Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 12.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Каквото и да говоримнови [re: пeтльo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.04.12 18:42



Той ще си тръгне, ама кой ще го наследи? Опция Луис Енрике ми изглежда идиотска. Пишат за Биелса, но според мен не става, няма никакви успехи за толкова време, освен ако сега не вземе две купи с Билбао. Освен ако Йохан Велики не извади пак някое асо като Гуардиола. Ама Росел е в конфликт с него и надали ще го чуе, като Лапорта навремето.



Тема Re: Ей хейтърИ вашта мама мръснанови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.04.12 18:48



По-скоро мъж :)



Тема Re: Каквото и да говоримнови [re: Vendome]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано25.04.12 18:57



Идеята е, че им трябва промяна. Сега дали ще е за добро е друг въпрос - вижте какво стана с осминаРеал като изритаха Дел Боске. Не знам, май ще е добре, ако Росел тънко обясни на Пеп, че:
1) Умните хора се учат от чуждите грешки.
2) Нормалните хора се учат от своите грешки.
3) И само идиотите не се учат и от своите грешки.

Така де - време му е на Гуардиола да се поучи от своите. А не като Федерер, който тъпо и упорито 5 години да си навива на пръста, че Надал случайно го е бил под път и над път. Не може след като баш треньора и тактиката на противника те е накарала да се издъниш, да излезеш и да кажеш - ами ние никъде не сбъркахме. Аха затова с 10 човека Челси им вкараха два пъти. Да не говорим, че всяка защита и вратар, на които Торес е вкарал от как е в Лондон, трябва да се върнат в предучилищната.



Тема Re: Каквото и да говоримнови [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.04.12 19:31



Абе не знам в Англия как е, ама в Испания, Торес си е познат, като екзекутор на Барса

След вчера - 11 мача с Барса - 8 гола, достоен заместник на Раул и Въшката



Тема Re: Каквото и да говоримнови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано25.04.12 19:37



Аха, ама за Челси май има по-малко общо. Добри пари направиха твоите любимци от него.



Тема Re: Барселона - Челсинови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано25.04.12 20:29



Еми освен да гледаме заедно мача, друг начин не виждам да се стигне до консенсус. :) В този клуб явно крайните изказвания са традиция, надявам се да пуснете тема за финала и всички дружно да прогнозирате победа с пет- шест на нула за Реал/Байерн. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Барселона - Челсинови [re: A.Agassi]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано25.04.12 20:32



Ми много просто - АЗ предпочитам Челси пред Барса, но НЕ заради естетиката. Причините са съвсем различни. В тази вечер имаше безкрай хора на страната на Челси.



Тема Re: Барселона - Челсинови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано25.04.12 20:37



аз например не се отвращавам така искрено от катеначо както други клубари

Ти си смел и директен, евала копеле!

И аз не се отвращавам от катеначо когато трябва да се защити чест!



Тема Re: Каквото и да говоримнови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано25.04.12 20:39



За наследяване не знам, виж че и самия Гуардиола изникна от нищото, въпросът е, че сякаш нищо не се промени след хикса с Челси, след отпадането от Интер, имам съмнения, че и след това отпадане няма да се поучи Гуардиола от грешките си. Велик треньор, но за 4 години не само това неразвиване на иначе магическия отбор който създаде пречи, но и самата атмосфера. Този живот, който се постига в МЮ с Фъргюсън 30 години не се получава тук, всички изглеждат изчерпани и отегчени



Тема Re: Каквото и да говоримнови [re: Maldini]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.04.12 22:46



Абе ти някакъв фетиш ли имаш към Федерер, та ти е във всеки втори пост като пример? Федерер направи такива неща, каквито Надал нема да направи и 100 Шлема да вземе.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.