Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 30.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.04.12 01:29



За петела не знам, но аз двоен стандрат на дявола не виждам


едното няма нищо общо с другото, различни мачове, различни ситуации, червения картон на Рамос или Пепе какво общо имат със ситуациите на Барса - Милан не знам, честно. :о

ПСЖ са лузърчета, а аз не съм фен на треньори, напротив искам Монпелие да спечели титлата във Франция, защото играе невероятен футбол, най-красивич във Франция този сезон. На ПСЖ бях фен навремето когато имаха Уеа, Раи, Герен, Джоркаеф и Жинола и играеха футбол - шампаня ;)
Имаха малшанса обаче да се изправят срещу гранде Милан на Капело.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано18.04.12 02:02



Е как да нямаха Байерн положения, сам казваш по-горе, че Рамос направи перфектна асистенция на Гомес, ама той я би дърводелски над вратата, това беше най-чистото положение в мача. Иначе Байерн си заслужиха победата защото я търсеха през целия мач. Видя се, че Реал могат да ги надиграват когато решат, но Жозе подходи необяснимо страхливо, особено със смените в края.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: HYanev]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано18.04.12 05:57



Резултатът не е изенада. Байерн имат точно 2 загуби на Алианца през този сезон. В първия си мач срещу Мьонхенгладбах и срещу Дортмунд (можеха и да го вземат). Всичко друго - победи. Като цяло и Реал играха прекалено консервативно. Моу не може да ги кара да играят така. Това не е Интер или Челси и културата е сбъркана в този отбор.

Обаче като гости са слаби и Реал ще ги смачка. Баварците трябва да направят някакъв подвиг като с Фиорентина или Манчестър.



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: shevchenko]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.04.12 08:34



Моето пате? И ти ли стана педал, вече във всеки клуб има по един поне, баси...

Дявола може и да харесва Барселона, но не повече от колкото ти Моуриньовите отбори, ама ти ще си признаеш ли, че харесвам вече Мадрид повече от Милан?:) И така и не разбрах по какъв начин дори аз, истинският признал си фен на Барселона, ако беше критикувал съдийството снощи, това трябва по някакъв начин да засяга Барселона, при положение че играят два съвсем различни отбора...



Тема Абе слаби били като гостинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор HYanev ()
Публикувано18.04.12 10:21



Това е полуфинал в ШЛ брат...

И с оглед на Марсело/Контрерао/Арбелоа които са им крайни бранители ще има много проблеми за реал.

Рибери/Робен си правеха ташак с тях айде вторият дори нямаше ден..Тоя контрерао като се сетя , че струва 30 милиона евро лошо ми става :)



Тема това е заради кражбата !нови [re: HYanev]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано18.04.12 11:21



затова играха толкова слабо реал, били са в шок !

сега барса ако са пичове, ще пуснат троянски кон в съблекалнята на мърдите , да открадне лосиона за пъпки и гела с мокър ефект на Гейналдо, както и ролките за студено къдрене на Марсело и всичко ще е на 6 на Кампа !





Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: HYanev]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано18.04.12 12:02



Всички прогнози са излишни! ЦАРЕ БАРСА могат да загубят поредния КЕШ само от някакви извънземни галактики, но не и от Челси, Байерн или Мадрид. Разликата в класата е много голяма. Няма европейски отбор в момента, който да излезе и да прави играта си срещу БАРСА.

Днес равенство 2:2 или 1:2 за БАРСА. На реванша Челси ще бъдат премазани с 4 гола.

Колкото до другия мач - браво на БАЙЕРН! Гомез прееба своите, жалко че нямаше ден, иначе Байрен вече щеше да се е класирал. Изключително немощен, безидеен и тромав Реал М!

Не искам и да си помислям какъв страх тресе сега Мадрид преди Ел Класико в Неделя. БАРСА ще се подиграе с Мадрид, като числото 5 отново ще грее на таблото, но си мисля че няма да спрат този път само до 5!


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Редактирано от tonzosjustice на 18.04.12 12:02.



Тема Re: Един много слаб Реал Мадрид.Потресен съмнови [re: HYanev]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано18.04.12 12:08



+1



Тема Re: Прогнози Байерн - Реал Челси - Барсанови [re: tonzosjustice]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано19.04.12 03:53



1-0 в крайна сметка! :о Ел Класико е в събота ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.