Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 24.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 18 години от 18ти май 1994  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.05.12 19:18



Атина, Милан - Барселона 4:0

Дори 18 години по-късно за много хора това е перфектният финал. Самият Паоло Малдини признава в интервю, че това е бил най-силният мач на Милан - по-впечатляващ дори от 4:0 срещу Стяуа през 1989 с Великото Холандско Трио.

Честито на Миланистите и дано финала в скоро време пак да е в Атина, а купата на Сан Сиро.



Тема Re: 18 години от 18ти май 1994 [re: Maldini]  
Автор Takeshi (ентусиаст)
Публикувано18.05.12 19:26



18 години поред след този финал Йохан Кройф играе голф, но продължава да говори за футбол...





Тема Re: 18 години от 18ти май 1994 [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.05.12 19:32



Какво разбираш под впечатляващ? Да има тотална доминация на един отбор ли? за мен най-впечатляващият беше 1999г. на Камп Ноу.



Тема Re: 18 години от 18ти май 1994 [re: Takeshi]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.05.12 19:34



Йохан Кройф спря с футбола заради здравословни проблеми със сърцето и говори за футбол с право, защото този отбор на Барса е негова проекция, той е идеологът.



Тема Re: 18 години от 18ти май 1994 [re: Vendome]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.05.12 19:48



Имам предвид тотална доминация на един отбор, който преди това е считан за абсолютен аутсайдер.

А иначе за мен 1999 и 2005 от към нереалност са много близко един до друг. Въпреки че определено резултата 2005 хич не ми беше приятен, този мач си беше изключителен откъдето и да го погледнеш.



Тема Re: 18 години от 18ти май 1994нови [re: Vendome]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.05.12 19:52



Добре де какво толкова им правят на треньорите в Барса, че се амортизират по-бързо и от футболистите? Гуардиола май основната му причина да се откаже е, че не може да издържа на стреса на Камп Ноу повече. Това не е нормално.



Тема Re: 18 години от 18ти май 1994 [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.05.12 20:01



Не посочих 2005г. умишлено.



Тема Re: 18 години от 18ти май 1994 [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.05.12 20:02



Не знам, но проблемите на Кройф бяха отдавна, дори му сложиха байпас, докато беше треньор на Барса.



Тема Re: 18 години от 18ти май 1994нови [re: Vendome]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.05.12 20:07



Тъпото е, че това е сигурно един от най-великите мачове в историята на футбола, а аз не мога да гледам дори репортаж от него без да ми иде да метна нещо по телевизора/компютъра.



Тема Re: 18 години от 18ти май 1994нови [re: Vendome]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано18.05.12 21:50



Може да не е най-впечатляващият, обаче пък е най-якият от фенска гледна точка. Е, ако си фен на Милан, де ;)
Аз си спомням тогава как бяхме тотално отписани, Кройф обясняваше как нямаме никакъв шанс, без Барези и Костакурта на финала, всичко отиваше на разгром... и се получи де, ама за Барса


Ех, сетих се за Албертини, любимият ми халф евър...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.