Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 30.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аре Крал Кени хвана пътя [re: Vendome]  
Автор smaragdus ()
Публикувано16.05.12 23:22



Както може би се досещаш, мен никoй не ме пита. Ако зависеше от мен, Бенитес отдавна щеше да се е завърнал във Валенсия и щяха да настанат тежки дни за Мориню.



Тема Re: Аре Крал Кени хвана пътя [re: alessandron]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано17.05.12 00:48



проява на мисловна дейност ще е махането на всичките параолимпийци, които се събраха в отбора, с тях не се сещам треньор, който да успее да направи нещо... ;)



Тема Ех да му се не види... [re: alessandron]  
Автор AlexBG (PML Crusader)
Публикувано17.05.12 11:04



Един толкова добър (за противниците) треньор си отиде... Още помня насраното му изражение през '89-та...

БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН!!!


Тема Re: Аре Крал Кени хвана пътя [re: alessandron]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано17.05.12 12:29



Силен коментар от един форум на Тотнъм по темата: Apparently though, his sacking is Downings first assist of the season!



пс. А всъщност верно ли Даунинг е завършил сезона без нито една асистенция?



Тема Re: Аре Крал Кени хвана пътянови [re: Suprs]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.05.12 13:20



Че той ни един гол не вкара в шампионата, ти па и асистенции искаш






Тема Re: Аре Крал Кени хвана пътянови [re: alessandron]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано17.05.12 13:40



Да бе, за гол знам, ама за асистенции не предполагах - крило е все пак, центрира, корнери бие... ама от друга страна като знаем кой е тарана на Ливърпул, не е толкова неочаквано





Тема Re: Аре Крал Кени хвана пътянови [re: alessandron]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано17.05.12 15:30



(въздиш)(въздиш)(въздиш)



In Roberto Martines I Trust !



Тема Аз пък мисля, че е грешканови [re: alessandron]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано17.05.12 16:07



и решението е прибързано. САФ идва в МЮ през 86-та. Какви класирания постига през първите 5 години:

87 - 11 място
88 - 2-ро
89 - 11
90 - 13
91 - 6
92 - 2

и после се създава ПШ и чак тогава става шампион и знаете след това. Колко години му трябват - 7! Да в днешно време няма кой да го чака 7 години и при тези резултати още 3 сезон ще изхвърчи или случайно ако остане то през 4-тия с това 13 място задължително е аут.

Хубаво ама Ливера показа потенциал при купите. Спечели Тенекето, игра финал за ФА. Отстрани двата Манчовци + Челси. За ЕКТ не игра. Е Кени ги класира.

Другият минус най-слабият сезон от години насам. Така е супер сериозен минус, обаче някъде мернах една статистика за 30+ греди през тоя сезон. И 7 изпуснати дузпи! Е тва ако не е карък не знам кое е.

Аз мисля че трябваше да му се даде шанс още един сезон. Сега новият докато се ориентира пак ще има поредният загубен сезон и то най-вероятно пак ще е без влизане в ШЛ.



Тема Re: Аз пък мисля, че е грешканови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.05.12 17:10



Абе защо всичките мерите според САФ? Я кажи има ли друг такъв случай в световната футболна история? Много ясно, че никой няма да го чака. Мен ми е все тая, но от това, което гледах тази година, Ливърпул не играеше футбол, ами кюскаше топката.




Тема Re: Аз пък мисля, че е грешканови [re: alessandron]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано17.05.12 17:26



Ми има разбира се. Ако се не лъжа Шенкли прави 2 сезона в Л2 и чак на третия печели промоция в Л1. На петият сезон става шампион.

Ся ок времената са били други - така е, сега играят много пари и никой не чака, но това е грешка. За да се развие един отбор си трябва време, дори и да налееш 1 милиард пак не става веднага - справка Сити.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.