Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 28.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема бреейййй , какъв ли порой е валял над Милано ?!  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано28.03.12 21:59



толкова тежък, мокър и хлъзгав терен..колко ли кубици вода са отишли за напояване ?!
сега миланското ВиК като му льосне една тлъста сметка на Силвио и ще има уволнения, ебаси !

изключително смешен и селски номер от страна на домакините !
това е напълно в стила на някой тимец от родната А група, но щом и най-титулувания клуб в Европа се опитва да спира Барса по този начин, наистина е много жалко...

Върха на иронията ще е ако хлъзгавия терен попречи на Милан да вкара или Барса вкара, ако някой защитник на Милан се подхлъзне....

От такива простотии обаче най-много страда обикновения зрител, защото качеството на футбола пада значително...

срам за Милан !





Тема Re: бреейййй , какъв ли порой е валял над Милано ?!нови [re: ResurrecteD]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.03.12 00:38



Абе не знам за терена, ама сме далеч-далеч от истината. Че нямаме и късмет с контузиите, така е, ама и с всичките си играчи на линия пак трудно можехме да се надиграваме. Барселона и те второто полувреме спаха, но пък първото чиста дузпа не им дадоха, второто пак имаше нарушение на Месба срещу Пуйол при един корнер, дето го държеше за фланелката. Иниеста не знам що толкова слабо игра, реално Меси само блестеше, както и Шави донякъде. Абе квото и да говорим, позорно е такова поведение в Милано и клизмарско пазене на резултат - много слабо играхме, това не приляга на Милан.




Тема Re: бреейййй , какъв ли порой е валял над Милано ?!нови [re: ResurrecteD]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано29.03.12 00:48



На кой му пука за обикновения зрител?
Ти набара последната дупка на кавала.



Тема Жалка работанови [re: ResurrecteD]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано29.03.12 00:54



След това защо Тиаго Силва иска да ходи в Барселона и бил поласкан от интереса :).



Тема Re: бреейййй , какъв ли порой е валял над Милано ?!нови [re: alessandron]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано29.03.12 00:59



Опитай се за момент да си представиш отбора на Барса без Меси,Иниеста,Шави ,Сан4ес,Пуйол,Пике а от останалите половината да играят на инжекции или току що завърнали се от контузии и ще разбереш 4е този резултат не само не е срамен а е дори много добър ,с този състав в този момент това е максимума

Милан не успя до сега този сезон и 2 ма4а да играе с един и същ отбор а Барса в този си вид(80 %) играе от години



Тема Re: Жалка работанови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано29.03.12 01:01



Ми той и Гонзо иска в Барса ама няма





Тема Re: бреейййй , какъв ли порой е валял над Милано ?!нови [re: alessandron]  
Автор nerra ()
Публикувано29.03.12 01:09



Много прилично си играхме, айде сега, предвид осакатения състав и дедовците по терена, извлекохме максимума от ситуацията. Реално първата част на първото полувреме, без началните минути, Барса ни нагънаха, но след това успяха да поизнесат играта напред. Сега, че имаме некадърни нападатели е отделен въпрос.



Тема Re: бреейййй , какъв ли порой е валял над Милано ?!нови [re: ResurrecteD]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано29.03.12 03:48



не знам къде го виде това, аз такова нещо изобщо не видях и не ми направи впечатление, а и на никой от компанията не му направи впечатление, а иначе сигурно знаеш, но Джузепе Меаца отдавна е известен като картофената нива на Европа... Теренът тук винаги е бил тежък.
Несериозно (меко казано) е да си мислиш, че някой нарочно е напоил терена, за да е хлъзгаво и тежко и хипер техничните футболисти на Барселона да не могат да разцъкват до припадък.



Тема Re: бреейййй , какъв ли порой е валял над Милано ?!нови [re: jabar]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано29.03.12 03:55



Слаб мач като цяло. И двата отбора играха под нивото си. С тази формация с която излезнахме е истинско чудо, че не загубихме, жалко само, че толкова некадърници има отпред, че като нищо можехме и да бием/да ги излъжем. Най-много ми харесаха Антони в този мач. Интересно, дедовците Амброзини и Зеедорф издържаха до края! Бонера като го видях да влиза вместо Неста се уплаших много, но и той се включи много добре. Общо взето всичките проблеми за Милан дойдоха през първата част. Но и ние изтървахме отлични възможности след пропуски на Робиню и Златан. На Барса можеше да им дадат дузпа между другото... Топката отиваше в аут, но Абиати сгреши и фаулира.
Оптимист съм за реванша, ще ги ковнем!





Тема Чудесен Милан, Слаба Барселонанови [re: ResurrecteD]  
Автор smaragdus ()
Публикувано29.03.12 04:50



Не харесвам Алегри, но не мога да кажа на бялото черно. Алегри беше брилянтен тактически, плътната преса и живата верига около наказателното поле не дадоха почти никакви шансове за Барса. Алегри направи това, в което Мориню вече толкова пъти се проваля- спря Барселона. Явно Алегри разбира, че Барса не е Сиена и всяка друга тактика освен избраната от него би била самоубийствена. Антонини направи мача на живота си, Неста и Бонера бяха стабилни. За мен грешките на Алегри бяха две, че сложи в стартовия състав доказания некадърник Робиню и че не пусна Макси Лопес вместо египетския грозник, Танка вероятно щеше да намери начин да накаже бившия си клуб.

Инак ужасяващ мач на Барселона, като причината е в позорната тактика на Гуардиола- четирима в защита и двама дефанзивни халфове, това е недопустимо за Барса. Вместо Кейта трябваше да пусне Фабрегас. Изумява ме чудовищният инат на Гуардиола да продължава да налага Санчес, толкова слаб футнолист в Барса отдавна не е имало. Явно Гуардиола не притежава силата да си признае поредния трансферен провал след Хлеб, Чигрински, Ибрахимович. Едва ли в школата на Барса може да се намери някой по-некадърен от чилиеца. В Удинезе вероятно още не могат да проумеят нечувания си късмет. Куенка е доста по-интелигентен играч от Тейо, който винаги ще се спане в краката си в решителен момент и когато трябва да подаде ще стреля, а когато трябва да бие, ще направи пас, но Куенка го нямаше и сред резервите. С Фабрегас вместо Кейта и Педро вместо Санчес Барса щеше да изглежда съвсем различно. Барса е била най-успешна когато Педро е бил титуляр.

Съдията общо-взето се справи, подразни ме това, че не даде втори жълт картон на Амброзини, когато изрита някой от Барса по муцуната (трябва да призная, че Амброзини е сред играчите, които не понасям).

Колкото до реванша, според мен Милан има добри шансове за краен успех ако пак предложи същата затворена игра и прави повече контра-атаки. Барса е уязвима в защита, а да се надбяга Пике не е кой знае колко трудно. Сеедорф е все още играч, който може да решава големи мачове, ало Ибрахимович не беше похабил гениалния му пас, Милан можеше и да спечели този мач. Росонерите трябва да много внимават за включванията на Пуйол, често бележи с глава и най-чистото положение за Барса беше пак негово.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.