Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 29.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано17.04.12 23:51



Да, Реал постигнаха програмата минимум, но за пореден път не убедиха.
Громят само слабите отбори в Примера, в лигата супер късмет и смешни отбори, но ето ти мач с Байерн и загуба, а с Барса няма смисъл да коментираме.
Като цяло европейския клубен футбол е в сериозна криза според мен и това не го казвам от днес за утре, тенденция от няколко години насам. В момента имаме два коня и една огромна пропаст след тях.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано17.04.12 23:53



да бе Жълт, моля ти се...
за дузпата ок, не споря, казвам само, че това е дузпа, а не онова което се свири срещу нас в Барселона.
като цяло съм съгласен, че Уеб се справи добре, но трябваше да изгони Марсело. Ама споко тия пропуснати червени картони сега ще ви ги избоцат в Ел Класико на куп.





Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано17.04.12 23:53



да, а в Италия, Милан мачка отбори -страшилища, нищо, че лига Европа ще и сменят името на лига Еспаня, говориш ала бала без да мислиш изобщо.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано17.04.12 23:54



не се съмнявам, там има отделни правила за нарушения





Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано17.04.12 23:55



Не е истина за сетен път каква фурнаджийска лопата си. Сигурен съм, че ако финалът е Реал - Барселона, то много бързо ще забравиш за дузпата на Неста, така както забрави за отменения гол на Шевченко през 2006 и с години ни обясняваше какви ултра турбо магьосници са Меси и отново ще сложиш червено-синята фланелка.
Според мен Уеб прекали по едно време с картоните, което не е характерно за него и затова в края беше в неловка ситуация дали да изгони някои играчи на Реал. Марсело трябваше да бъде изгонен, но тук предимството за белите е че ще може да играе в реванша и евентуално финала, а не за съответния мач. Другите претенции за картони за мен са смешни, дори на Алонсо първия не разбрах за какво беше, то тогава Коентрао получи също ж.к. По същата логика и на Робен картонът беше за влизане с бутоните напред. За мен да се дават директни червени картони за него и Рамос е малко прекалено, все пак става дума за борба за топката, виж Марсело трябваше да получи червен. Голът за Байерн можеше да бъде зачетен, можеше и да бъде отменен, дузпи нямаше.

Сержо Рамос направи трагичен мач, изпусна един път Гомес и направи две перфектни асистенции (на Рибери за гола и едно подобно на Гомес, но Марио тогава не вкара) от които по чудо падна само един гол.

Незнам за какъв късмет за Реал говориш при положение, че Йозил два пъти изведе Бензема сам срещу вратаря, а при голът Роналдо трябваше да вкара много по-рано. Головете за Байерн паднаха доста щастливо. Очаквах повече от Байерн, и доста по-смела игра на Реал в последните 20 минути. Реванша е 60/40 за Реал, проблемът е че отбора прекалено лесно допуска голове, и това не е от вчера, а напред няма човек, на който да можеш да разчиташ че от едно положение ще вкара един гол.
Барселона много трудно ще победи Байерн в един мач на Алианц Арена.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано17.04.12 23:57



ок де, ти самия пусна тема за огромната пропаст между Реал и Барса и останалите...
лига европа не е това което беше едно време купата на УЕФА, аз ако бях щях да го закрия този турнир и да направя само един голям европейски турнир или пък да увеличат там наградния фонд и регламента да се промени, че сега този турнир не се приема насериозно. испанските отбори просто случиха на момента, миналите сезони и самите испански клубове също подценяваха този турнир.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано17.04.12 23:57



Реал определено са фаворит, но да не забрявяме, че последния път, когато Байерн би в елиминация Реал с 2-1 като домакин ги отстрани. Верно други са отборите, но Байерн са по-добри от ония дървари 2007. Освен това през 2010 с по-слаб отбор от Ман Ю ги отстрани пак след 2-1 първия мач и 2-3 на Трафорд след 0-3. Просто не се дават докрай. Така че за мен предимството на Реал е не благоприятния резултат 1-2, а със състава, който разполагат да ги пометат на Бернабеу. 65-35 Реал.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.04.12 00:00



Кога Бензема точно беше сам срещу вратаря без да има защитник до себе си? Един изстрел под гредата направи и Нойер го изби, но същото положение имаше и за Гомес и естествено Касияс по същия начин спаси. Роналдо освен при гола цял мач не шукна, за пореден път в супер важен мач за Реал изчезва. Като цяло повече се очакваше, да, ама от Реал, не толкова от Байерн.




Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: Prototype Iblis]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.04.12 00:00



Тия играчи, които ги изкараха въпросните картони преди Моуриньо бяха първи техници, а сега той ги направи дървосекачи.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.04.12 00:01



Моу обърка мача тотално - смяната Марсело - Озил изобщо не я разбрах, да не говорим, че Марсело е в трагична форма напоследък и е много изнервен и рисков. Трябваше да си смени традиционно Озил с Кака и това е, после пусна Гранеро за Ди Мария да пази резултата, Реал съвсем се дръпнаха назад, иначе когато играеха се виждаше, че могат с лекота да доминират. Реванша е много опасен - Реал се сдухват, ако не вкарат бързо гол, когато такъв им е нужен и ако Байерн устоят до около 65-та, 70-та на равен нищо не се знае.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.