Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 30.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой за кой е!нови [re: TheExorsist]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано04.06.12 15:00



тя при мен работата е ясна за кой съм и както винаги ще се издънят хеле с тези контузии.

Обикновено след ингилизите съм за дой4овците и холандците (не задължително в този ред),

но на тожа пърженство смятат да викам за братушките жместо за холандците, тъй 4е

1.Англия
2. Германия
3. Русия

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Кой за кой е!нови [re: TheExorsist]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано04.06.12 18:15



1. Испания;
2. Англия;
3. Украйна;
4. Холандия;
5. Русия;

Най ще съм доволен, ако Англия вземе златото, щото на Ла Фурия много ще й дойде вече!



Отделно съм вързал бас с един български шваб и не искам да губя бас, че Швабия ще стане първи, ентусиаст човек, но иска да ме напива с БИРА


ЯМБОЛ - най-доброто място за баскет в БГ!

Тема Re: Кой за кой е!нови [re: TheExorsist]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано04.06.12 18:58



1. Дания - както винаги
2. Англия - защото както е почнало може да се прекръсти на Ливърпул...

3. няма :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Кой за кой е!нови [re: El Capitan]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано05.06.12 11:09



Оня ден у рейса имаше некакви испанци, носеха спортно облекло Еспаня, некъде към 6-7 беха, две жени, едната беше най-отворена от всички. Грозни беха сите. Ма не знам от какъв спорт.



Тема Re: С кобратанови [re: Less Than Xero]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано05.06.12 11:14



Е виж, че и Сандрето така те е произнесъл, ама на него сигурно му е простено. Жабарче е все пак.





Тема Re: Кой за кой е!нови [re: TheExorsist]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано05.06.12 17:02



Ами баце да ти кажа от много време се замислям на въпроса дали футболът е просто игра, или нещо повече и дали вече ми доставя удоволствие да го гледам. Винаги съм бил за англичаните и даже не една сълза съм ронил за тях през всичките тези световни и европейски дето съм гледал. Ама като знам, че каквито и футболисти да играят при тях, колкото и да са силни на клубно ниво, то те винаги си остават балъчета и отпадат прекалено рано. Аз пак ще съм си за тях, но не к онази страст, която е била през годините. А иначе, както често се случва по време на такива първенства си харесвам даден отбор и съответно го подкрепям. Но да не забравяме и правилото...за този отбор съм, на който съм сложил пари. А на този етап още не съм решил за кой да вкарам...



Тема Re: Кой за кой е!нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано05.06.12 20:43





Same here dude!



Тема Re: Кой за кой е!нови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано06.06.12 19:38



То самите англичани нямат страс вече, ти искаш в чужбина феновете има да са по-нахъсани:)))) Рой е титан и очаквам да донесе най-големия срам на Англия на ЕП. АКо Англия беше на местото на Германия в тази група, щеше да инкасира три загуби и тежка голова разлика!! Разбирам ти пристрастията, но Анлгия е много зле с тези футболисти! За мен това е най-слабия отбор на Ливърпул от години и много жалко, че ШЕСТ човека от този отбор ще играят за Англия на Евро12!
Поздрави!



Тема Re: Кой за кой е!нови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано06.06.12 22:29



6e vidim.



Тема Re: Кой за кой е!нови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано06.06.12 22:30



Ti vide li kyv parad napraviha po Temza? Bati fanaticite na tema "kralicata''.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.