Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 27.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Сега веченови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.04.12 23:13



След тая победа на техния стадион, титлата ще е много, много сладка. Роналдо си изкупи голяма част от греховете, перфектна защита, някои от контрите трябваше да бъдат доста по прецизно завършени, но напрежението си беше голямо.

Мадрид форевър, много нерви изхабих и на тоя мач, луда работа





Тема Re: Сега веченови [re: Balleta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.04.12 23:15



Тоя пък, сега ще дойде ред файъра да ти обясни, как Барса е продала мача и титлата. :)



Тема Re: Сега веченови [re: Balleta]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано21.04.12 23:18



Аре, честито, баце. Тук си единствения мадридист, който защитаваше Моуриньо (и фогела, ама той не пише вече), другите се подведоха след 1-2 загуби, дано да си тръгне след края на сезона, че се очертава доминация на Реал в Европа и Испания, ако остане. Този сезон и да не вземете ШЛ, от другата година сте фаворит номер едно за всеки един трофей.



Тема Re: Сега веченови [re: Vendome]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.04.12 23:19



не ми говори за това момченце с Капса, изобщо не чета кво пише, той си живее в някакъв собствен свят и си го обръща както му е удобно.





Тема Re: Сега веченови [re: Balleta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.04.12 23:20



Ама ти и му се връзваш? Ама нормално, все пак не се изявяваш в клуб Футбол и сие.



Тема Re: Сега веченови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.04.12 23:24



Ако вземе титлата ще остане, поне аз така си мисля. Според мен се е навил да вземе 10-та с Реал, тогава вече няма да се говори с него. Ама и днес една смяна изпраска - Кайехон за Озил 5 минутки преди края





Тема Между друготонови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.04.12 23:30



честито на Алабао, Ледо, Редо, Фогела, Значката и Онли Мадрид, тая победа на техен стадион я чакаме от времето на Зизу, Фиго и другия Роналдо, като поне на два пъти ни се изплъзна лошо



Редактирано от Balleta на 21.04.12 23:31.



Тема Re: Между друготонови [re: Balleta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.04.12 23:34



Бъркаш, бихте Барса при последната ви титла на Кампа с 1:0.



Тема Re: Между друготонови [re: Vendome]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.04.12 23:41



верно бе Баптиста, това съвсем ми беше излязло от акъла, Звяра беше големец





Тема Re: Сега веченови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано21.04.12 23:41



Е не колкото Пеп като извади Шави. Вярно Санчес малко пораздвижи нещата напред, ама като им се разреди халфовата линия и вашите контри почнах да минават около три пъти по леко.
Според мен Барса излязоха малко страхливо и не се вярваха много в тоя мач. Дали не се бях отказали вече от Ла Лига и се пазеха за втория полуфинал? Като цяло и програмата в ШЛ е една идея по добра за вас: вие имате по 4 дни преди и след Ел Класико, а те - 3 мача за 6 дни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.