Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 03.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано25.04.12 01:33



За мене е този от 2006 досега ( Рийкард + Гуардиола ). Барса с Кройф имаха само една ШЛ и без Междуконтинентална. С Рийкард имат още 1 а с Гуардиола още 2 ШЛ и цели 2 Мкупи, немислимо допреди това. Поне материализирано Гуардиолския е по-успешен. А и ви отстраниха на 2 пъти, а на Кройф вие ги ебахте!





Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано25.04.12 01:35



Няма необясними неща. Всичко се обеснява. Само любовта няма обяснения, ако се сещаш.



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано25.04.12 01:36



отборът на Кройф го помня добре, но несъмнено този ми е много по-познат и много по-осъзнато съм го наблюдавал. като успехи може да има някакво приравняване, но като епоха във футбола мисля,че Пеп тимът е едно стъпало по-нагоре. едно заради едната ШЛ повече, друго заради доминацията над Мадрид, трето заради факта, че няма отбор, който да не се съобразява с Барселона и да се опитва да се надиграва. от това по-голямо признание за мен няма. и ако се престане това мислене на дребно къде имало дузпа и къде нямало картон, ще е много по-лесно да се видят по-глобално нещата и знам,че ти като голям спортен познавач можеш да го направиш. както и да е- още е рано да се говори за тази Барса в минало време, може би чак след години ще можем да асимилираме на какво сме били свидетели- както с всеки голям отбор или индивидуален спортист.

Лека нощ

VAMOS!



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: TheExorsist]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано25.04.12 01:39



чакай, чакай отбора на Рийкард беше силен, но не го намесвай, той си е отделно, а и Меси се оказа много по-велик от Роналдиньо.
Говорим си точно за Барса с Гуардиола, то твоето е все едно да обединя Милан на Саки с този Капело.
Да, бихме Барса лошо и това им е най-лошия минус за този отбор ама онзи отбор лично за мен играеше по-красив и зрелищен футбол, този сегашния обаче беше по-успешен и доминиращ, за това и както писах им двам леко предимство. И недей моля ти се сравнявай Милан от 1994 г. с този отбор на Алегри, много молим...


2006 г. знаеш как ни отстраниха, вярно, че при 0-1 не се знаеше, а и бяхме поуморени за евентуални продължения, ама пък и те може би щяха да се бъгнат психически, това обаче никога няма да се разбере заради оня немски боклук. Милан в периода 2003-2007 г. беше уникален отбор брат!



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: пeтльo]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано25.04.12 01:40



Преди 3 сезона ви бутнаха, но си взехте финала заслужено. Сега се опитаха да ви бутнат, съдбата си го върна, но се съмнявам, че Челси ще имат силите да вземат финала. Обезкървени са, а и нямат класа. Реал Мд/Байерн - Челси 63-47.



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано25.04.12 01:42



Напротив, според мен Челси играе атрактивен футбол и това се е доказвало в много мачове. За кюскане, бутане, пот и кръв според мен е абсурдно да се говори при отбори на такова висока ниво (това към Агаси), все пак това не са ти Левски и ЦСКА - всички играчи са високоплатени и световнопризнати професионалисти, които са на ти с основните елементи на техниката. Това, че в мачовете на Челси няма задни ножици и петички е отделен въпрос, но смятам, че двубои като този с Ливърпул (4:4), с Наполи тая година и т.н. в никакъв случай не са пример за грозен футбол. Просто тази тактика с катеначото беше конкретно за двата мача с Барса, аз не бих имал нищо против Хенман да играе защитно в някой мач срещу Федерер стига да спечели. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано25.04.12 01:45



ЗА този раздрънкан отбор на Чесли самото достигане на финала е огромен успех! След първия мач в Неапол, едва ли много са вярвали, че отбора може да отстрани Наполи, а да играе финал си беше научна фантастика!
Важното е, че вас ще ви чукнем на финала и ще си отмъстим за загубите, които ни нанесохте в ПШ....





Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: sky76]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано25.04.12 01:47



В ерата Аабрамович вие станахте най-успешния отбор за ФА Къп, което никак, ама никак не е малко, защото тази купа адски много я тачат на острова.





Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано25.04.12 01:52



Е то за какво ви е да сте известни по цял свят, след като сте фактори в ДИР.бг :)))

А за мача, доколкото успях да гледам, няма много какво да се каже. Картинакта на Мейджа в една от другите теми с рейса е най-тоното описание. На победителите - честито, на загубилите - не губете кураж, идва следващ тираж и така.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано25.04.12 02:00





И защо? Отборо на Кройф нямаха никакво смазващо предимство над останалите, както бе този на Пеп от 2009 досега. Какво спечелиха на международна сцена освен Уембли с тупалката на Куман? Даже и отбора с Роналдо 1997, дето взеха КНК не бе по-малко добър и зрелищен. Това за поредните 4 испански Ла Лига е ок, ама кво от това??? Не ме разбирай погрешно, наистина си беше як отбор, но значително отстъпва по класа, зрелищност, влияние, доминация, сила и дори не на последно място по масова пропаганда ( неприятно, но факт ) от отбора на Пеп. И не говоря за гърченето над Ман Ю в 2 финала, защото 1994 ги изгърчиха с 4-0 пак, а преди и вие им ебаате мамата, ама като цяло. Отборът на Барса от последните4 години бе газещ и смазващ и не съм много убеден дали това бе дело точно на Пеп, но за едно съм сигурен - Кройф сам изгради оня отбор, докато Пеп хвана една тенденция и я сърфира майсторски. Все пак Ла Масиа не е негово дело.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.