Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 22.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.04.12 00:01



абе ти си доста заслепен фен на Реал


мсилех те за фен на Милан, пък то...
не съм съгласен с абсолютно всичко написано от теб, ама абсолютно с нищо. излагаш се момче, преди четеше играта, недей така.

за каква фурнаджийска лопата говориш, а?
аз отдавна казах какъв финал искам, ти стискаш палци за най-големия ни европейски противник, без коментар. така както преди стискаше палци за Интер и тук всички ти се чудиха от кой отбор иси всъщност.

Йозил - слаб ; Ди Мария - слаб. Бензема изобщо не е бил очи в очи с Нойнер в класическия вариант на това понятие и колкото пъти да се повтаря една лъжа, то тя си остава лъжа.
Моуриньо беше много слаб в този мач. Футболистите на Реал щастливо изравниха, после извадиха томахавките, трябваше да изгонят минимум един техен човек. Заслужена победа за Байерн, аз познах знака, ти беше мнооого далеч.
сега предстои поредния шамар от Барса за сПЕТциалния

Поздрави!



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Diavolo]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.04.12 00:02



кога точно е чел играта?



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.04.12 00:06



абе аз се надявам Нойер да направи един много голям мач, имам такова усещане, невероятен вратар, време му да е блесне в един много голям и важен мач за своя Байерн. И дано този път Робен наистина бъде на терена...
Тежък мач очаква Байерн, спор няма, аз се надявах на чиста победа или на победа с два гола разлика. Но пък сега ако Барса унижат за пореден път цирка, то ще им падне и тонуса на белите кърпички.





Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.04.12 00:07



Да, съгласен съм че имаше едно положение 1:1 с тези на Бензема и на Гомес. Другото беше в началото на второто полувреме, но там Карим се засуети. Не е излизане фронтално 1:1 срещу вратаря, но защитниците и в двете ситуации бяха в страни на поне метър. В крайна сметка Байерн имаха ли по-добри положения ?

Интересно е все пак да се отбележи, че и с ЦСКА М Моуриньо извади офанзивен футболист, пусна дефанзивен и получи гол. Естествено, всичко е въпрос и на шанс. Тогава КР7 пропусна 1-2 положения преди изравняването, а днес предимството на Байерн в последните минути почна преди смяната на Йозил, така че хипотетично можеше да отбелязваме какъв гениален треньор е, в единия случай приел играта назад за да освободи пространство за Роналдо да вкара втори гол, а днес да спре предимството на Байерн с още един човек в центъра на халфовата линия. Определено Моуриньо едва ли е виновен, че Коентрао беше надигран като пръв паляк при втория гол.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано18.04.12 00:12



Далеч съм от мисълта, че тия преди са били балерини. Обаче жозето дали щото и самият той си вярва, че е нещо е повече от треньор средна евро класа или не може да губи с достойнство обаче по никакъв начин не коригира тая грозна игра даже изглежда е и насърчава.
Един малък залог, че в събота ще има изгонен играч на Р.Мадрид





Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.04.12 00:14



Само че с тая игра на Реал от след гола им въпросът не беше "дали?", а "кога?" Байерн ще вкарат втори гол. Продължавам да не разбирам защо ни дадоха толкова пари за Кака', за да го държат на резервната скамейка за сметка на разни рендета и играчи със съмнителни способности. Не знам как някой може с чисто сърце да каже, че Реал са играли равностойно - точно 15 минути играха в началото на второто полувреме и после разчитаха на грешките на баварците. Жалко, че Гомез малко се беше пренавил и не им сложи заслужена тройка.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Prototype Iblis]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.04.12 00:14



то още утре може да има изгонен играч, но в синьо





Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.04.12 00:15



Фурнаджийска лопата е да пускаш емблемки на Барса с логото на УЕФА и днес да искаш червени картони и дузпи за да се следвало стриктно правилника


Фурнаджийска лопата е да се опалкваш до небесата за тази дузпа, а в другите моменти да обясняваш как Пепе сам си бил виновен за червения картон, Арсенал не бил ощетяван от съдията и т.н.
Фурнадийска лопата е да говориш как Реал имал късмет и шансът бил с тях, при положение, че Байерн нямаха чисти положения цял мач.
Иначе тия твоите какво и как си познал са ми писнали до втръсване, познал един знак след някакъв рикошет в 90-тата минута и почнал да говори, пускай се в индивидуалните игри в дира, печели и тогава говори.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.04.12 00:16



ако някой хване топката с ръце като Карвальо при 5:0, би трябвало да има червен картон, да:)



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.04.12 00:16



щото Байерн също нищо не играха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.