Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 03.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Обаче много сте забавнинови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.04.12 15:59



особено фенките на Милан и Деволо. Абе ние мадридистите откога ви ги разправяме тия неща, но трябваше да дойде тоя мач да разберете прийомите на момчетата от Катуня


Даже мисля дружно ви пожелахме да го изпитате още, като се паднахте с тях в групите.
Гледам Деволо от надъхан техен скрит фен, пуснал не една и две възхваляващи теми, сега им измисля прякори и пукса вицове и колажчета. Има напредък има, следващата стъпка е да скъсаш и изгориш публично синьо-червената фланелка
Отделно само една седмица, след като се изясни, че 99% от миланистите викат за Барса в мачове с Мадрид, сега става ясно, че и те се присъединяват в борбата със злото заедно с феновете на Челси, Арсенал и Интер, всички опитали да играят срещу галеника на УЕФА



Тема Re: Обаче много сте забавнинови [re: Balleta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.04.12 16:03



Я не категоризирай фенките, мен някога да си ме видял да кажа добра дума за Барселона

?



Тема Re: Обаче много сте забавнинови [re: Balleta]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.04.12 16:05



Ами извинявай, аз мачове на Барса по принцип рядко гледам, да не кажа, че този сезон съм гледала само тия с Милан.



Тема Re: Обаче много сте забавнинови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.04.12 16:10



имах предвид Нера и Малдини, теб те знаем, колко харесваш Пуйол





Тема Балет,нови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.04.12 16:19



никой от миланистите не се е лъгал за побутването на Барса :), дори Дявола при все прехласванията към тях. Просто Моуриньо е твърде отвратителна алтернатива, когато не си лично засегнат. Коментирал съм много ситуации на Реал - Барса, като мисля не съм залитал. Казах вече и за недадените дузпи на Барселона в Милано, тук първата дузпа също си е ясна и никой не е мрънкал, съгласих се и че Барселона с оглед на нещата като цяло повече заслужаваше и заслужи да мине напред. Просто обаче вече не се търпи тва "побутване" зорлем да не стане някое фалче, някое прецакване. Както беше и при вас миналата година на реванша като изравнихте, имаше отменен гол, дето за мен беше чист, ама 1:2 ако беше и ставаше драмичка. Затова лично аз за един мач ше преглътна Моуриньо, ако фанете да ги биете на финал за КЕШ.






Тема Re: Обаче много сте забавнинови [re: Balleta]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано04.04.12 16:54



Не че нещо, ама на мен Барса ми бяха противни и като Галактико не можех да ги дишам. Кога си ме видял да кажа и една добра дума за тях? За мен в Испания има само един отбор и това е било и винаги ще бъде Валенсия (тази година най-после ги видях и на живо като играха със съседите от ПСВ).
А докато разни хора последните години припадат по играта им, аз винаги съм твърдяла, че за мен 5000 паса напряко на терена и връщания на Валдес през 2 минути не са красив футбол.
Честно, ако намериш един мой положителен пост за Барса през последните 9 години, ще съм много изненадана. Колкото и да ми бяхте противни като купихте Кака и Роналдо, пак ви подкрепях в дербитата, дори и когато падахте с по 5-0. В тоя клуб само Дяволо от нашите май изпада в лирични отклонения по джуджетата.



Тема Re: Обаче много сте забавнинови [re: Maldini]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.04.12 17:14



може и така да е, просто не знам защо се учудвате, че фалове за Барса се свирят наляво и надясно, че постоянно мрънкат, скачат и манипулират съдиите, че Бускетс е един от най-големите симуланти евър на играта, заедно с Алвеш и Масчерано и разни такива неща, които се знаят от доста време. Отделно прецедентите при Барса винаги са били в повече, те са нещо като Шумахер във Формулата, създават се прецеденти в тяхна полза - ''пресичат виртуалната финална права, която минава през пит-стопа и побеждават от бокса''


Това феновете на Арсенал много добре го знаят, а театъра който сътвориха срещу нас още се помни, като един от най-жалките, провокатовни и симулативни мачове евър

Иначе е ясно, че са класа над вас, а и почти всички останали



Тема Като го налапаш на финаланови [re: Balleta]  
Автор HYanev ()
Публикувано04.04.12 17:26



Ще те питам дали ти е забавно :Д



Тема Тошевнови [re: HYanev]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.04.12 17:31



баце, я кажи ти на кого си фенче, че се объркахме тука всички вече, глорихънтърче си падаш а, ама скоро не си пускал тема за Меси, изоставаш майна


Много ме кефиш как се лигавиш на Барса и Месинката, забавен си, обичал си Милан казваш ?



Тема Re: Тошевнови [re: Balleta]  
Автор HYanev ()
Публикувано04.04.12 17:34



Да като дете ми харесваха. Те бяха единственият отбор общо взето дето даваха по Ефир 2 :).


Споко ще пусна тема за Меси след финала като разпори мрежата на Байерн




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.