фона на ГРОБ кандисвам дори той да управлява. Съвсем сериозно.

Редактирано от centur на 14.06.12 13:50.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 13:59



Бате, не ме ебе нито дата, нито нищо, чешем си езика, дето се вика.





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Meйджъp]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 14:02



Кретеноиде, ще те подготвя с хубав юмрук в главата и толкова.

Да ти еба путката майчина.

Много ми дреме за волейбола, лайно грозно, аз съм те и виждал колко си грозен, та си трай, комплексар шибан.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: centur]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 14:02



Съзирам много общи виждания с моите, за което комплименти!



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 14:14



Така уж е било, но ние нямаме хроники от тези времена, писани са от византийци или римляни...

С датата дали съм съгласен? Не ми дреме, бях чувал, че е нелепо, защото името на града му е дадено съвсем друга причина, обаче това няма значение.

Градът плаче да му сложат нормален ПАВАЖ, и да му се ремонтират сградите. Адски трудно нещо е второто. Реално трябва да ги бутнат, но то така се бута....

Отговорът ти е много интелигентен. Като на човек, ходил насам-натам, и чел немалко.



Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор centur (новак)
Публикувано14.06.12 14:29



Сетих се нещо. Понеже винаги съм твърдял, твърдя и ще продължавам да го твърдя, че народът ни е прост, даже много прост, та вчера докато чаках пред един кабинет чух следния аргумент. Ставаше въпрос защо никой не протестира срещу замразените пенсии и заплати и знаете ли какво отговори един човек - замразени били, щото имало Валутен борд у нас!? Ся, да се смееш ли да плачеш ли, не знам, но това е вопиюща простота.





Тема Re:нови [re: centur]  
Автор Less Than Xero (<0)
Публикувано14.06.12 14:33



Прости има винаги и навсякъде, болшинство са, така е уреден светът. Решаващото е умните да са на точното място в точното време.

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.


Тема Re:нови [re: Less Than Xero]  
Автор centur (новак)
Публикувано14.06.12 14:37



Ама у нас имало много прост народ бе, към 1,2 млн тикви, гласували за Тиквата. И готови да гласуват пак за него.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 14:38



Като не ти дреме, ще си затваряш лайняната уста следващия път, за да не ставаш смешник за пет стотинки.
Аре врътни свирка на микрофона и се изпарявай, нещастник!





Тема Re:нови [re: centur]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 14:45



Не е страшно, че премиерът ни е мутра и престъпник. Страшното е, че има хора, които намират това за нормално.





Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор centur (новак)
Публикувано14.06.12 14:48



Точно! Макар че, ако питаш мене и едното и другото е страшно.



Тема Nie go съсипахменови [re: sky76]  
Автор HYanev ()
Публикувано14.06.12 14:49



Не знам с къв ъкъл върнаха Стоев...Без Казийски сме за никъде. Той ена 27 години.. Още 10 години ще е на топ Ниво... Просто съм без думи..



Тема Какво?нови [re: jdefoe]  
Автор HYanev ()
Публикувано14.06.12 14:53



Без Казийки как точно ще прогресираме ? Аз съм сигурен , че без него ще сме последни и след това Стоев ще се оправдава с липсата на Матей



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Meйджъp]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 14:56



Абе тебе да не те е напекла жегата, какво става?

С нищо аз отначало теб не съм те атакувал.

Много е лесно да говориш на някого, когото го познават за добро или за още по-добро, от позицията си на анонимен.

Не може всички да са на твоята позиция, не може и на моята.

Не ми се прави на агресивен, защото по обем си голям колкото онзи разследващ журналист от Нова, който обаче е мъж.

Тоест, кинт и 20. Наклон на несъмнено по-големия ми хуй от твоя няма да ми даваш.

С радост бих ти смазал уродливата глава, ако те видя, защото те помня от срещата какъв беше депресар и грозник. За разлика от теб аз съм любезен и учтив с хората, възпитан, добър, почтен и човеколюбив.

Освен ако не срещна примат като теб, мекотело, грозен торен червей, с който даже гробарите от Хамлет не биха закусили.

Прочее, да ти еба путката майчина, путка да не видиш както досега не си видял, също и всички хуйове, дето ти влизат, да са меки.

Искам да си правя гавра с теб, както с мексиканеца Туко (иначе евреин по народност, ти дори народност нямаш, прокажен урод такъв), подобно на Клинт Истууд от филма "Добрият, лошият и грозният".

Ама аз бих оставил накрая да увиснеш като плъх на въжето, непотребен дребен макак.



Тема Re: Какво?нови [re: HYanev]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 14:58



Еми нямам довод, така ми се вижда, да каже специалистът по всичко, дето се е "подготвил" за това.





Тема Re:нови [re: centur]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 14:58



Всъщност първото не е чак толкова страшно. Даже, погледнато от определен ъгъл, е полезно в дългосрочна перспектива... за лекуването на второто ;)





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 15:02



Какво ме занимаваш с посредствената си персона. Ако имаш да кажеш нещо важно по темата - казвай, ако не - пускай марсилезата, хващай спаружения макарон в гащите и си ебавай путката майна!





Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор centur (новак)
Публикувано14.06.12 15:03



За лекуването може и да си прав, макар че още не е сигурно. Не съм чувал да се лекува простотия. Но това първото, според мен, си е чиста проба загуба на време и връщане назад в годините, затова казвам че е страшно.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Meйджъp]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 15:04



Ако съм те обидил нещо, извинявай!

Пробвах да бъда любезен и учтив. Прости ми.

Над гроба ти да свири Марсилезата, ти пожелавам.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Meйджъp]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 15:13



Важното по темата е, че си нищо и никакво лайно, което иска да се опълчи на успели хора като господин Лазаров. Него са го поставили за шеф, за мен най-кадърният, успешният, велик управител на волейбола ни откакто това подобие на спорт съществува.

При него Левски беше девет пъти шампион. Радвам се, че съм част от петте процента мислещи хора, отличаващи се от посредственото стадо.

Причината ли? Учил съм в лицея Пиер Лоти в Истанбул, където учат само избрани хора, докато ти си си бърсал сополите в механотехникума на майка си у путката в някое неградско място.

Земята има нужда от хора като мен, а не като теб. Имам необходимото образование, за да го преценя, осмисля, да докажа становището си.

Човечеството обаче има нужда от Мейджъра, все някой трябва да рови в боклуджийските кофи, а ние да му се присмиваме. Не от теб, а от Мейджъра.





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: shevchenko]  
Автор TCNQ ()
Публикувано14.06.12 15:38



1:1 с това мнение, по-добре не бих могъл да се изразя!
Със сигурност Лазаров е гнида, но в името на волейбола можеха да си поговорят по между си по-интензивно (в интерес и на двамата е, все пак Стойчев може и да няма друг шанс да бъде на Олимпиада като треньор, а пък Лазаров можеше да удари рамо на Стойчев, защото надали ще имаме някога българин треньор с по 3 световни и европейски титли)!
Липсата на успехи обаче е очевадна. Именно обаче тази година можеше нещо да се постигне, гледайки внимателно мача ни с франсетата. Имаме всичко, и то от най-висока класа - начален, посрещане, блокада и атака. Уви, дали?



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано14.06.12 16:00



Не питам просто, щото историята ми е интересна, а не съм чувал София да е била столица преди Освобождението, та затова - ако знаеш нещо сподели.

А датата е важна. Не е без значение.



Както и да е - темата е за друго малко се поувлякохме.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: shevchenko]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано14.06.12 16:05



С всичко писано тук съм съгласен изцяло и покрива и моето мнение.
Честно казано в момента много хора правят евала на Матей, но за мен лично ако Радо има някакви мотиви и принципи и е прав в случая с оставката, то постъпката на Матей не мога да я разбера... Той не играе нито за Радо, нито за ЛазарOFF, нито за Мартин Стоев...



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 16:15



:screenshot:

В лицея Пиер Лоти в Истанбул не са ли те учили, че когато малко или много си обществена личност, за твое лично добро е да се въздържаш от подобни изцепки на публично място. Не ти стига ролята на топ тюфлека сред спортните коментатори, а продължаваш да сереш допълнително в градинката си? :| Нищо, за твоя сметка си е...

Спокойно, тук си посто един безгръбначен шут, радващ се на прилична анонимност, но може само да се молиш пред иконата на свети Акаций (иначе казано огледалото вкъщи) някой ден психически нестабилната ти личност да не превърти в неподходящия момент, че да се изпуснеш в ефир с някой коментар като горния за посредственото стадо, защото градската среда ще ти се стори много тясно място след това.

Жив и здрав да си. Още дълги години да лапаш кожения микрофон на успелите хора и да ти е все така хубаво от това!





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: AnfieldBG]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано14.06.12 16:31



Абсолютно, и аз се присъединявам към вашето мнение. Не мисля, че това беше нито начинът, нито времето. Да не говорим, че сега Данчо Лазаров покойно може да каже - осигурих му две квалификации в София и единственото, което той постигна, беше да бие Франция като домакин. И ще е прав, не е някакво извънземно постижение все пак.

Отиди на Олимпиада, подготви добре отбора, вземи медал, пък после си поставяй исканията - доста по-силни щяха да бъдат позициите му в такава ситуация.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 16:32



С треньор, на когото тактиката му е "Айде, малко де" и "За точки играем" ше прогресираме грънци.




Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Suprs]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 16:40



Дългосрочното развитие на волейбола у нас е много по-важно от представянето на някаква утепана олимпиада, не мислите ли!

Какви успехи на Олимпиада, когато отборът е изяден отвътре?!? Както много правилно писаха по форумите, даже е чудо, че се класираме при тази отровена атмосфера и полуявния бойкот на основни играчи като онзи боклук Владо Николов.

Иначе Лазарофф може спокойно да каже, че е осигурил две квалификации в София, ама е редно да уточни и колко пари лапна покрай организирането им.





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Suprs]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано14.06.12 16:42



Точно това си говорихме с един приятел днес..
Лазаров е ясен на всички.. не е нужно някой да ни убеждава че този човек е редно да се измете заедно с хората около него. Не е ли обаче най-достойната позиция да кажеш - "пичове, тези отгоре са тикви, но ние се класирахме и ще изпием чашата до край... дали тя ще е с бордо или с пелин от женския пазар, зависи само от нас"
Да биеш в квалификация с Пакистан и Египет не е най-голямото постижение на света. Ако обаче взмеш олимпийски медал и от тази позиция кажеш че царят е гол, има много много по-различна стойност. Тогава вече може да се направи тази революция, която всички искат. Сега просто наляха вода в мелницата на инженера.
Жалко че този случай е поредният в който дадена ситуация не се използва за нещо креативно, а за затвърждаване на тъпото статукво.. във всички сфери май сме така....



Тема По принципнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 16:43



съм съгласен с мнението, НО с едно изключение - в един момент компромисите не вървят и са необходими коренни промени, за да се прави нещо. А за да станат, е редно да се разръчкат лайната точно когато яко ще мирише - преди Олимпиада например. Стойчев си каза мотивите да напусне и нито един от тия мотиви не може да се оспори. Радостин резултат не постигна, но е имало и защо - чел си му сигурно достатъчно пресконференциите. А Лазаров действително доста неща съсипа и просто трябва да се погледне, за да се види. Сега връща начело на отбора треньорът, с който в Пекин брахме ебати срама заради допинги и свирки по скайпа ??? Сори, Радо ако ще да беше завършвал на последно място във всяко едно състезание, в което участваше, пак по-добре щеше да е. Стойчев трябваше да остане, щото си е направил име и знае как да направи нещата, ако ще за тая цел да трябват няколко години суша.

п.п. Покрай цялата история взе да лъсва и в отбора какво разделение има. Оттук вече полезен ход за Лондон няма, но е редно да почнем да градим отначало без такива като Лазаров.




Тема Re: Волейбол -оффнови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 16:45



Ти гледай, баце, ако му върже като предишния път, каква истерия ще настане. И гледай само как мнозинството обръща палачинката на настроенията, защото няколко моментни успехчета са по-важни от това да се тръгне по един дълъг, неравен, трънлив, но правилен път...

Направооо, много ме е яд на целия този фарс, бахмааму...







Тема Re: По принципнови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 16:47



Това е. 100%. Еваларка!





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: AnfieldBG]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 16:59



Да, така е, но има едно голямо "АКО" - ако вземем медал. С оглед на моментното състояние в отбора по-скоро да НЕ вземем медал и позициите на Стойчев след Олимпиадата ще са много по-слаби. Тогава номенклатурчикът съвсем спокойно ще каже нещо от сорта: "Какво иска този Стойчев, на който му осигурихме всичко, а той ни изложи на Олимпиадата" (примерно с едно седмо място, което напълно отразява възможностите на отбора към настоящия момент). А за едно такова лошо представяне на Олимпиадата си има ред причини, най-малкото свързани с цялото това напрежение около отбора. Да не говорим, че може да има откровено саботиране на резултатите от определени играчи (не е за вярване, но има такива дребни душички, които са готови да си продадат спортната чест на най-големия спортен форум). Айде квалификациите нямаха много интерес да ги саботират отгоре, защото от класирането ще лапнат сума ти пара за подготовки (федерацията ще лапа, а отборът пак ще обикалят като скитници да тренират, ще пътуват икономична класа и ще си перат скъсаните екипи), но на Олимпиадата дали 4-ти, или 9-ти ... Тъй че точно това си е най-правилният момент за бойкоти. За себе си не съм сигурен колко ги подкрепям, но определено ги разбирам напълно.





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Meйджъp]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано14.06.12 17:02



Абе какво мнозинство бе човек, ти сам каза в едно друго мнение видяхте и в случая - 95% се обърнаха срещу Лазарофф, без дори да знаят защо

И си напълно прав. Не претендирам да следя скандала съвсем отблизо, но аз лично чак на пресконференцията оняден чух някакви конкретни неща от Радо. Преди това беше казал, че Лазаров не става и трябва да се махне, но не беше казал нищо повече. Или поне масово хората бяха с такова впечатление.

А иначе не знам дали Владо Николов е боклук, ама не го чух да каже нещо срещу Радо или срещу когото и да, дори когато два мача загряваше по екип като първокласник без да влезе и за секунда. Докато позицията на Матей за мен изобщо не е достойна...



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Suprs]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано14.06.12 17:14



по отн Владо Николов, ето цитат от негово интервю днес:

"Вчера имахме среща с ръководството на БФ Волейбол. Те ни уведомиха, че искат да назначат Мартин Стоев и ни питаха дали ще го приеме. Аз приех това предложение, защото така е редно федерацията да назначава един треньор, а не обратното. Ако зависеше от мен нямаше да назнача Мартин Стоев за селекционер на националния отбор, но сега го приемам. Искам да продължа работата си. Да играя на финалите на Световната лига в София и на Олимпиадата в Лондон 2012"

изводите всеки си ги прави за себе си....
Само вметка че за противоречията на Владо с Мартин се знае от доста време.. Докато за други противоречия наистина се разбра сравнително късно.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Suprs]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.06.12 17:15



Да, за същото мнозинство говоря и тук. Само процентите плават в зависимост от афектираността ми...



Иначе за тези неща Радо говори от доста време - който има уши, ги е чул. То и затова му пратиха Нейков да го респектира с някакви искания за отчети и прочие смехории навремето.





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: sky76]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано14.06.12 18:20



Аз от 3 дни рева покрусен от изневярата на Лена с мистър Дребна пишка в този клип, те за волейбол ми говорат!
Горката Оля, дано да не преживявам подобна драма в следващия си живот, когато ще бъда 43кг лесбийка!





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: sky76]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано17.06.12 18:15



Пламен Константинов току що даде интервю, което всички които са по волейболните етажи трябва задължително да видят, прочетат и т.н.

Единственият адекватен човек в този момент явно е Пламен... Тотално съм съгласен с всичко, което каза и за федерацията и за Радо и за Матей.
Респект!!



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: AnfieldBG]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано18.06.12 10:41



Точно това щях да пиша и аз, ама видях, че вече си го направил. Абсолютно съгласен съм и аз с Пламен.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: AnfieldBG]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано18.06.12 16:40



Виждам, че Пламен добре се е подготвил за политическата си кариера в партията на другарката Пръмова. Цар на нищоказването и флиртуването с красиви думи, изпразнени от съдържание. По всичко изглежда, че оставката му от УС е била просто една поза, а не позиция.







Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.06.12 16:50



Май бъркаш двата щата





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано18.06.12 17:49



Определено!


Моя грешка, плод на прекалена самонадеяност и тотална несериозност при обработването на инфото... :(
Никаквата позиция на Пламен в случая обаче е абсолютен факт. Несериозно е по такъв безгръбначен начин да заставаш на една принципарска позиция, която нищо не решава.

~

Обаче за тези долу вече със сигурност не знам за кой щат играят:



Питам се, в нормална държава ли живеем?!?



Редактирано от Meйджъp на 18.06.12 17:57.



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Meйджъp]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано18.06.12 18:08



Е кое й е никаквото на позицията? Каза точно това, което мислим и няколко човека от тук пишещите - не е сега моментът за такова нещо. Отиди на Олимпиадата, направи каквото можеш, пък след това протестирай колкото си искаш. Да на говорим за това, което каза, и за което поне аз не се бях замислил с организацията на Световната лига в София - не мислиш ли че има логика в това?



Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Suprs]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано18.06.12 18:35



Ми аз си казах мнението по-горе - след Олимпиадата най-вероятно няма да имат същите силни позиции и съгласят ли се на компромиса, който предлага Пламен, значи вече са развели бялото знаме и в крайна сметка нищо няма да се случи. Така си мисля аз....

Иначе за Световната лига - да прехвърлят организацията на Боки Тиквоча, нали и без това го раздава некъф фактор във волея. Пък и негова си е залата, сам си я построи човекът, може да я обгрижи за някаква си лигичка :-))))





Тема Re: Волейбол -оффнови [re: Meйджъp]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано18.06.12 18:56



Ами то честно казано и сега не виждам какво толкова постигна, освен че, ако Матей не се върне, тотално провали шансовете ни да постигнем каквото и да е в Лондон. Едва ли щеше да е много различно, ако го беше направил след едно слабо представяне на Олимпиадата. Виж, ако беше успял да постигне сериозен успех там, тогава позициите му щяха да са несравнимо по-силни.

Иначе за Световната лига си прав, не се бях сетил за това :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.