Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 10.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема За англофобите  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано07.05.12 02:37



Ако Саманта Фокс си отърка чатала и задника в лицето ви, пак ли ше има хейт? Това е въпрос към Ради от интера и най-вече към жабаря, дето за да види красива жена трябва да мине поне 500 километра на север.

Редактирано от TheExorsist на 07.05.12 02:44.



Тема Re: За англофобите [re: TheExorsist]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано07.05.12 03:00



Пич, не че нещо, ама точно англичанките са едни от най-непривлекателните жени в Европа. Такива коментари приемам само от живущи в Скандинавия - там верно са като кукли.
И колко пъти съм ти казвала - като от Гинес-а вземат да ти харесват англичанките, значи си прекалил. То ако става дума Анди Керъл изглежда по-женствен от средностатистическата англичанка (неочаквано добре се включи в събота между другото).



Тема Re: За англофобите [re: Maldini]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано07.05.12 03:04



Единственото им предимство е, че ходят полуголи на дискотека. В Холандия и Германия, ако излезеш така, ще те гледат като гръмнати.



Тема Re: За англофобите [re: Maldini]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано07.05.12 03:23



Аз съм ебал авередж англичанка. Така е, не се чистат много и трябваше АЗ да и измия задника. Но като цяло и там има яки мацки.



Тема Re: За англофобите [re: Maldini]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано07.05.12 03:47



Аз съм психически изчезнал, мозъчно повреден индивид. Еба каквото ми попадне и гледам на смъртта като на приятел. А ТЯ не е далече! Обичам си играта с нея. Та това е.



Тема Re: За англофобите [re: Maldini]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано07.05.12 04:01



Англичанките вярно не са най-красивите жени в Европа, но на съседния зелен остров има обитателки, които слагат всите скандинавки в малкия си джоб. И обитатели също





Тема Re: За англофобите [re: joyr]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано07.05.12 04:08



Ти би ли го направила с англичанка?



Тема Re: За англофобите [re: TheExorsist]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано07.05.12 04:11



не, но за англичанин бих си направила труда да размисля





Тема Re: За англофобите [re: TheExorsist]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано07.05.12 08:18



Звездите никога не са ме кефили, жени, живеещи под няколко пръста грим и много слоеве изкуствено създадени митове за тях. Изобщо не е ясно ин рийл лайф тая на кво мяза.

Иначе футболната и на няколко други нива англофобия не ми пречи в момента с най-голямо удоволствие да си слушам Блър:)



Тема Re: За англофобите [re: пeтльo]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано07.05.12 09:14





А иначе Сашко ( Кума Лиса ) е абсолютно копие на Деймън Албърн.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.