Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 30.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Финал за ШЛ сезон 2011-2012 - коментари  
Автор GAMEN4O (старо куче)
Публикувано14.05.12 08:56



Редно е като виден баварски фен аз да пусна темата. Всеки да си каже прогноза, мнение и каквото му душа сака

Аз смятам, че в чест на 5-те гола, които ни ушиха дортмунд ще вдигнем 5-та, единствения шанс за челси е че тотнъм станаха 4-и, а са шибани каръци

п.п. Педро Проенса дано е фен на Бенфика



Тема Re: Финал за ШЛ сезон 2011-2012 - коментари [re: GAMEN4O]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано14.05.12 09:19



1:1 FT и АЕТ
на дузпите Челси ще бие

Португалия загуби ЕП на своя земя от Гърция
какъв е проблема и Байаан да го направи





Тема Re: Финал за ШЛ сезон 2011-2012 - коментари [re: ResurrecteD]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано14.05.12 10:21



Не бих заложил, че Байерн ще паднат от дузпи! По-скоро шанса на Челси е в редовното време, или в продълженията!



Тема Re: Финал за ШЛ сезон 2011-2012 - коментари [re: ResurrecteD]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано14.05.12 12:45



Пич, ти наистина ли сравни Байерн с Португалия? Трябва ли да обяснявам каква е разликата?



Тема Re: Финал за ШЛ сезон 2011-2012 - коментари [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано14.05.12 15:57



Ти сериозно ли си фенка на Милан, Ман Ю и Байерн М

Как го правите това да сте фенове на 10 отбора едновременно, на мен не ми се получава



Тема Re: Финал за ШЛ сезон 2011-2012 - коментари [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано14.05.12 16:58



Ми просто е - акъла не ми беше на мястото 2001-2003 и така. От това да ти харесват два отбора, който играят един срещу друг, по-неприятно е само мач м/у Арсенал и Барселона. Това вече не мога да се насиля да го гледам.



Тема Re: Финал за ШЛ сезон 2011-2012 - коментари [re: GAMEN4O]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано14.05.12 18:48



Победа за Челси с 2:1. Аз казах. Хау!!



Тема Re: Финал за ШЛ сезон 2011-2012 - коментари [re: GAMEN4O]  
Автор smaragdus ()
Публикувано14.05.12 21:07



Не харесвам нито Байерн, нито Челси, но за разлига от лондончани баварци винаги са се опитвали да играят футбол и анти-футболът на Челси им е чужд, невазможно е Байерн да се окопае с 2 реда по 5 защитника. Но както отбеляза и потребителят Joaquin, Байерн върви по пътя на Леверкузен отпреди години, сринал се и в трите надпревари. Още повече, че защитата на баварци е умопомрачителна. Германия винаги е имала страхотни защитници, докато този Бадщубер е ужасяващ, преди време не би намерил място и сред резервите на втородивизионен немски отбор, а сега е дори и национал. Отбор, разчитащ в защита на такива като Бадщубер не го чака нищо добро. Залагам на Челси, победа в редовното време с 3-1.



Тема Re: Финал за ШЛ сезон 2011-2012 - коментари [re: smaragdus]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано14.05.12 23:36



Трябва да се прочете малко инфо и тогава да пишеш. Защита на Байерн в този мач ще е : Рафиня - Боатенг - Буйтен (Тимошчук) - Лам .



Тема Re: Финал за ШЛ сезон 2011-2012 - коментари [re: smaragdus]  
Автор GAMEN4O (старо куче)
Публикувано15.05.12 10:42



То понеже защитата на Челси е цъфнала и вързала. Двамта им най-основни защитници през сезона няма да играят 100% а другите двама централни са под въпрос (въпреки че според мене ще ги вдигнат за мача). Ясно че и двата отбора отзад ще са зле тоя финал и ще падат голове, но домакинския фактор ще си окаже влияние според мене. А и какво значи сринал се в ШЛ, при положение че смазаха Реал и само пропуските на гомеш и смешния съдия докараха мача до дузпи иначе си свършваше още в редовното време.


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от GAMEN4O на 15.05.12 10:42.</EM></FONT></P>

Редактирано от GAMEN4O на 15.05.12 10:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.