Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 12.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Каквото и да говоримнови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано25.04.12 14:11



NO ONE STAYS AT THE TOP FOREVER!



Редактирано от TheExorsist на 25.04.12 14:11.



Тема Re: Каквото и да говоримнови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано25.04.12 14:13



Изключение беше оня гол:)) Прав си за липсата на високи футболисти, но именно де, те са взаимосвързани, отказът да се вземат такива, щото трябва да има бързоноги джуджета, които да откриват пространства за Богът Слънце, ми е безкрайно странен, щото вече и малките деца в школата на отборите в Северна Корея научиха за пробива по дясното крило, завоят към дъгата и удар от границата на наказателното

За далечните удари е безумно, имаме такива изпълнители...



Тема Re: Ей хейтърИ вашта мама мръснанови [re: tonzosjustice]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано25.04.12 14:21



Бяха ми казали за некъв фен на Левски, който си направил задна ножица на лампата след въпросния мач. А ти отиди при жена си да те успокои малко. Ако имаш жена ( или мъж ) де.





Тема Re: Барселона - Челсинови [re: smaragdus]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано25.04.12 14:24



съгласен съм с голяма част от твоя анализ- като частта за дисбаланса в отбора и дебелоглавието на Гуардиола е най-точна. не може да имаш всичко на всичко двама централни защитници и половина, единият от които е на 34 години и му се наложи да направи серия от 15ина мача без почивка в последно време. другия е влюбен-загубен и мисли за всичко друго, но не и за футбол и нормално от един от най-добрите защитници в света в последно време, формата му падна главоломно до рисков и непохватен защитник с периферна роля в отбора. Не може цял сезон да мъчиш Масчерано като чист защитник, след като е на 28 години и 15 от тях е играл като халф и то на световно ниво. не казвам,че Масче не се справя- напротив игра учудващо постоянно и успешно, но когато не си натурален на един пост, то в даден момент това си проличава. втория гол на Мадрид на Кампа го покри той, вчера тръгна да бие Лампард и оголи зоната пак ненужно, което коства и мачът в крайна сметка. Не може да имаш 5 крила (Афелай,Куенка,Тейо,Педро,Алексис) и нито 1 чист нападател освен Вийя. Меси си остава за мен повече десетка, въпреки, че Гуардиола направи и невъзможното да организира целия отбор около него, заради което бе изгонен Самуел Ето'о и натирен Златан Ибрахимович, което и доведе до сезони с по 50-60 гола за Лео, нещо не особено нормално на фона на европейските реалности. Вие искате план Б от Барса, но план Б се прави с играчи с различен профил и футболни качества. Ние имаме креативни халфове с подобни характеристики (Сеск,Шави,Иниеста и Тиаго), гореизброените крила и Лео Меси, който си е собствена категория. нито един висок играч, нито един физически силен, нито един силен шутьор от средно и далечно разстояние... при това положение отборът може да играе само по начинът, по който го прави винаги. сега, аз не мисля, че това е грешка от недоглеждане- напротив. нека не си мислим,че ние разбираме повече от Гуардиола,Моу и т.н. Просто каталунският инат е голямо нещо и като е казано,че ще се играе тоя стил- това не подлежи на коментар и всеки с по-различно мнение бива заклеймен. то лошо няма, но с всяка изминала година, когато си отборът, който всеки иска да победи, се разработват схеми, специални тактики и капани, за да се неутрализира този стил. и рано или късно (по-скоро късно в този случай), когато противника има и малко късмет разбира се, се получава и загубата.
сега, аз няма да тръгна да плювам треньорът, който постигна немислимото за 3 сезона с този отбор. и той като всеки човек има своите странности, има слабости и може да бъде упрекван за своите решения. единственото, към което имам претенции е,че подложи отборът на натиск и го изпълни със съмнение с тази своя упоритост да преподпише. това негово поведение ще има логика единствено ако сега си тръгне, защото ще може да каже- аз бях решил да си тръгна, но не исках да го съобщавам, за да няма сътресения в отбора. ако остане- то това би било чудовищен егоизъм и липса на професионализъм, което аз като президент не бих търпял ако ще да си не Пеп Гуардиола, ами самият Господ. никой не е по-голям от своя клуб беше казал едно време Алфредо ди Стефано и това трябва да го помни всяка самозабравила се звезда, всеки Моу уонъби и всеки директор или временен шеф дори в отбори от по-нисък разряд.
и така- за мен този сезон бе провален от постоянните експерименти с трима отзад, от неизбистрен титулярен състав, от недостатъчно влагане в мачовете с по-слабите отбори и от прекаленото натоварване към 4-5 основни футболисти, които се наложи да играят всеки мач в последните 3 месеца, за да се гони една загубена титла в Испания и да се спечелят всички възможни титли и купи, нещо което е невъзможно да се направи. сезони като онзи с требъла се случват веднъж на 50 години и затова са толкова запомнящи се, не може с отбор от 18-19 човека да гониш и трите купи, може всъщност, но идва април и най-важните ти играчи свършват бензина точно на финалната права. сега няма да се учудя ако се загуби и финалът за Копа дел Рей, просто Билбао ще са много надъхани, а нашите с понижен тонус и в сложно психологическо положение. отсега трябва да се почне с подготовката за новия сезон, да се реши кой ще е треньор, да се избистри схема и да се подготвят необходимите трансфери за дефицитните постове. това е накратко анализът ми, и го пиша като отговор на една от малкото футболни теми в този форум. на провокации няма да отговарям, на заяждания още по-малко. който иска да дискутираме нещата сериозно - да заповяда

ВИСКА БАРСА!

VAMOS!



Тема Re: Барселона - Челсинови [re: smaragdus]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано25.04.12 14:28



Отговарям ти защото имаш стойностни писания по принцип, но във връзка само с последния ти абзац, само него четох, проблемите на Барса не ме вълнуват, видях снощи, НО Това е най-уродливия, отвратителен и незаслужил финалист в шампионската лига е абсурдно да го кажеш. Досега всичките си мачове до финала си ги взеха със заслужено геройство. Едно е да чажеш мразя Челси, друго е, че са незаслужил финалист. Мисля, че го отдаваш на емоциите от първото.





Тема Re: Барселона - Челсинови [re: TheExorsist]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано25.04.12 14:32



да, и аз съм на мнение, че такива крайни изказвания не бива да се правят. и аз не бих казал,че съм очарован от Челси, но момчетата си играха както могат и използваха силните си страни на максимум. победителите не ги съдят за съжаление, а естетиката във футбола е въпрос на лични предпочитания както се оказва. и на мен не ми е ясно как някой може да предпочита Челси пред Барса, но шарен свят- хора всякакви.

VAMOS!



Тема Re: Ей хейтърИ вашта мама мръснанови [re: TheExorsist]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.04.12 14:39



Аз се чудя на Тонзето това първата му загуба ли е, та така тежко преживява нещата.
Я ние миланистите какви сме железни след 2005-та





Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.04.12 14:55



правиш се на Моуриньо а, е нема лошо Специалния е пич и майстор на иронията





Тема Re: Каквото и да говоримнови [re: jabar]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.04.12 15:03



Той Давид Вия ще се върне, ама Меси дали ще го вземе обратно в отбора


Искам само да кажа, че в съблакалнята там не е много весело, той и Ибра намекна за някои нещица от кухнята на извънземните, щом и Пике дето им беше нещо като неписан лидер се изпокара с Пеп.
Иначе и аз не мисля, че са свършила както тука много пишат, верно, че за една седмица си скапаха целия сезон, ама чак пък свършили.
Сега обаче и Билбао трябва да ги резне



Тема Re: Барселона - Челсинови [re: A.Agassi]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.04.12 15:13



Абе Агаси, умно момче си, от готините фенове на Барса, а задаваш тъпи въпроси - той вече Хенман те пита - Надал - Федерер ??? Е как може такова предпочитание, към тоя блъскач, а ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.