Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 08.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Парите не могат да ти купят класа  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано23.05.12 22:42



Обаче както видяхме тази година - могат да ти купят трофеи.
Реал Мадрид най-после взе титлата в Испания след няколкогодишна суша и стотици милиони дадени за футболисти.
Арабските милионери и шумни съседи Манчестър Сити спечелиха титлата в Англия по-възможно най-невероятния начин.
Челски стана за пръв път шампион на Европа след около милиард пръснат от руския олигарх Роман Абрамович и 2.5 часа гениалност от Петер Чех.
И Лудогорец спечелиха дубъла в България в дебютния си сезон в А група.
Мисля, че в такава ситуация феновете на Киево биха казали, че "магаретата са полетели".



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор smaragdus ()
Публикувано23.05.12 22:55



Шейховете класираха Малага в шампионската лига за пръв път в историята на клуба, но тук има разлика- селекцията не е разточителна, а разумна, създаден е проект и Пелегрини е правилния човек за подобен тип еволюция (нещо подобно направи и във Вияреал).

Шейховете не можаха да направят Срама на Париж шампион на Франция, там надделя отбор с пъти по-малък бюджет и почти никъква селекция. Ако Анчелоти си е мислил, че лесно ще сложи нов трофей на колана си, излъгал се е. Вероятно през лятото в Париж ще дойдат куп скъпи футболисти, но изглежда и там ще са необходими огромни инвестиции за титла.

Аз се радвам на тези клубове, които компенсират липсата на средства с интелект и добра организация, такива като Лил, Монпелие, Дортмунд. Инак ако някой шейх реши да прави примерно Комо шампион на Италия, все някога ще успее.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: smaragdus]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано23.05.12 23:00



А аз се радвам на отбори с традиции, защото ако разчиташ само на издръжката на някой милиардер можеш да свършиш като Фиорентина и Лацио в долните дивизии. Днес си на върха, утре си фалирал.
Тъжно ми е, че Милан нямат план Б в случай, че на Берлускони му доскучае. На Байерн половината отбор е от млади баварци, а на Милан юношите напоследък свършват в Юве (Матри) без изобщо да им е даден шанс на Сан Сиро.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор smaragdus ()
Публикувано23.05.12 23:16



То и юношите на Ювентус (Ночерино) свършват в Милан и вероятно и в Барселона (Джовинко). За мен и Ночерино и Джовинко са по-добри от Матри, така че ако някой е на печалба, това не е Ювентус.

Ако Берлускони се оттегли, все ще се намери някой шейх и за Милан. Стига с този ПЛАН Б, ужасно дразнещо клише, въведено от скучни и некадърни журналисти. Никoй не може да предвиди всичко, важното е да си гъвкав и интелигентен и да се справиш с проблема, когато дойде, а не да гадаеш кога ще дойде и какъв ще е.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.05.12 01:31



Бухахахаха, значи викаш Мадрид е отбор без класа, подобие на еднодневки, като Сити и Лудогорец



Невероятни глупости могат да се прочетат тук, сега ясно е какво си искала да напишеш ама нерде, нерде ти трябваше да споменаваш Мадрид или ей така за упражнението ... гледай ти, отбор без класа - сигурно и без история, фенове и легенди, некви пълни нещастници



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.05.12 04:12



гледай ти, отбор без класа - сигурно и без история, фенове и легенди, некви пълни нещастници

Е ти си фен и явно ги разбираш нещата



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано24.05.12 04:22



Стига с тая мания за преследване. Под отборите без традиции естествено, че имах предвид Лудогорец, Сити и Челси. Реал ги сложих само защото Перез профука доста пари за тази титла.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.05.12 04:51



Абе мания, много добре знаеш, че Мадрид няма място в тая тема, засягаш на класа, трябва да се реагира



Ако ще слагаш някой, пиши и Анжи, миналата година след не знам си колко милиони и грандомански трансфери и заплати май завършиха 6-и и изпуснаха ШЛ, наляха се поне още толкова тая година, сега не ги знам къде са, не съм ги следил
Малага са още нищожни, че да ги коментирам, но все пак се класираха за непривично за тях място след сума ти пръснати милиони .... а за Лудогорец кво да кажем - или хубаво или нищо, ей го на, днес зарадваха 2/3 от България



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано24.05.12 09:49



Преди арабите, Сити има 2 титли, 4 ФА Къп, КНК и май 2 или 3 Купи на Лигата, Челси преди ерата Абрамович е с 1 титла, 3 ФА Къп, 2 КНК, 1 Суперкупа на Европа, 2 или 3 Купи на Лигата. Е да , това не са клубове грандове, но да ги изкараш без традиции и приравниш на Лудогорец, вече е скандално.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Vendome]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано24.05.12 09:58



+1, ае не е да са нямали футболисти легенди като Дзола, Гулит или Уилкинс.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Vendome]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано24.05.12 13:47



Добре сори - приравнявам ги с Лацио и Парма.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано24.05.12 13:51



Ох, добре - прав си, предавам се.
Иначе Анжи ще играят в Лига Европа (могат да се паднат с Локо Пловдив), защото са завършили сезона 5ти.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.05.12 14:02



И все пак не всичко е пари - Монпелие (шампион на Франция), Академика Коимбра (носител на Купата на Португалия), Наполи (носител на Купата на Италия), Леванте (участник в Лига Европа) и т.н.







Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Meйджъp]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.05.12 15:12



Да, това, което не е пари, е... много пари



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано24.05.12 15:45



Парма се впива точно в горния ти пример. Отбор, който преди Танци никога не е играл в Серия А, за няколко години спечели два евротрофея, купи на Италия, суперкупи.

Лацио има титла и купа преди Краньоти, а и е най-старият римски клуб.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: pirx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано24.05.12 15:46



И Джими грийвс-английският Герд Мюлер е техен юноша и звезда от края на 50-те години, да добавим и Питър Бонети и Диксън.



Тема Академиканови [re: Meйджъp]  
Автор smaragdus ()
Публикувано24.05.12 16:14



Академика е любимия ми португалски отбор (имат култови черни екипи), а Коимбра е градът с най-стария университет в Португалия. Тази година Академика спечели купата на Португалия за втори път в историята си след 73-годишно чакане.



Тема Re: Академиканови [re: smaragdus]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.05.12 16:39



И на мен са ми големи любимци. Много се изкефих как изклатиха Спортинг (които са ми другите фаворити в Португалия) на финала, а в един от по-ранните етапи на турнира се подиграха с шампиона Порто. Спечелването на купата означава и директна промоция за груповата фаза на Лига Европа.
Малко ме е яд, че за някакви си три дни изпуснах да гледам на живо финала в Оeйраш, но какво да се прави...





Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Meйджъp]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано24.05.12 16:49



Наполи не е като да са умрели от глад:)))



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано24.05.12 23:30



+1



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано25.05.12 06:04



Какво е "класа"? Какво е "отбор с традиции"?

Купите ли са "традиции"? Ако е така, кога трябва да са спечелени тези купи? Между 56-та и 73-та ли?

Поне от 10 години питам и не мога да получа свестни и аргументирани отговори на тези въпроси.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано25.05.12 09:55



По принцип си малко смешен ама да ти орговоря.

Класа/Гранд/Oтбор с традиции за мен това е този който години наред поставен в различни ситуации - кризи, различни собственици и.т.н. успява да се задържа по върховете и винаги да се бори за трофеи.
И ако подвъпросът ти е защо много хора не смятат Челси за гранд ами щото е рано нека да мине ерата Абрамович, нека запазят статута си нищо не се знае може и да станат гранд.
Ей ги и Форест имат 2 КЕШ-а ама някой да ги смята за нещо.





Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Prototype Iblis]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано25.05.12 11:07



Доста точно формулирано. Респект!

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.


Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Prototype Iblis]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано25.05.12 11:50



Абе според мен си е съвсем на място въпросът, то и самата дефиниция да се бори за трофеи и да се задържа по върховете си е достатъчно субективна, ей го сега ако питам дали Арсенал и Ливърпул са се борили за трофеи последните години сигурно ще получа различни отговори. Освен това Тотнъм класен отбор ли са ? А ако дойде някой шейх ще може ли да им купи класа ?



А пък това за парите е още по-смешно. В темата се споменават Сити и Реал М, все едно Барселона и Юнайтед не харчат по 50+ млн на година за трансфери.
И още нещо в такива смешни сравнения винаги се използва някакви относителни периоди. Ей го сега последната година Барселона хвърли повече пари на трансферния пазар обаче парите били купили титлата на Реал М, а за начало се брои повторното връщане на Перес, абе пълен смех отвсекъде

Редактирано от shevchenko на 25.05.12 11:51.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: shevchenko]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано25.05.12 12:01



За това с парите си прав. Нямам нищо против големите трансфери, имам против парите, които са наливат в големи количества отвън. Който успее да си заработи парите по "футболни" начини (тук нямам предвид само приходи от билети, а също така и ТВ, спонсори, мърчандайзинг етц.) да си ги харчи със здраве. Обаче когато един клуб стане хоби на някой червив с пари или пък се правят машинации на ниво банки и местна или национална политика, играта според мене загрубява.

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.


Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: SUBXERO]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано25.05.12 12:23



Е тук ще трябва да слагаме микроскопите вече



Интер и Милан едва ли са били на печалба, когато Берлускони и Морати наливаха най-много пари в двата клуба, но означава ли това, че не са гранд и нямат класа ?

За Реал М и Барселона съм слушал много теории, така че и те могат да отпаднат от твоето определение.

Както вече преди казахме, Арсенал и Пуул не се борят за трофеи, от няколко години, а Сити и Челси определено спадат към тези отбори, които са хоби на червивите с пари им собственици, така че май оставате само вие от големите три първенства.

Но айде аз не съм в детайли запознат с клубовете от чужбина.
В България например едва ли някой от топ 4 клубовете е на печалба т.е. не си изработва парите от футболни начини, а другите не се борят за трофеи, така че при нас класни отбори дори за местно ниво няма. :))

Пак казвам, за мен това са яко смешни работи. Сам виждаш, че каквито и критерии да измислите за класа, гранд и т.н. не можете да си защитите първоначалната теза.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: shevchenko]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано25.05.12 13:18



Темата с парите според мене е отделна тема.

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.


Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: shevchenko]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.05.12 13:40



Това със собствено изработени пари минава главно в Германия, в Холандия, в Белгия, в отделни клубове в Англия, Франция, Португалия и по-малките шампионати.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: SUBXERO]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.05.12 13:41



Да, ама е главната идея в тази тема :)



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Vendome]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано25.05.12 13:59



Както вероятно вече си забелязал, ми е през онази работа кой и по какви критерии трябва или не трябва да се смята за гранд. Парите не миришат, както са казали хората, но аз лично съм против наливане на тонове пари отвън за кефа на някой си там богаташ.

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.


Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: SUBXERO]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.05.12 14:07



Аз искам да гледам силен футбол, не ми дреме дали е постигнат със собствени юноши или пари, пък били и е от някой богат руски олигарх или арабски шейх.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Vendome]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано25.05.12 14:14



Значи просто търсим различни неща.

Ти си юрист, нормално е да си прагматик.



_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.

Тема Re: а бе много са ми интересни подобни клишетанови [re: Maldini]  
Автор Takeshi (ентусиаст)
Публикувано25.05.12 23:25



особено пък с Челси (слагането на Мардид при купените титли дори не го коментирам) ... значи, сините от 20 години съществуване на Висша лига за втория отбор по купи и титли. Това ако не става с постоянство и класа, сигурно става с купуване, заеби... не знам защо, някой е решил, че право на класа и традиция имат само отбори завоювали титли преди 20 - 30 -40 години. Значи, Ливърпул може да си кисне с логото "исторически клуб" само дето не е печелил титла от 20 и кусур години, а Челси са паралиите които си плащат и нямат право да установяват някаква своя история. Минават в графа "пазаруване"...

и никой не им е крив на МЮ, че САФ изкуква и профуква 8 точки преднина, та се стига до там некадърник като Манчини да триумфира по голова разлика, след като на свой ред е водил с 8 точки...



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Vendome]  
Автор smaragdus ()
Публикувано26.05.12 00:02



Както е казал Цветан Тодоров, опасни са не чудовищата, а обикновените хора, като теб и като Луиш Филипи Сколари, които не се интересуват от къде са парите, може да ги дава и най-големия главорез и диктатор, но щом ги дава, няма проблем, парите са чисти, не са пропити с кръв, не миришат.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Prototype Iblis]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано26.05.12 04:39



Изсмукани отговори на тези въпроси с най-еднотипните клишета. Значи Ливърпул, Арсенал, Ман Ю, Борусия Дортмунд, Лион и Марсилия не са велики отбори според този критерии и не са грандове?!?!?!?!? Даже и Барселона не влиза според това определение. Даже и Милан....

Такова понятие "класа" не съществува. Може би съществува само като талант на играчите. Примерно Барса в момента имат много класа, както и Реал. Както и Манчестър Сити.

Къде намеси Челси? Къде споменах Челси? Въобще не ме интересува кой (глорихънтър) как възприема Челси.



Тема Re: а бе много са ми интересни подобни клишетанови [re: Takeshi]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано26.05.12 04:43



Не, трофеи могат да се печелят само от богоизбрани отбори. Също така милиярдери могат да наливат мръсни пари само в богоизбрани отбори. Това е глорихънтърската максима.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: smaragdus]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.05.12 07:47



Цветан Тодоров може а е много умен мъж, ама е социалист, така, че винаги имам едно наум с всяка казана от него дума.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.05.12 02:48



Ох това заглавие беше закачка. Това е много известно клише, не предположих че ще го възприемете все едно тези отбори нямат въобще класа.
Идеята ми за темата беше, че най-после разни отбори за който са дадени страшно много пари в последно време почнаха да постигат целите си.

Единство за Челси ще кажа, че нямат класа. Когато един мениджър за 21-22 мача през пролетта ти е спечелил ШЛ и Купата на ФА, не се чудиш по какъв начин да го изгониш тихомълком след края на сезона, а му носиш празен договор, за да реши той колко време и за каква заплата иска да остане.
Това което правят Челси с Ди Матео е престъпно, малоумно и показва пълна липса на класа.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано27.05.12 05:50



Ди Матео не е правил революции на Бриджа, а просто стабилизира отбора и ги накара да играят както си знаят.
Успехът не е негов, че да му дават дългогодишен договор. Но бих искал да му предоставят едногодишен договор и ако се справи с подновяването, може наистина той да е решението на треньорския проблем.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.05.12 11:37



Да, само че за разлика от 10тина различни треньори преди него се сети как оптимално може да използва тия футболисти. Рядко се вижда толкова тактически грамотна игра в защита на острова.
Талантът при треньорите е да могат да прилагат схеми, които най-добре пасват на играчите, които имат и да могат да си варират тактиката когато трябват.
Мисля, че ще е много сериозна грешка, ако се изгони Ди Матео и се вземе Гуардиола. Пеп досега не е показал кой знае каква способност да варира в стила на игра на Барса. Имам усещането, че ако бъде взет на Бриджа, ще трябва да изгони целия отбор, за да почнат да играят както на него му харесва.
Реакцията към Ди Матео нямаше да е такава ("Какво толкова е направил?", "Тия футболисти можеха и сами" и т.н.), ако беше играл тики-така нали. Само че в Англия не ти прощават като играеш дефанзивно. Като чета техните медии какви причини изтъкват защо не го искат ми става смешно. Примерно, че нямал добро резюме (в Англия ако веднъж се издъниш с по-малък отбор, моментално те считат за некадърник и после каквото и да направиш е все тая).
Истината е, че ако всеки можеше да направи Челси Европейски Клубен Шампион, досега да я бяха спечелили ШЛ поне 10 пъти.

ПС: Препоръчвам книгата на Джанлука Виали "The Italian Job," много неща за разликите между Калчото и футбола в Англия ще ви станат ясни.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано27.05.12 19:24



Ех, ако беше 'The Italian Blowjob' да я прочетем, ама иначе...



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.05.12 19:26




Това е сигурно единствената книга написа от футболист която не е автобиография и използва данни.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано27.05.12 19:43



Абе тия книги, дето ги 'пишат' футболисти, треньори, певци и т.н... Как да ти кажа, ако използваха моето заглавие по-щях да повярвам, че са писани от авторът, който се подвизаява на корицата.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.05.12 19:54



Човекът все пак е бил и треньор, а и пак казвам - това не е автобиография. Но иначе е писана заедно с Габриеле Маркоти, който пише за Таймс в Лондон и Ла Стампа/Кориере делло спорт в Италия.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано27.05.12 19:57



Абе ясно, аз просто казвам, че едва ли някой ще я прочете, така че дай едно съмъри набързо, ако не те мързи (за джоб нали, ако е за другото... може и да не е набързо :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.05.12 20:10



Ми сравняват доста компоненти на играта и света около нея - отношение към треньорите, тактическа подготовка на играчите, отношение към играта като цяло, дори климат (има статистика за дъжд, вятър и т.н).
За треньорите: примерно в Англия ако се издъниш да кажем с един по-малките отбори в ЕПЛ в началото на кариерата ти, после в повечето случай можеш да се надяваш да тренираш някой отбор от Чампионшип, защото директно решават, че си некадърен. В Италия дори и да се издъни доста отбора ти, не решават директно, че за нищо не ставаш и пак ти дават шанс другаде (с това си обяснявам как Раниери си намира работа).
С това си и обяснявам защо англичаните не уважават Ди Матео - не могат да преодолеят, че се е провалил с КПР и затова си мислят, че не заслужава да е треньор на Челси, а на някой отбор от дъното. Малко тъпа логика, обаче на няколко места видях разни коментари, че то победата не била благодарение на него и можел да се надява най-много на интервю за работа, които ми напомнят точно за тази част от книгата.
Като цяло е доста полезна, особено сега когато двама италианци (Роберто и Роберто) спечелиха най-важните трофеи в Англия.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано27.05.12 20:32



Абе за ДеМатео не знам, ама другият Роберто така спечели, че си плаче за секира... От 8 точки преднина та в 90 и кусур минута на последния мач срещу 10 човека.... Ама не може да се отрече, че така ще се помни по-дълго титлата де, може пък всичко да е било плод на добре изчислена стратегия... хехе :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано28.05.12 01:27



Реал Мадрид ти е глупав пример и не ти пасва на заглавието. Първо.
Да не говорим - че си започнала с него (?!)
Какво значи "най-после взеха титлата" ?!? Имаме 32 (вече) титли в Примера.

Дай пример за "пари", "класа" и каквото там си сбутала в заглавието..
Просто е смешно да сравняваш балета с останалите претенденти в поста ти..

Реал си купиха титлата ли кво ли? Не ти разбрах тънката мисъл. Ако изобщо си вложила мисъл в заглавието. Или просто си изливаш настроенията в едно изречение.
Ако е второто - моля да ме извиниш.



П.П не обичам да чета много, но видях, че вече са ти намигнали по в/са преди мен.
Успех Стенли!

Редактирано от OnlyMadrid на 28.05.12 01:32.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: OnlyMadrid]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.05.12 02:32



Всъщност визирах, че доста пари се наляха последните години докато се вземе тази титла. Не съм правила никакъв опит да критикувам. Просто казах, че тези отбори най-после успяха да постигнат поставените цели. Глупавият ми избор на заглавие обаче подразни доста фенове на Реал и Челси, за което съжалявам.

Реално нямах намерение да правя каквато и да е било морално оценка, просто изреждах факти. Обаче напоследък покрай работата се чудя как да измисля по-сензационни заглавия и тука прекалих.

Съжалявам и стига с манията за преследване. Никъде не съм казала, че някой от тези отбори не си е заслужил успеха (особено Челси в ШЛ и Реал в Премиера). Не го и мисля - нито един от тези отбори не стана случайно шампион. Всички трябваше да се борят до последно и да покажат доста мъжество.

Много ми е виновно, че заради тъпото заглавие, разговора тръгна в друга посока и разни хора се почустваха засегнати.



Тема Re: Парите не могат да ти купят класанови [re: Maldini]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано28.05.12 05:25



Да не ти пука, нека коментират хората.


"Реал в Премиера" ли бе, ахххххххххх Тука ме загуби

Редактирано от OnlyMadrid на 28.05.12 05:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.