Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 13.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вияреал  
Автор smaragdus ()
Публикувано13.05.12 23:04



Вияреал изпадна! Фалкао ги прати в Сегунда! Благодаря, Фалкао! Дано жълтите гадове никога повече не се върнат в Примера. Колко години трябваше да ги търпя тези селяни. Дано догодина ги последват Еспаньол, Хетафе и Райо (Райо са ми симпатични, но не искам кочината Мадрид да има толкова отбори в Примера).

Най-смешното е, че Вияреал автоматично изхвърля сателита си от Сегунда. Най-големият куриоз беше, когато Атлетико Б спечели Сегунда, а Атлетико изпанда от Примера. И младоците на Атлетико, за награда, че спечелиха Сегунда, бяха изхвърлени. И повече никога не се завърнаха.



Тема Re: Вияреалнови [re: smaragdus]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано13.05.12 23:35



Мавърска работа.



Тема Re: Вияреалнови [re: smaragdus]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано13.05.12 23:45



Кур и за Виляреал Б - колко фиша ми преебаха тия копеленца. В група за тех





Тема Re: Вияреалнови [re: smaragdus]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано14.05.12 00:38



споделям напълно !
жълта подводница ли е, скафандър ли е, адски ме дразни тоя отбор
Еспаньол и аз ги искам в Сегунда, ама едва ли скоро ще се случи

но фойерверките трябва да са за Сарагоса...това е не мини, а цяло чудо , което направиха ..ключов за оставането им се оказа мача имено с Виляреал..някъде в началото на март...когато до края водеха с 0:1 селяните, а Сарагоса ги обърна с 1;1 в 88-та май беше и 2:1 в продължението на мача.....Оттам именно започна възхода и приказното оцеляване на Сарагоса....и като говориш за Анал Артрит, дано Сарагоса отново си възвърне поизгубения статут на кошмар на Пърдит....особено когато им гостуват





Тема Re: Вияреал [re: ResurrecteD]  
Автор dio4ever (El Olvidado)
Публикувано14.05.12 09:01



Радостното е,че и един друг кошмар за Реал и страхотен в миналото отбор ще се завърне в примера,там където му е мястото- Депортиво.



Тема Re: Вияреал [re: dio4ever]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано14.05.12 14:57



подкрепям, другите неща са маловажни



Тема Re: Вияреал [re: smaragdus]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано14.05.12 16:09



Един от най-готините отбори в Примера, нерядко праскащ Барса и Валенсия последните години. Един от константните и постоянни участници в Европа с доста симпатични футболисти минали оттам плюс малък отбор дал двама от златното поколение на Испания - Маркос Сена и Санти Казорла.
Отбор на който дадохме един много талантлив вратар, продукта на школата на Реал - Диего Лопес.
Отбор прибрал един от най големите теничари, жертва в Барса - Рикелме.

Жалко за жълатата подводница.





Тема Re: Вияреалнови [re: ResurrecteD]  
Автор smaragdus ()
Публикувано14.05.12 20:45



Никога не съм харесвал селски тип отбори от рода на Хофенхайм, Евиан, Вияреал, но жълтите ми станаха особено противни, когато преди време Майорка се беше класирала за Европа, от Виляреал подадоха жалба до УЕФА и балеарците бяха изхвърлени несправедливо.

Ключов за спасението на Сарагоса беше и мачът им на Местая от 29-ия кръг, когато ни обърнаха с 9 души от 0-1 до 2-1.



Тема Re: Вияреалнови [re: dio4ever]  
Автор smaragdus ()
Публикувано14.05.12 20:52



Освен Депортиво, възможно е да се завърнат и Селта, и Валядолид, все симпатични за мен отбори. Освен всичко друго Валядолид е и красив град, а и отборът им е воден от нашия Джукич. И се чудя дали Миро нямаше да бъде по-добър вариант от Пелегрино, който няма никакъв опит като старши треньор.



Тема Re: Вияреалнови [re: dio4ever]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано14.05.12 21:09



LA CORUNA SA IZPADNALI?!?!?!

KOGA BE?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.