Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 21.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Филипо Индзаги  
Автор alessandron ()
Публикувано13.05.12 21:43



Гол номер 126 в последния му мач с червено-черната фланелка. Пипо е единственият футболист, който съм псувал като луд с люта ненавист и чието име след това съм викал с бурна радост. Дойде от най-големият враг в моите очи, но напълно изтри всеки един свой гол с омразната черно-бяла фланелка. Важните му голове са толкова много, че нямат изброяване - достатъчно е да кажа, че вкара във всеки един турнир, в който участва с фланелката на Милан. Връх е голът със задник, с който наказа Ливърпул в Атина - връх и на характера му, защото Индзаги преодоля две много тежки контузии, за да радва феновете на Милан. И днес отново показа какво беше толкова много години - убиец в пеналта, който не признава никаква защита и вратар пред себе си.
Сбогом за Пипо и едно голямо благодаря - такова, каквото заслужава. Заедно с Рино Гатузо и Сандро Неста те писаха историята на Милан толкова много дълги години. Ой, ой, ой - Пипо Индзаги сеня пер ной !!!






Тема Re: Филипо Индзаги [re: alessandron]  
Автор smaragdus ()
Публикувано13.05.12 22:21



Индзаги и Виери бяха последните големи италиански нападатели (Тоти не го считам за чист нападател). Жалко, че Алегри изтормози Филипо. Инак според мен Ювентус сгрешиха много, че го разкараха.



Тема Re: Филипо Индзаги [re: alessandron]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано13.05.12 22:30



Най-големия голаджия, който съм виждал.
Няма чак такъв талант и техника, но с психика, нюх и страст се превърна в един от най-великите нападатели на моето съвремие.



Тема Re: Филипо Индзаги [re: alessandron]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано13.05.12 22:34



Много ми е интересно колко от тия дето през тема се възмущавате от симулациите на Барса (и в по-малка степен Реал) ще се разпишете в тая тема с възхищение за Пипо



Да не става грешка, аз съм му много голям фен на Пипо и ми е един от най-любимите нападатели, ама не може да се отрече че беше изключителен симулант. Ама явно като не става въпрос за Меси, Бускетс или Роналдо това няма чак такова значение



Тема Re: Филипо Индзаги [re: alessandron]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано13.05.12 22:35



Знам, че беше неизбежно да дойде този момент, обаче сега ми е някакво супер смотано и тъпо, че всичките футболисти, дето толкова години съм обичала, подкрепяла и т.н., си отиват... ще мине време, докато Милан добие отново свое лице. :(



Тема Re: Филипо Индзаги [re: Suprs]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано13.05.12 22:37



И ръкомахаше точно както каталунците на всеки важен мач. Награбват съдията при първия фаул, обграджат го в кръг и после им помага яко.

Разликата е че Индзаги и много пъти си е патил и е бил нарочван от съдиите и не са му давали редовни дузпи. Освен това той поне като го ритаха в краката не се държеше за главата. И беше големец, вкарвал е толкова много важни голове в края и т.н.



Редактирано от shevchenko на 13.05.12 22:37.



Тема Re: Филипо Индзагинови [re: Suprs]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано13.05.12 22:37



Естествено, че беше и симулант, и театрал и още какво ли не, аз лично съм му теглила майни в не един и два мача... обаче имаше и много, заради което да му кажеш "евала". Такъв футболист като него, като Меси, Роналдо и т.н. не може да ми стане любимец никога, защото щото са лекенца, обаче това изобщо не им пречи да бъдат големи футболисти :)



Тема Re: Филипо Индзагинови [re: nerra]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано13.05.12 22:44



Че беше симулант - две мнения по въпроса няма. Както ще го запомня с флагчето за корнер след гол, така ще го запомня и ръкомахащ към съдията след поредната засада. Обаче леке никога не е бил. И има разлика между това един футболист да мрънка (и в повечето случаи да не му се обръща внимание) и целия отбор да се втурва да обгражда съдията в безкрайно редките случаи, в които единоборствата не се свирят за тях.
На Пипо първия гол в Атина, не беше ли с ухо/врат?



Тема Re: Филипо Индзагинови [re: Suprs]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.05.12 22:50



С една голема разлика и в симулациите - Идзаги легаше когато беше нужно (т.е. за дузпа), а не за фаулче в центъра или до тъча да търси картон на противника. И по това перо е много пред Меси, Роналдо и всите шпаньолски циганета ...




Тема Re: Филипо Индзагинови [re: Maldini]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.05.12 22:51



Никъв врат, гъз - подаде го на Пул да го оближат едно хубаво.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.