Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 18.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Каруцари превзеха Европа  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано20.05.12 11:35



Тъжно но факт

Футбола е мъртъв . Имаме най слабия ЕКШ , който някога сме виждали . Това окончателно уби футбола .
Да , господ не обича Байерн . Да , красотата не е на мода . Да , това което се случи снощи , нямаше логично обяснение . Този сценарий , може да се се върти в извратеното съзнание на някой бог , но това не биваше да се превръща в реалност .
Аз обаче съм горд , че съм фен на Байерн . Защото да си фен на Байерн , означава да вярваш . А аз вярвам , че ще се върнем догодина още по силни , вярвам , че красотата ще победи .
Айде изскачайте мишки . Почвайте да нападате . Сега ви е паднало .



Тема Re: Каруцари превзеха Европа [re: Гoнзo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.05.12 12:02



Абе баце, стига цинизъм. Точно Байерн и спечелените от него КЕШ винаги са били символ на късмет, грозен футбол и съдийски аванти. Като се започне от първата през 1974г. и се стигне до онази през 2001г.,



Тема Май си гледал друг филм [re: Vendome]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано20.05.12 12:22



Грозно е това което се случи снощи . Дай факти за това , че Байерн е подпрян от съдия , или че е играл грозно . Готов съм да разгледаме мачовете , които ти цитираш .



Тема Тройка [re: Гoнзo]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.05.12 12:34



калъфки

Попъчи се сега и обясни на Сандо кое как е




Тема Re: Каруцари превзеха Европа [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано20.05.12 12:41



Няма нищо по-нормално от това, Челси да бие Байерн Мюнхен. Красивия футбол одавна не е на мода и най-много да донесе хет-трик от калъфки. По-добре ФА къп и КЕШ си мисля аз





Тема Re: Каруцари превзеха Европа [re: Гoнзo]  
Автор Takeshi (ентусиаст)
Публикувано20.05.12 12:51



Лично аз по грозен финал от "великата" Барса срещу Сампдория не съм гледал. Е и? Колко човека помнят, че финала беше престъпление към футбола? Остава титлата...



Тема Re: Каруцари превзеха Европа [re: Takeshi]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано20.05.12 12:55



Това за грозния финал са пълни глупости и оправдания от страна на съкрушените фенове на Байерн. По интересно ли им беше миналата година, когато Барса си направи спаринг с Манчестър или като Порто разцъка с Монако или Реал дето размаза Валенсия 3-0 и още куп други безсмислени и предначертани изходи на финали още преди да са започнали.
Снощи имаше всичко, а интригата беше до последно. Голям финал за ЧЕЛСИ, а Байерн показаха защо одавна не са от грандовете в големия футбол каквито се заблуждават че са


При 1 титла за близо 40 години е обида за Барселона или Реал да бъдат сравнявани с тех =)

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 20.05.12 12:56.</EM></FONT></P>

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 20.05.12 12:57.



Тема Re: Каруцари превзеха Европа [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано20.05.12 13:04



Ама глупустите ти нямат спирачка . Поне чети малко история . Те и Реал чакаха 32 години , за да ги направи Хайнкес носители на КЕШ .



Тема Re: Каруцари превзеха Европа [re: Гoнзo]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.05.12 13:13



Ама взеха още две след това за 5 години. Разбира се, Байерн си е европейска марка, но снощи се съмнявахте в себе си и затова, плюс годините на неуспехи на Челси си паднахте. Не можете да имате претенции ни към съдия, ни към нищо, освен само и единствено към себе си. Робен бие дузпа, след като напоследък пропусна толкова решителни положения?!




Тема Re: Каруцари превзеха Европа [re: alessandron]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано20.05.12 13:19



Санде , никъде не съм се оплаквал от съдията , а само от съдбата . Факт , сами сме си виновни но , не мога да се сърдя и на Робен . Има "топки" и затова би дузпата .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.