Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 28.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.04.12 00:19



Би ли обяснил за нас, непросветените, какво общо има това, че Барселона са получавали съдийско рамо в един или друг мач с безспорните факти, че Марсело днес трябваше да бъде изгонен? И споменаването на съответните факти по какъв начин прави някого фурнаджийска лопата?



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Maldini]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.04.12 00:19



Незнам колко мача си гледала изобщо на Реал този сезон, но още като пусна темата за това колко велик бил Кака задето направил силни 10-тина минути срещу грохналите играчи на Апоел ми стана смешно. Кака отдавна не е това, което беше и мачовете, в които играе титуляр за Реал показват защо е втора опция след Йозил.
Реал почна по-добре мачът и голът падна нелепо и против случващото се на терена, само последните 20 минути Байерн игра по-добре и пак не създаде някакви положения.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: пeтльo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.04.12 00:23



Добре де, ти не надживя ли периода, в който да вадиш отделни изрази от контекста и да си мислиш, че си открил някакво притоворечие ?
Не видя ли, че съм написал че според мен също Марсело трябва да бъде изгонен ?
Естествено, че говоря за останалите претенции на Дявола, за "дузпата" и другите два червени картона. Толкова ли си малоумен, за да не го разбереш ?





Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.04.12 00:24



е какви индивидуални игри в дира бе човек, такива отдавна няма


сега мисля да възобновя култовата Мания за европейското ама да не издавам тайни

чакай малко, ти викаш тая каратека на Пепе не беше за червен картон, а?
Арсенал бяха попиляни, нещата на са били на кантар.
Имаше решаващи грешки срещу нас, Бенфика и Челси, имало е и други такива, но не така значими.

това не е фурнаджийство... ебати критерия честно :о
разбирам да бях фен на Реал и да ме обвиянваш във фурнаджийство... Това което разбирам от поста ти е, че един вид ако финалът е Барса - Реал, аз трябва да съм за Реал, защото като фен на Милан няма как да съм за Барса заради 2006 г. и заради това което стана тази година, ама честно казано аз не ги виждам точно така нещата. Първо горещо се надявам да няма такъв финал, второ като болен фен на Милан и статистик това ще е най-кошмарния финал за Милан и както да завърши ще е зле за нас, но все пак бих избрал футбола, т.е. Барселона. Поне играят футбол, а аз съм откърмен с отбора на Ариго Саки, няма как да ме разбереш, не си гледал този отбор...
Нищо против Реал Мадрид, велик клуб с много верни фенове, които уважавам, но сегашния Реал не се вписва изобщо в моята картинка, а това че изравниха постижението на култовия отбор от края на 80-те години по вкарани голове в Примера е по-скоро жалко и трагично отколкото нещо друго.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Prototype Iblis]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.04.12 00:25



Абе батка, ти сериозно ли си вярваш, че някой би коригирал играта на защитниците си и да намали ефективността им, за да губи с достойнство ?





Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.04.12 00:28



Реал изобщо не е почнал по-добре мача, това беше капан от Хайнкес и футболистите на Байерн извозиха тези на Реал. Отлично тактическо и игрово поведение на Байерн първото полувреме. Реал игра футбол само около 10/15 минути в началото на второто полувреме, а след гола Байерн доминираше изцяло на терена. Заслужена победа за Байерн, но с най-неприятния резил, но това е положението. Реал каквото и да си говорим са твърде добри за 90% от отборите и миг невнимание срещу тях и всичко отива по дяволите.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано18.04.12 00:28



По принцип не, ама тогава не би трябвало да плаче, че почти нямал мач срещу Барса да завърши с 11, щото изглежда лицемерно.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано18.04.12 00:30



Както е модерно, +1.





Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.04.12 00:34



ОК, следващия път въпросната каратека ще бъде на Фламини, Гатузо или някой друг и ще те видим как за пореден път ще си мениш позицията. Да, смятам че в такива мачове на 10 съдии ще се случат 1-2ма, които биха изгонили Пепе.
Ето точно за това ти говоря, Арсенал бяха 35 минтуи преди края на мача напред в обшия резултат, съдията даде дузпа и червен картон, а ти сега ми обясняваш, че нещата не били на кантар



Не бе, просто ти ме обвиняваш, че не съм бил фен на Милан понеже съм викал за Интер и Реал срещу трети отбори, а сега няколко седмици след като Милан беше порязан до небесата според теб срещу Барселона ти ще викаш за тях само и единствено от хейт към Моуриньо и ми е забавно. Иначе си викай за когото искаш, на мен ми е знаеш през кое.

Редактирано от shevchenko на 18.04.12 00:36.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано18.04.12 00:36



Реал играха безидейно. Не казвам, че Кака' ще им реши проблемите, ама по смените си пролича че "сПЕТциалният" няма никакво намерение да търси победата. Странно как само ти болният фен на Моуриньо не го виждаш. Да в интерес на истината Байерн нямаха чисти положения - Робен и Гомез се погрижиха да издънят повечето атаки на баварците. Само че и Барса имаха толкова чисти положения срещу нас в Каталуния, ама тогава всички реваха как 20 удара напосоки извън вратата значело че 100% щели да ни бият и без дузпата.
Съжалявам - аржентинците не мога да ги дишам от край време. Аймар ще си остане единствения който някога ми е харесвал. Такива като Ди Мария не мога да ме впечатлят дори и Кака' и Боатенг да трябва да тичат с патерици и маски за спане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.