Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 25.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Челси - футболните крале на Европа  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано20.05.12 16:58



Снощи беше най-щастливия ми момент в живота.


В Мърфиса беше нещо велико като изживяване.
Видях сбъдването на една мечта, винаги е хубаво, когато такива приказки се случват в реалния живот. Всичко започна с идването на Абрамович и назначаването на Моуриньо начело на отбора. Бяха славни години на доминация в английския футбол и велики мачове в Европа, но голямата цел на Абрамович така и не се получаваше.
Е, тогава когато най-малко се очакваше стана, така е в живота, изводът е (и това не е клише, всичко го видяхме), че когато силно желаеш едно нещо, стремиш се към него с всички сили, вярваш в него и се бориш за да го постигнеш, рано или късно ще успееш!
Това което ни бе отнето при скандалния гол на Ливърпул, при недадените дузпи срещу Барселона и на финала срещу Манчестър Юнайтед в Москва, сега ни беше върнато от съдбата, даже е малко, има и още да ни се връща, но нека сме скромни.
Горд съм, че съм фен на този отбор съставен от много големи мъже.
Това беше титла и за Муриньо и за Хидинк и за Грант
Ди Матео завинаги при нас! Дрогба - ако това беше неговия последнен мач за Челси, то фланелката му трябва да бъде извадена завинаги от употреба.

Официално, Челси вече е най-великия клуб от Лондон!



Тема Re: Челси - футболните крале на Европа [re: Murray]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано20.05.12 17:04



Според мен ето така започна всичко

http://www.youtube.com/watch?v=ZRFgyWziMJw



Тема Re: Челси - футболните крале на Европа [re: Murray]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано20.05.12 17:10



Ди Матео завинаги при нас!

Хехе, дали?



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Челси - футболните крале на Европа [re: Murray]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано20.05.12 17:46



Официално, Челси вече е най-великия клуб от Лондон!

Абсолютен факт!



Тема Re: Челси - футболните крале на Европа [re: naja_haje]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано20.05.12 17:51



Няма значение, ще остане най-малко в митологията и сърцата на феновете...


Този състав е изчерпан, трябват промени, важното е, че постигнаха заветната цел.



Тема Ще цитирам по спомен [re: Murray]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано20.05.12 17:59



Гьоте (пак не съм сигурен) : Бъди смел и могъщи сили ще ти дойдат на помощ !
Честито .



Тема Re: Челси - футболните крале на Европа [re: Murray]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано20.05.12 18:23



И ние с Гамена бяхме в Мърфиса, може да сме се видяли, ти къде седеше?



Тема Re: Челси - футболните крале на Европа [re: Murray]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано22.05.12 02:19



Честито на теб и всички останали фенове на Челси като Хенмана, Блуфена, Скай76, Дългия ник, Марлоу и т.н.
Супер много се изкефих. Като качество слаб мач, ама като интрига и драма, един от най-великите


Съдбата си знае работата, това е положението.
Много хора са ми намигали недоверчиво като има говоря за тия неща от години (любимата ми тема за съдбата и окултните неща в големия спорт или защо някои неща никога не се случват или айде много, много рядко), но ето сега нагледно пред очите ни стана едно от най-абсурдните, но и най-заслужени неща във футбола, ходи го обяснвай после този феномен.

Редактирано от Diavolo на 22.05.12 02:46.



Тема Re: Челси - футболните крале на Европа [re: Diavolo]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано22.05.12 10:43



Аз, като умерено-толерантен атеист, също вярвам в съдбата или някаква там сила, която "си знае работата". Наглед необясними неща верно придобиват съвсем други измерения, когато човек успее да "надникне" в картите на тази сила.

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.


Тема Re: Челси - футболните крале на Европа [re: Murray]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано22.05.12 11:16



Честито и от мене на всички фенове на Сините. Като бургазлия и най-вече фен на Черноморец винаги съм имал слабост към този отбор (до Абрамович, естествено). Каквото е Ювентус за Локо Пловдив това винаги е бил и Челси за нас, сините акули.

За мача много се изприказва, няма смисъл да се дъвче едно и също. Само бих вметнал едно негативно мое впечатление от моментите след дузпите. Както и на Градския Стадион в Манчестър преди две седмици, така и на Алианц Арена, кажи-речи всичкото живо победител от по-южничките страни се накичи тутакси с родния дву-три-четири-и-прочее-багреник. Би му майката значи, това не е Олимпиада бе драги зрители. Какво асоцииране с клуба да очакваме от хора, които като първо гледат да се покажат ебем ти патриотите. Не, че нещо лошо, ама моментът, моментът... Къде са времената, когато победителите (най-вече английските клубове) се окичваха с шалчета, шапки етц подхвърлени им от феновете атрибути и гордо позираха с прясно извоювания трофей??? Защо, по дяволите, такива силни моменти, които те карат да настръхваш, независимо от национална принадлежност и клубни симпатии, които ти носят безкрайно удовлетворение като футболен фен и те карат да продължаваш да си такъв, стават все-по-голяма рядкост в този спорт??? Добрият стар футболен романтик в мене е за пореден път безкрайно огорчен, честно...

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.