Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 18.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Парите не могат да ти купят класа  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано23.05.12 22:42



Обаче както видяхме тази година - могат да ти купят трофеи.
Реал Мадрид най-после взе титлата в Испания след няколкогодишна суша и стотици милиони дадени за футболисти.
Арабските милионери и шумни съседи Манчестър Сити спечелиха титлата в Англия по-възможно най-невероятния начин.
Челски стана за пръв път шампион на Европа след около милиард пръснат от руския олигарх Роман Абрамович и 2.5 часа гениалност от Петер Чех.
И Лудогорец спечелиха дубъла в България в дебютния си сезон в А група.
Мисля, че в такава ситуация феновете на Киево биха казали, че "магаретата са полетели".



Тема Re: Парите не могат да ти купят класа [re: Maldini]  
Автор smaragdus ()
Публикувано23.05.12 22:55



Шейховете класираха Малага в шампионската лига за пръв път в историята на клуба, но тук има разлика- селекцията не е разточителна, а разумна, създаден е проект и Пелегрини е правилния човек за подобен тип еволюция (нещо подобно направи и във Вияреал).

Шейховете не можаха да направят Срама на Париж шампион на Франция, там надделя отбор с пъти по-малък бюджет и почти никъква селекция. Ако Анчелоти си е мислил, че лесно ще сложи нов трофей на колана си, излъгал се е. Вероятно през лятото в Париж ще дойдат куп скъпи футболисти, но изглежда и там ще са необходими огромни инвестиции за титла.

Аз се радвам на тези клубове, които компенсират липсата на средства с интелект и добра организация, такива като Лил, Монпелие, Дортмунд. Инак ако някой шейх реши да прави примерно Комо шампион на Италия, все някога ще успее.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класа [re: smaragdus]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано23.05.12 23:00



А аз се радвам на отбори с традиции, защото ако разчиташ само на издръжката на някой милиардер можеш да свършиш като Фиорентина и Лацио в долните дивизии. Днес си на върха, утре си фалирал.
Тъжно ми е, че Милан нямат план Б в случай, че на Берлускони му доскучае. На Байерн половината отбор е от млади баварци, а на Милан юношите напоследък свършват в Юве (Матри) без изобщо да им е даден шанс на Сан Сиро.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класа [re: Maldini]  
Автор smaragdus ()
Публикувано23.05.12 23:16



То и юношите на Ювентус (Ночерино) свършват в Милан и вероятно и в Барселона (Джовинко). За мен и Ночерино и Джовинко са по-добри от Матри, така че ако някой е на печалба, това не е Ювентус.

Ако Берлускони се оттегли, все ще се намери някой шейх и за Милан. Стига с този ПЛАН Б, ужасно дразнещо клише, въведено от скучни и некадърни журналисти. Никoй не може да предвиди всичко, важното е да си гъвкав и интелигентен и да се справиш с проблема, когато дойде, а не да гадаеш кога ще дойде и какъв ще е.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класа [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.05.12 01:31



Бухахахаха, значи викаш Мадрид е отбор без класа, подобие на еднодневки, като Сити и Лудогорец



Невероятни глупости могат да се прочетат тук, сега ясно е какво си искала да напишеш ама нерде, нерде ти трябваше да споменаваш Мадрид или ей така за упражнението ... гледай ти, отбор без класа - сигурно и без история, фенове и легенди, некви пълни нещастници



Тема Re: Парите не могат да ти купят класа [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.05.12 04:12



гледай ти, отбор без класа - сигурно и без история, фенове и легенди, некви пълни нещастници

Е ти си фен и явно ги разбираш нещата



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Парите не могат да ти купят класа [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано24.05.12 04:22



Стига с тая мания за преследване. Под отборите без традиции естествено, че имах предвид Лудогорец, Сити и Челси. Реал ги сложих само защото Перез профука доста пари за тази титла.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класа [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.05.12 04:51



Абе мания, много добре знаеш, че Мадрид няма място в тая тема, засягаш на класа, трябва да се реагира



Ако ще слагаш някой, пиши и Анжи, миналата година след не знам си колко милиони и грандомански трансфери и заплати май завършиха 6-и и изпуснаха ШЛ, наляха се поне още толкова тая година, сега не ги знам къде са, не съм ги следил
Малага са още нищожни, че да ги коментирам, но все пак се класираха за непривично за тях място след сума ти пръснати милиони .... а за Лудогорец кво да кажем - или хубаво или нищо, ей го на, днес зарадваха 2/3 от България



Тема Re: Парите не могат да ти купят класа [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано24.05.12 09:49



Преди арабите, Сити има 2 титли, 4 ФА Къп, КНК и май 2 или 3 Купи на Лигата, Челси преди ерата Абрамович е с 1 титла, 3 ФА Къп, 2 КНК, 1 Суперкупа на Европа, 2 или 3 Купи на Лигата. Е да , това не са клубове грандове, но да ги изкараш без традиции и приравниш на Лудогорец, вече е скандално.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класа [re: Vendome]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано24.05.12 09:58



+1, ае не е да са нямали футболисти легенди като Дзола, Гулит или Уилкинс.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.