Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 12.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: пeтльo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано25.04.12 15:52



Абе Петел, само забравих да те питам по твоята любима логика, щом великата Барса не може да отстрани и победи 6-тият в Англия, какво става с великото испанско първенство? :))



Тема Re: Барселона - Челсинови [re: smaragdus]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано25.04.12 16:09



Срещу Наполи не ние, а те имаха огромен късмет, защото ги разглобихме на Бриджа и си го взимахме мача чисто 3:0 в редовното, ако някъв жабар не беше вкарал от 40 метра гола на живота си... Или като сме паднали 3:1 първия мач нямаме право да играем във втория?

За Бенфика също не виждам какви претенции имаш, две победи от два мача - класа!

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Барселона - Челсинови [re: A.Agassi]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано25.04.12 16:16



Всеки признава спортно-техническите достойнства на Барселона - за да не го направи трябва да е малоумен или сляп! Това не значи обаче, че трябва да си мълчим, когато съдиите ги бутат във всеки по-напечен момент или че задължително трябва да сме кефим на стила им на игра. Както ти предпочиташ ранното взимане на топката на Агаси или "бръснещите форхенди" на Надал пред техниката на Федерер, така и аз харесвам повече директния, мощен, динамичен футбол на Челси (не от вчера, а по принцип) през безкрайните разцъквания на Барса.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Барселона - Челсинови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.04.12 16:52



добре де, ти що изобщо се хабиш, аз само това ти се чудя





Тема Re: Ей хейтърИ вашта мама мръснанови [re: tonzosjustice]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.04.12 16:54



Прокоба много ясно, когато дадат измислена дузпа срещу любимия ми отбор и срещу любимия ми футболист, така се получава





Тема Re: Ей хейтърИ вашта мама мръснанови [re: nerra]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано25.04.12 16:59



То снощи май доста миланисти сме били за Челси само заради едната СПРАВЕДЛИВОСТ. Съдбата забавя, ама не забравя.



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано25.04.12 17:44



думата, която търсиш е 'самоирония'



Тема Re: Барселона - Челсинови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.04.12 17:58



Тая па дивотия за Наполи откъде я изпраска? До първия ви гол неаполитанците трябваше да ви ошмулят поне един, поне казвам, а отделно играха много нападателно като цяло и само слабия в тоя мач Кавани ви позволи да идете на продължения, а не да стане едно 3:2 още в редовното. Всъщност Наполи отпадна заради наивност, ако беха играли както вие с Барса, щяхте да си останете там, но те сами са си виновни - аз например не се отвращавам така искрено от катеначо както други клубари






Тема Re: Ей хейтърИ вашта мама мръснанови [re: tonzosjustice]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.04.12 18:39



По-спокойно, кому е нужно да пишеш подобни тъпотии? Научи се да губиш.



Тема Re: Каквото и да говоримнови [re: пeтльo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано25.04.12 18:40



мдам, имаше един шут от средна дистанция - Меси - греда!
А защо нямаше повече такива......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.