Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 28.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Барса са жалки  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано04.04.12 01:55



Бихте ни и играхме зле, обаче Барселона е жалък отбор, на който фаулове се свирят за щяло и нещяло. Никога няма да бъдете голям отбор заради такива путкенски изпълнения като тази вечер и на полуфинала 2009. Надявам се в случай, че с късмет и побутвания се промъкнете до финала, там Реал или Байерн да ви сложат заслужена тройка.

По-жалък носител на ШЛ не мога да се сетя да е имало, ама да знаете, че вересиите се връщат.



Тема Re: Барса са жалкинови [re: Maldini]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.04.12 01:56



ти си жалка и гадна хейтърка. засрами се...

VAMOS!



Тема Re: Барса са жалкинови [re: A.Agassi]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано04.04.12 02:00



Не отричам, че играхте по-добре, обаче такива дузпи само на вас се свирят!

Спрете да се лигавите и да мрънкате на рефера, пред вас дори Пипо Индзаги изглежда като света вода ненапита.



Тема Re: Барса са жалкинови [re: Maldini]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.04.12 02:01



ок ок. гроздето е кисело. като направите отбор пак, може и да ви обърнем внимание- засега яжте каталунски уй. ВИСКА!

VAMOS!



Тема Re: Барса са жалкинови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.04.12 10:18



Както винаги с железни аргументи. Не ти отива на претенциите, ма ти си знаеш.




Тема Re: Барса са жалкинови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.04.12 10:24



Па какво по-железно от един барселонски ...





Тема Re: Барса са жалкинови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.04.12 11:21



с какви аргументи да отговарям на тема "Барса са жалки"? когато се говори сериозно и за футбол, може да има дискусия, аргументи, факти и т.н
когато се сере наред и се говорят глупости- се отговаря по същия начин.

VAMOS!



Тема Re: Барса са жалкинови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.04.12 11:23



Само дето никой специално на теб не ти казва "яж кур" например. И най-малкото повечето, на които го казваш това, ги познаваш, а не са просто някакви никове в пореден форум.




Тема E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: Maldini]  
Автор HYanev ()
Публикувано04.04.12 11:24



САмо това , че си жена ми е ясно колкото разбираш от футбол :). Железния аргумент извади Барса са слаб отбор и жалки ... На това не знам как се отговаря направо хахахахаха



Тема Re: Барса са жалкинови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.04.12 11:26



в момент на афект може да се кажат и по-груби думи или ти никога не си нагрубявал хора от клубовете, които познаваш?

VAMOS!



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: HYanev]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.04.12 11:27



А на железния аргумент за жените как се отговаря, ще ме просветлиш ли, о, познавачо?



Тема Re: Барса са жалкинови [re: A.Agassi]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.04.12 11:28



Момент на афект, така ли? Не ти вярвам, никак даже.



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: HYanev]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.04.12 11:31



Е ти го поредния разбирач

Айде четете мненията и престанете да гледате половите различия.



Тема Re: Барса са жалкинови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.04.12 11:31



Не. Псувал съм единствено Бай Хуй, който си го е заслужил с изказвания по мой адрес.




Тема Re: Барса са жалкинови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.04.12 11:32



ок, отче. може ли да се изповядам при Вас?

VAMOS!



Тема Re: Барса са жалкинови [re: joy_r]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.04.12 11:33



слабо ме вълнува дали ми верваш или не. провокира ме с неадекватните ти изказвания и ти отговорих в клубарски стил. на живо не бих си го позволил, но както и да е...

VAMOS!



Тема Re: Барса са жалкинови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.04.12 11:33



Спести си иронията за някой друг.






Тема Re: Барса са жалкинови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.04.12 11:34



както кажеш...

VAMOS!



Тема Re: Барса са жалкинови [re: A.Agassi]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.04.12 11:41



Сега ще ти го обясня така- мен лично не ме вълнува дали ме псуваш, дали ме наричаш грозна, особено след като си имам огледало вкъщи, с което да те опровергавам колкото често си искам, дали ме наричаш розов ник и прочее. Но изказвания за родители на когото и да било, не знаейки каква е ситуацията във въпросното семейство, са грозни, гнусни и малоумни. Познавам един потребител, който онези ти два поста биха наранили, и то много дълбоко...
Дадох ти кредит да си бил на черешата, докато се вихреше малоумно, макар и да не ми се вярва, явно толкова си можеш





Тема Re: Барса са жалкинови [re: joy_r]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.04.12 11:43



пиши си, не ми пречиш



VAMOS!

Тема Re: Барса са жалкинови [re: A.Agassi]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.04.12 11:56



Много ясно, ти сам си пречиш





Тема Re: Барса са жалкинови [re: joy_r]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано04.04.12 12:02



аха, ама ти каза ли му?

VAMOS!



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: HYanev]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.04.12 13:52



В отговор на:

САмо това , че си жена ми е ясно колкото разбираш от футбол




Жените в дирските клубове разбират адски много, специално Малдини е класа отвсякъде и е много, много напред с материала във всяко едно отношение за което се сетиш, тъй че не се изказвай неподготвен ;)



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: joy_r]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.04.12 20:02



В тоя клуб от жените само Алабао и Малдини са доказали през времето, че разбират от футбол.

Опа, пропуснах Нера.

Редактирано от Vendome на 04.04.12 20:03.



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: Vendome]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.04.12 20:11



Не пропускай капитана, моля

. Всъщност изброй всичките Баби Яги без мен и няма да сбъркаш :).



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: Vendome]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано04.04.12 20:12



Не забравяй и капитанката, макар че тя май не пише редовно тука горе долу от последната ви КЕШ. А Джой просто пише по-рядко (както и аз де до скоро) и то с такава малоумна агресия как да не му е тъпо на човек да пише.



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: joy_r]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано04.04.12 20:33



Така като гледам мислим еднакво. Както каза Венабили по случай фантомгейт - не сме случайно в един отбор.



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: Maldini]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.04.12 20:43



Е аз визирах активните юзъри.



Тема Мухахахаханови [re: Maldini]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано04.04.12 21:06



Как ми е на езика да ви тегля по една зверска сочна майна




БАРСА РУЛЗ!!!

ХЕЙТЪРИТЕ ДА ГО ДУХАТ!!!

НАВРЕТЕ СИ ГО!

МЕРСИ!

БАРСА КАМПЕОН!!!


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: Maldini]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.04.12 21:12



Така си е





Тема Re: Мухахахаханови [re: tonzosjustice]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.04.12 21:18



Ако Милан беше великият, уникален, безспорен фаворит с бог в редиците си, играещ смазващ и там квото се сетиш футбол, и спечелеше по този начин мач в ШЛ, щеше да ме е срам, честно ти казвам. Ти си седнал да се гласиш да теглиш сочни майни. Айде, направи го,като си толкова мъж.



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: Vendome]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.04.12 21:20



И Гама също, нищо, че не е активен юзър и не пише коментари - спомням си миналата година какво мазало правеше в ПМЛ, даже се майтапехме, че е достатъчно да й се избият четири прогнози, та да се победи отбора й



Хенди също, тя пък беше голмайстор на ПМЛ. Изобщо трябва никога да не е говорил човек с жена, която наистина се интересува от футбол, за да прави такива несъстоятелни изказвания като горните



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: nerra]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано04.04.12 21:30



По-скоро, по принцип да говори така трябва "никога да не е говорил човек с жена".



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: joy_r]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.04.12 21:37



Кой е на сигата? Прилича на младия Брандо.



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: nerra]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.04.12 21:38



Повтарям се, ама имах предвид активните в ЕФУ в последните 2 години.



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: Vendome]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.04.12 21:57



Ето затова се е подписвал като Брандо през 50-те, зарад такива като теб, незнаещи, че хващат по-голямата бъдеща легенда

. Младият Нюман е това, по време на снимките на The Hustler.



Тема Re: Мухахахаханови [re: nerra]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано04.04.12 22:08



Виж сега, лично аз вчера по време на мача бях на 3D на Стамболийски, защото бях убеден в победата на БАРСА!

Второ, обичам БАРСА от дете и не може някой така да ми сере по отбора, ако се сещаш, защото си много интелигентна жена, която уважавам.

Трето, не може само от един мач, било дори 2 или 3...да казваш или правиш генерални долни изводи.

Четвърто, срещу БАРСА отборите мислят как да рушат, вместо да градят. Затова приказки за съдии...ами стига рев де, омръзнаха ми онезе бели пепеляшки от Мадрид, които години наред тъпчем и влачем по терените.

Пето, Милан ги уважавам много, след РОМА, са ми вторият отбор в Италия. Успех им желая!


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: joy_r]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.04.12 22:12



Не го познах на снимката :)) Но Брандо е номер едно :)



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: Vendome]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.04.12 22:41



Въпрос на гледна точка, в Холивуд друго ще ти кажат

. Аз много харесвам и Марлон.



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: joy_r]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.04.12 23:00



Марлон е революция в актьорската игра :)



Тема Re: Мухахахаханови [re: tonzosjustice]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.04.12 23:04



Къде видя генерален долен извод пък ти, много чувствителни се извъдихте феновете на Барса



Това, което видях вчера, не беше поведение на шампион. И Милан нищо не са рушили, до втората дузпа мачът беше супер интересен, нападателен и ето затова ме е яд, че така опропасти съдията нещата.

На теб щом ти е кеф да биете по този начин - продължавайте все така.



Тема Жалък си тинови [re: Maldini]  
Автор smaragdus ()
Публикувано04.04.12 23:06



Ти си поредното недостойно създание в този форум, неспособно да признае превъзходството на съперника. Явно нямаш ни чест, ни срам.

Инак Милан игра на върха на възможностите си, докато Барселона игра пестеливо и дори слабо. Разликата в класата между двата отбора е огромна.

Ако няой е жалък, това си ти.



Тема Re: Жалък си тинови [re: smaragdus]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано04.04.12 23:37



Първо, ако не забелязваш само ти ми говориш в мъжки род.
Второ, за разлика от теб мога да преценя кога Милан играе на върха на възможностите си, защото ги гледам почти всяка седмица. Когато видиш повече един мач на Милан в годината, тогава коментирай кой е играл на върха на възможностите си! Играхме слабо, а и половината отбор е контузен.



Тема Re: Жалък си тинови [re: Maldini]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано05.04.12 00:10



Ма кво му обясняваш

той оби4а да си говори наизустКато по4не да си говори едно и също и няма зна4ение дали е прав,важното е да си вярва



Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: Vendome]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано05.04.12 01:05



Пол е връх на човешкия дух





Тема Re: E Барса ако не е голям отбор не знам кой е?:)нови [re: Vendome]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано05.04.12 03:44



Сега ще ме карате да излизам от пенсия и да пиша



Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Жалък си тинови [re: Maldini]  
Автор smaragdus ()
Публикувано05.04.12 06:29



Добре, ще ти говоря в женски род.

След първия мач в Милано не чух оплаквания от миланистите, че съдията е помогнал на Милан, че Милан е съдийски отбор, а в този първи мач имаше не една дупза, а две. И въпреки това, аз нарекох съдийството тогава нормално. А сега, при явно нарушение на Неста, миланистите надигнаха вой до небесата как съдиите подпират Барса. Наясно съм, че в този форум няма нормални привърженици на Барса и Реал (с изключение на Тошев), но си мислех, че миланистите са по-обективни и по-умерени (изключвам Шевченко, от когото подобни неща не очаквам).

Всеки играе колкото му позволява съперника. Барса не е Новара или Чезена. Да се сравняват мачове от италианския шампионат с тези от Шампионската Лига намирам за неуместно. Не харесвам Алегри, но му признавам, че е способен да извади максимума от играчите (повечето, доста посредствени), с които разполага. Ако аз бях на мястото на Алегри щях да сложа Бонера вместо Неста и щях да пусна Макси Лопес доста по-рано, но и това едва ли би имало особено влияние за крайния изход. В двата мача Милан почти нямаше голови положения, а на Камп Ноу имаше моменти, когато му беше трудно да излезе от географската ширина на наказателното поле. Контузени играчи има и в двата отбора, да отбележа от титулярите Силва и Касано и Вия и Абидал.

За мен Барса не е във форма, игра слабо и в двата мача, нямаше я ширината в атака, Фабрегас и Шави са неузнаваемо слаби, а незнайно защо Гуардиола продължава да тероризира Педро, който за мен е по-добър и от Куенка, и от Тейо, и от Санчес. Милан подходи изключително дефанзивно в двата мача защото Алегри разбира, че този Милан не е в състояние да се надиграва с тази Барса и ако бе опитал нещо подобно, разгромът път щеше да бъде сигурен.

Виждам, че в този форум върлува пристрастието, грубостта и простотията (до сега не съм видял някой да си признае, че любимият му отбор е бил подпомогнат от съдията, но случи ли се обратното, воплите и клетвите са порой), тъй че вече не виждам смисъл да изказвам мнение и да вземам отношение.

Инак, аз не симпатизирам нито на Милан, нито на Барса.



Тема Re: Жалък си тинови [re: smaragdus]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.04.12 10:10



Ми явно не си чел/слушал, щото тук лично аз писах, че за Барселона имаше две дузпи, мачът го гледахме в компания и с фенове на Барса и на място го казах. А като в този форум "върлува пристрастието, грубостта и простотията", можеш да не пишеш - щом па не те кефи какво говорим. И според мен малко прекалено ревеш непрекъснато за Емери и сегашните играчи на Валенсия, но пък си фен и съответно е редно да показваш повече емоция.




Тема Re: Жалък си тинови [re: alessandron]  
Автор smaragdus ()
Публикувано05.04.12 12:18



Не съм в състояние да чета всичко написано тук, а и не ми е цел. Проспуснал съм да прочета коментара ти, съжалявам.

Който гледа и един мач на Валенсия и разбира поне малко от футбол, веднага ще му стане ясно що за треньор е Емери. Вече не го коментирам, безсмислено е, а и се уморих. Докато този е на Местая, не се интересувам от Валенсия. Мачът със Сарагоса преди около две седмици (1-2 у дома срешу срещу 10 от намиращия се тогава на последно място отбор) илюстрира некадърността на жалкия баск. Емери не го иска нито публиката (белите кърпички на Местая са показателни), нито играчите. Националите на Валенсия играят страхотно в национаните си отбори, докато са безобразни в клубния си отбор. За разлика от Алегри например, който може да изстиска всичко от футболистите си, нещастникът Емери превръща своите в неузнаваемо слаби, в сенки.

Вече няма да пиша нито за Валенсия, нито за нещастния и треньор. Дали тази вечер ще отпаднем от АЗ Алкмаар или Реал ще ни разгроми, вече ми е безразлично. Докато Емери е начело на Валенсия повече няма да гледам любимия си отбор, много пъти се заричах, но този път спирам. Президентът Йоренте може и да разбира от финанси, но от футбол явно няма представа щом още търпи Емери. Накрая ще изгуби повече пари като Валенсия не се класира за шампионската лига отколкото ако сега плати компенсацията на Емери.

Колкото до Барселона, от няколко месеца играта и никак не ми харесва, но тъй като другите полу-финалисти са три от петте най-омръзни ми отбора (липсват Интер и ПСВ Айндховен, а напоследък имам непоносимост и към Манчестър Юнайтед), предпочитам те да вземат купата.

Напълно си прав, не само мога, но и трябва да не пиша в този форум. Надявам се, че това ще е последното ми изказване.

Късмет за Милан и всичко добро.



Тема Re: Жалък си тинови [re: smaragdus]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано05.04.12 13:04



недей така се врътва, то по тая логика аз трябваше да съм спрял да пиша 21239 пъти някъде ;)
Определено има какво да споделиш и мненията ти са интересни.



Тема Re: Мухахахаханови [re: nerra]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано05.04.12 14:02



Определението "жалък" е просто един пример за изказване от нисък клас. Понеже съм ерудиран и с много голяма култура, мога да ти направя подробен анализ на този пост, но за глупости не си хабя нервите! Айде със здраве!


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Мухахахаханови [re: tonzosjustice]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано05.04.12 15:06



Интересно как реши да се хванеш единствено за думата, която не ти харесва и да се фръцнеш, а не обърна никакво внимание на думите ми и на това, което те питах.



Тема Re: Мухахахаханови [re: nerra]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано05.04.12 20:39



Пишем с различни езици :) Аз не те разбирам, ти не ме разбираш, е квит сме




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Мухахахаханови [re: tonzosjustice]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано05.04.12 20:42



Не, Тонзе, ти нямаш теза, която да разбера, защото единственото, на което наблягаш, е че някой си нарекъл Барса жалки, а всичко останало удобно подминаваш.
Да ти кажа, аз ако така реагирах на обидите към Милан, отдавна да съм си прерязала вените





Тема Re: Жалък си тинови [re: smaragdus]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.04.12 21:32



Като ти чета поста имам чувството, че според теб е по-добре Роналд Куман да се върне


Колкото до Барса, имам чувството, че отново ще спечелят ШЛ тази година, дано греша


Предавам се, ще акам!

Тема Re: Мухахахаханови [re: nerra]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано05.04.12 22:59



Охохо как си играеш добре с думите :) Обиграна дама си, показваш определени качества и техники на минипулация



Но няма да ти правим профил, тва пари струва


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Мухахахаханови [re: tonzosjustice]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано06.04.12 02:59



О ти не знаеш за каква манипулация става дума - завчера накара Капитана да се оглежда подозрително и да го обливат вълни от студена пот.



Тема Re: Жалък си тинови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (Урофил)
Публикувано06.04.12 03:24



то по тая логика аз трябваше да съм спрял да пиша 21239 пъти

+ 1 пъти...



Точно така ДяволЕ! Точно така. Силните падат и стават!



Тема Re: Жалък си тинови [re: lchWill]  
Автор TheExorsist (Урофил)
Публикувано06.04.12 03:27



Байрен ше спечели, ама като нищо купата.



Тема Re: Мухахахаханови [re: nerra]  
Автор TheExorsist (Урофил)
Публикувано06.04.12 08:32



Моля те не си режи вените, щото Тонзо не би могла да бъде кметица на Левуново.



Тема Re: Мухахахаханови [re: tonzosjustice]  
Автор TheExorsist (Урофил)
Публикувано06.04.12 08:38



Не е с различни езици. С ЕДИН език е и само с твоя!

Пускай го!!!



Тема Re: Мухахахаханови [re: Maldini]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано06.04.12 11:33



Наивно момче




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Мухахахаханови [re: TheExorsist]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано06.04.12 11:34



Абе Нерра верно ли е кметица или си правите майтап тука




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Мухахахаханови [re: tonzosjustice]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.04.12 14:03



И това е дама, Тонзе, и това - ма ето защо не ти върви с жените - ти просто не ги разпознаваш






Тема Re: Мухахахаханови [re: alessandron]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано06.04.12 17:04



Сандро не внимаваш - като адаша ти при втората дузпа! Тонзос за Капитана говореше в случая, а за него досега информациите са, че е от мъжки пол.



Тема Re: Барса са жалкинови [re: Maldini]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано07.04.12 04:46



Жалки са естествено, винаги са били жалки



Успех Стенли!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.