Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 26.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ди Матеонови [re: Diavolo]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано15.03.12 09:21



Абе не си ги пожелавай! Имаш къде къде по-добър вариант за жребий като Апоел или Марсилия. Не знам що толкова те плаши и тая Бенфика, ама може да си прав нямам наблюдения върху тях.

Сега общо взето победителя в ШЛ зависи от жребия. Ако Барса или Реал се срещнат преди финала, то друг отбор като Байерн, Челси или Милан би имал шанс в един мач срещу испанците. И то по-скоро ако Реал успее да отстрани Барса. В два мача не ги виждам.



Тема Re: Ди Матеонови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано15.03.12 09:28



Ди Матео ако беше толкова кадърен нямаше да го изхвърлят от Уест Бром миналата година. В момента треньорите на Челски са Тери и Лампард, особено първия е иззел почти всички треньорски функции он енд офф дъ питч... Player power в чист вид.

Иначе, евала за победата, напълно заслужена! Но бъдещето не е розово щом някакви полуамортизирани футболисти командват парада, а шефа и борда нямат визия за бъдещето ...



Тема Браво, много хубав мачнови [re: sky76]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.03.12 09:45



Нападателен футбол и от двата отбора и според мен Челси минават заради това, че имат повече опитни футболисти, повече лидери. Днес Тери, Дрогба и Иванович бяха страхотни, Лампард също много силно като цяло, дори Торес се представи на ниво. А Наполи могат да съжаляват, защото ако бяха те повели през първото полувреме след трите си добри положения при 0:0, мачът ставаше друг. Кавани доста слабичко игра и това даде отражение в атака.




Тема Re: Ди Матеонови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.03.12 09:49



Съгласен






Тема Re: Браво, много хубав мачнови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано15.03.12 11:09



СПоред мен, Челси направха малък подвиг снощи. Като им гледаш сезона до тук, пълна трагедия. И като организация и като в чисто футболно състояние.
АЗ казах някъде, че точно мача го взеха с много опит в този турнир и особено през второто продължение. Уникални Дрогба, Тери, Иванович и Чех. Торес не успя да вкара, но беше много полезен в отнемането на топката в предни позиции. КАто цяло всички бяха на ниво, само Ашли Кол е пълна дупка. Тоя Хамшик го скъса, особено първото.. Трябва кардининална промяна в този отбор, ако Роман иска да гледа още такива мачове, като снощния.
Поздрави!



Тема Re: Браво, много хубав мачнови [re: sky76]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано15.03.12 11:39



Абе чак кардинална промяна не бих казал - това не ти е ЦСКА или Левски все пак. Вярно, че тримата лидери са на годинки вече, но според мен спокойно могат да изкарат още 2-3 сезона. Вчера се играха 120 минути и не ми се стори Дрогба или Лампард да са по-уморени от останали 20 футболисти на терена, даже напротив - Дидие заедно с Луис бяха най-активните от нашите последните 10 минути. :) Тери излезе, но продължи да се раздава от скамейката. :)

Като изключим тези тримата и Коул, останалите са си на съвсем нормална футболна възраст. Луис, Рамиреш, Мата, Микел и Стъридж са си направо юноши бледни за нашите стандарти. :) Според мен истината е, че е имало сериозен конфликт с АВБ, който искаше да направи едва ли не революция на Моста, и затова играеха без грам желание досега. Още повече, че, освен при Моуриньо, ние винаги сме имали проблем с мотивацията срещу дърварските селски отборчета и обикновено там губим титлата, а не в дербитата. Ако Хидинк беше треньор още от началото на сезона, сега сигурно щяхме да водим с десетина точки в Англия, ама - минало-заминало... Така че догодина нов ляв бек + Гус и газим!



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: ЧЕЛСИИИИИнови [re: El Capitan]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано15.03.12 11:40



Меси имаше ли изобщо удар към вратата предния път на Моста?



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Браво, много хубав мачнови [re: Henman]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано15.03.12 12:06



Баце, иамх предвид, че тарторите командват мениджъра, което в пагубно за всеки отбор. За такава промяна говоря аз. Няма полезен ход с подобна политика. АВБ не им угоди и го махнаха, защото "звездите" спряха да играят. Ако им се угоди, тогава за какво изобщо става въпорс?
Гус Хидинг вече си намери отбор с много солидна заплата, където напрежението ще е в пъти по-малко и няма да играе по два мача на седмица. Той си го каза, че вече е на години и толкова много мачове вече не са за него. Забрави го него..
За съжаление имам лошото чувство, че Гафа ще е от лятото, ако не стане чудо и не вземем Моу, но аз не вярвам в това!
Поздрави!



Тема Re: ЧЕЛСИИИИИнови [re: Henman]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано15.03.12 13:52



Ташака настрана, ама одеве бая се позамислих, дали Меси изобщо игра в онзи мач... явно да.



_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.

Тема Re: Браво, много хубав мачнови [re: sky76]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано15.03.12 14:04



Бе за Гафа не знам, но пък мога да ти кажа какво би отказало Муриньо окончателно от едно завръщане на моста (не, че сега се е засилил натам де). В случай, че Челси еБентуално и напук на всички неволи вземат, че спечелят пустата ШЛ, тогава ти гарантирам на 1000%, че Жозето кракът му нивгаш вече няма да стъпи там. Прекалено би било в разрез с егото му.

Не, не... какви ги говоря?!? Не разрез, не разрив, ми... не знам как да го изразя... Този човечец сън няма да го хване повече, камо ли да ходи там...

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.