Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 14.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кой направи по добър сезон?Роналдо/Меси  
Автор HYanev ()
Публикувано14.05.12 22:17



Говоря чисто индивидуално кой какво е постигнал.Като цяло като купи Роналдо е може би едни гърди отпред взеха Примера.

Меси ако вземе купата на Краля остава с още 3 трофея този сезон , но пак от към трофей давам предимство на Роналдо.

Ако не беше изтървал срещу Байерн Мюнхен щях и индивидуално да му дам предимство , но с оглед , че идвамата се изложиха и провалиха отборите си един вид мисля , че са квит.

За мен лично Меси направи малко по добър сезон. Все пак да вкараш 72 гола не е лесно работа.Това е постижение което едва ли ще се подобри близките години.Единствено Роналдо може да го достигне , но едва ли.Малко или много Кристиано достигна пика си и скоро ще го мине има още един/2 сезона на такова супер ниво.Не че ще стане слаб след това , но за толкова фисически силен футболист поне мое мнение е , че предела е 29/30 .

Aко Роналдо направи феноменално европейско има шанс за 2ра златна топка , но при очакван провал мисля , че той ще го отнесе.

Като цяло с оглед на това , че Меси е по харесваният футболист масово от колегите си мисля , че ще вземе без проблеми 4та златна топка.



Тема Re: Кой направи по добър сезон?Роналдо/Меси [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано14.05.12 22:28



Едно уточнение - това ще му е трета Златна топка на ФИФА, Златната топка на Франс Футбол официално не съществува от 2009г.



Тема Re: Кой направи по добър сезон?Роналдо/Меси [re: HYanev]  
Автор Takeshi (член)
Публикувано14.05.12 22:32



По важно е, кой какъв принос има за отбора си.
Меси парадоксално, пречи на Барса с тази своя консуматорска хищност. Все още някак не се усеща чак толкова видимо, защото не се е контузил за дълъг период време. Но пък се усеща като точки, щото голмайсторите на Барса са разпределени неравномерно.

Само за сравнение- втория и третия голмайстор на Барса- Санчес и Шави са 14-ти и 17-ти в общата класация за голмайстори! Съответно с 11 и 10 гола.
А втория и третия голмайстор на Реал М са 4-ти и 5-ти. Игуаин и Бензема съответно с 22 и 21 гола. Още по фрапантна е разликата, като се добавят и останалите голове, от евротурнири и купи...
Та после се питат къде са им избягали точките- каталунците се превръщат в адски зависим отбор и ако му се случи нещо на Меси-то, не знам какви ще ги месят...



Тема Re: Кой направи по добър сезон?Роналдо/Меси [re: HYanev]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано14.05.12 22:47



Mesi!



Тема Re: Кой направи по добър сезон?Роналдо/Меси [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано14.05.12 23:12



Само да отбележа, че футбола е КОЛЕКТИВЕН СПОРТ, и мисля да спра дотук.
Тази година е на Кристиано, и всяко друго мнение е смешно. Ако ше и 101 гола Меси да вкара, има нулебъл и това е. Ако дойде в Левски, ще вкара 200 гола, е и?



Тема Re: Кой направи по добър сезон?Роналдо/Меси [re: TCNQ]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано14.05.12 23:27



Sys 50% duzpi gol ne E na Cristiano. Sorry. Messi e igra4a! Da go duha maznia, pak vtori!



Тема Re: Кой направи по добър сезон?Роналдо/Меси [re: Vendome]  
Автор HYanev ()
Публикувано14.05.12 23:34



Ами ако не се лъжа вестници/журналисти като споменават меси казва , че има 3 златни топки. Франс Футбол или не ако гледа линейно на Фифа топката е продължение на тази На Франс



Тема Re: Кой направи по добър сезон?Роналдо/Меси [re: Takeshi]  
Автор HYanev ()
Публикувано14.05.12 23:36



Е то Шави/Санчез никога не са били голаджий. Вия като игра миналият сезон си вкара без проблем 20 гола + .

Меси и подава много не е лакомия типичната.Аз съм на мнение , че и Роналдо ако се контузи Реал ще берат яд.

Отделно на това Игуаин вкара 10 от 20те си гола в 3 мача ако не се лъжа.
На Барса им липсва нападател.Досега всеки който е играл нападател е вкарвал над 20 гола независимо от меси (Ибра/Етоо/Вия). Просто след контузията на Вия нямаше кой да му вземе местото



Тема Re: Кой направи по добър сезон?Роналдо/Меси [re: TCNQ]  
Автор HYanev ()
Публикувано14.05.12 23:39



Това е индивидуална награда брат.

Реално погледно меси има 4 трофея този сезон срещу един на Кристиано. И пак давам предимство на Роналдо заради важността на този трофей, но Роналдо верно има ако не се лъжа 14 или 15 дузпи в примера .

Отделно Меси сам спечели Суперкупата на европа и Испания и сам би Сантос. Не , че е върхово постижение .

Аз като цяло съм сигурен ,че Меси ще я вземе..АКо гласуваха само журналисти може би Роналдо имаше по голям шанс



Тема Re: Кой направи по добър сезон?Роналдо/Меси [re: HYanev]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано14.05.12 23:44



Абе пич, ти полудя ли бе, КАКВО е направил говналдото изобщо да е в топ 10 Европа този сезон? Това, че стана шампион с Реал ли? Реал, които нямат място на финала ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.