Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: A.Agassi]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано25.04.12 01:21



Много си забавен, когато Надал бие с игра 6 метра зад основната линия - "това е професионален спорт, целта е победата, стига с тоя красив тенис, кур за Фед"! Когато обаче Барселона пада, ставаме големи естети, а?



На мен стилът на Барселона не ми харесва, а напротив, дразни ме. За мен футболът не е да гледам 6000 паса по ширината на терена и как Меси вкарва сам срещу вратаря след като двама-трима защиници са се изнервили от монотонното разцъкване и са тръгнали да пресират... Не защитавам и катеначото на Челси, но с оглед на статуквото в момента си е напълно нормално - все пак ние сме шести в Англия!

Значи е сляп хейт и имаше дузпа и червен картон днес, Челси не бяха орязани през 2009, нито Милан през 2006 и т.н.?

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: Suprs]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано25.04.12 01:21



Ти срещу Барса как ще играеш? Това беше единствената възможна тактика...
Барселона не може да бъде надиграна, но както се видя, може да бъде излъгана... .



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано25.04.12 01:21



Не знам всъщност, ситуациите ги гледам на запис, мача нямах нерви да го гледам:) Но съдийство смятам да спра да коментирам, защото е по-изнервящо от гледането на самия мач, още след двата мача с Арсенал трябваше да си го реша за себе си това



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: пeтльo]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано25.04.12 01:22



Тази вечер официално хегемонията на Барселона приключи.
Калъфка в Испания,калъфка и в Европа.
Преди две години Интер показа как се прави,а тази вечер Челси го повтори.

Къде са пръскачкитееееее


Дежурния картон не стигна,дежурната дузпа не стигна.

КУР ЗА БАРСА,благодаря за вниманието

INTER PER SEMPRE

Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: sky76]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано25.04.12 01:22



не си живуркам- а живея добре като бял човек. което е много по-важно от всякакви спортни успехи и неуспехи, ок? каквото има да става- да става. аз съм зрител и фен, не съм ръководен фактор,че да го променям. за съдбата съм писал- нещата се нареждат както трябва в живота- това е.

VAMOS!



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: A.Agassi]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано25.04.12 01:25



Сори, не исках живуркането да прозвучи зле.... Бил съм в Барселона, когато биха Левски с разлика и наистина е уникален град...
Жив и здрав!!!



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: sky76]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано25.04.12 01:25



Няма спор в това, напълно съм съгласен. От мнението на Хенман излизаше, че едва ли не Челси са играли така заради червения картон, затова отговорих. Иначе съм абсолютно на твоето мнение.



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: Suprs]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано25.04.12 01:27



Да кажем, че след картона ония гадове почнаха да разцъкват вече във вратарското, преди това бяха малко по-назад



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: Henman]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано25.04.12 01:32



всеки има право на лош вкус- на мен ми харесват хубави комбинации, владеене на топката, двойни подавания, извеждане в коридор след брилянтен пас- на тебе ти харесва търчане, кюскане, бутане, борба и пот- всеки с неговото си. да ми сравняваш футбол и тенис е нелепо- колкото е нелеп и постоянния стремеж да се очерни Барса, да се умаловажи всичко, което се постигна, да се дължи на конспирации,УЕФА, съдии и т.н. щом така ви е по-леко, нека бъде така, на мен ми е все тая. емоциите, които този отбор ми е дал ще ме топлят докато съм жив. а спорта е затова в крайна сметка, нито ти, нито аз прибираме милиони и сме известни по цял свят. за нас остават вечери като тази - за мен горчива, за теб триумфална. колелото се върти- жив и здрав!

VAMOS!



Тема Re: Не знам коя е основната тема, така ченови [re: Henman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано25.04.12 01:33



Същото обаче може да се каже и за теб ;)
фен си на бързия и нападателен тенис, но нямаш нищо против на такива продукции на Челси в двата мача, просто защото те кефят, т.е. изводът е, че едното няма нищо общо с другото и всеки спортист и отбор те грабват заради различни неща, така е и с мен относно Сампрас и Надал за което много хоря се чудят как е възможно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.